Switch Switch komentáře u knih

Tomio Okamura - Umění vládnout Tomio Okamura - Umění vládnout Tomio Okamura

Knihu jsem přečetl jedním dechem, kniha v mnoha ohledech pouze nastínilo téma, ale každopádně je tam mnoho zajímavých řešení politických a vládních problémů a je s podivem, že ještě nejsou aplikována v praxi... Určitě by se tak vyřešila většina stávajících problémů. Dobře napsáno, rozhodně stojí za přečtení.

08.09.2013 5 z 5

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Začetl jsem se do knihy a neodložil ji, dokud jsem nedočetl. Tak pohlcen už jsem dlouho nebyl. Přes veskeré mrazení v zádech, a možná právě kvůli němu musím autora pochválit, jakým způsoběm knihu napsal. Lang je velice zvláštní osoba, absence soucitu a bezmyšlenkovité plnění rozkazů jsou pro něj nadřazeny nade všechno. Knihu vřele doporučuji, ve druhé polovině se pak připravte na mrazení v zádech...

14.07.2012 5 z 5

Král Krysa Král Krysa James Clavell

Nekompromisně dobře napsané, kniha mě pohltila a zanechala ve mě opravdu silné emoce. Neumím si představit něco takového prožít.

03.07.2012 5 z 5

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Autor vystihl psychologii postavy a popsal barvitě jednu z nejzvrácenějších myslí a krajnosti, kam až může člověk zajít. Výborná kniha.

31.07.2011 5 z 5

Vládci strachu Vládci strachu Jiří Kulhánek

Perfektní kniha z pera českého autora - to co mi kniha dala jsem opravdu nečekal, Kulhánek píše opravdu zajímavým stylem a knihu jsem doslova zhltnul.

27.07.2011 5 z 5

Egypťan Sinuhet Egypťan Sinuhet Mika Waltari

Jedna z nejlepších knih co jsem kdy četl a můžu opravdu říct - že jedním dechem.

27.07.2011 5 z 5