Intriky

Intriky https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501831/bmid_intriky-X3W-501831.jpg 4 40 40

Dům hedvábí série

Angela je šťastná. Ve Vittoriovi našla skvělého partnera a tkalcovna vzkvétá. Tenhle úspěch ale zakolísá, když se náhle objeví neznámý konkurent. Navíc Angela naráží na odmítavost Vittoriovy matky. Zřejmě by jako snachu mnohem raději viděla atraktivní architektku Tizianu, s níž si byl její syn před časem velmi blízký. Dokáže Angela zachránit Dům hedvábí a zároveň bojovat o svou velkou lásku?... celý text

Vojslava
16.01.2024 4 z 5

Jako relax do časů spousty práce ideální - děj má rychlejší spád než předchozí díl, hedvábného lesku je tu snad ještě víc, závěrečné scény na oslavě mají poměrně vtipný spád a je zaděláno na další díl evidentně plný nemenší romantiky. Takže vzhůru mezi další odstíny hedvábí... :-)

Knihomura
26.11.2023 3 z 5

Pohodové čtení do stresové doby.

Szilvia1
10.11.2023 3 z 5

Druhý díl byl lepší než první díl,děje se tady o trošku víc věcí než v té první,je to odpočinkové čtení,ještě na mě čeká třetí díl.

Ivanule
06.08.2023 5 z 5

Opět se setkáváme v Asenze,v Domě hedvábí s Angelou a jejími pracovnicemi. Tato kniha se mi líbila, opět se tam ukázala italská nátura, což se mi v knize velice líbilo a teď se vrhnu na třetí díl:)

BlaV.
28.06.2023 5 z 5

Kniha má přesně to co od "romantické pohádky pro dospělé" očekávám. Rychle přečteno a hned je na řadě poslední díl.

Kristulda
23.06.2023 3 z 5

Lehké odpočinkové čtení.

Katerina015
19.02.2023 5 z 5

Lehké odpočinkové čtení, těším se na závěrečný díl

Buchtičkajani
28.12.2022 3 z 5

Mě se více líbil první dil. Tento díl, je spíše romantické čtení. Já teď na vánoce, chtěla něco lehkého, odpočinkového. A to jsem dostala.

eva096
15.10.2022 4 z 5

Lehké počteníčko pro ženy, možná by se dalo proškrtat. Ale lepší než první díl. Někdy si člověk potřebuje opravdu odpočinout, určitě najde tato kniha své čtenářky. Postava Angely je slušně propracovaná a nemyslím si, že je děj až tak předvídatelný. Docela jsem se večer těšila, až si knihu otevřu. Ale ta obálka!!!

ivca7818
14.10.2022 3 z 5

Slabší romantické čtení pro ženy pod lampu na dovolenou. Lákavé prostředí Itálie a tématika tkání látek není dostatečně dobré, neboť příběhu chybí zajímavá zápletka. Je to celé snadno předvídatelné jako z televizních inscenací Rosamund Pilcher, snadno na knihu brzy zapomenete. Za mě slabé tři hvězdy.

Edita1702
30.09.2022 5 z 5

Kniha se mě líbí,... a poučení z ní je - vždy je vše o komunikací -

Tabea Bach (p)
německá, 1960