Dům hedvábí přehled

Dům hedvábí https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/511390/bmid_dum-hedvabi-4Pn-511390.jpeg 4 67 67

Dům hedvábí série

Po smrti manžela přijme Angela pozvání své tety a navštíví ji v Asenze v italském Venetu. Během pobytu však dojde k překvapivému zvratu, když místnímu Domu hedvábí, poslední tradiční tkalcovně hedvábí, hrozí zánik. Angela začne s tetou plánovat, jak by se dal podnik zachránit. Majitel by Angele tkalcovnu prodal, ale má několik podmínek. A ona pak nečekaně potká muže, do něhož se na první pohled zamiluje… Je připravená na nový začátek v Itálii a na novou lásku?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Die Seidenvilla , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dům hedvábí. Přihlašte se a napište ho.

Lena79
24.03.2024 4 z 5

Příjemné nahlédnutí do tradiční tkalcovny hedvábí. Úplně jsem se viděla, jak se procházím úzkými italskými uličkami.

Vojslava
31.12.2023 4 z 5

Příjemné čtení, sice obrys červené knihovny se zcela dokonalými hrdiny a chyběla snad jen svatba, ale téma hedvábí, tkalcovství, umělecké tvorby a Itálie jako takové to vyrovnalo až na čtyři výsledné hvězdy - bylo to zajímavé a všechny ty šály, šátky a přehozy bych chtěla mít! :-)

Szilvia1
08.11.2023 2 z 5

Knížka je pěkně napsaná,jenom mě neuchvátila,protože Angela byla prostě ta dokonalá,na všechno našla na jednou řešení,a ta její dcera byla prostě nejlepší.Ještě zkusím druhý díl,uvidím jak to s nimi dopadne.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dům hedvábí v seznamech

v Právě čtených2x