surynas surynas komentáře u knih

1984 1984 George Orwell (p)

Upřímně? Bála jsem se. A nestydím se za to. Je až strašidelné jak moc je kniha nadčasová. Četla jsem Farmu zvířat a myslela jsem si že Otwell už ze sebe vydal to nejlepší, ale spletla jsem se.

18.06.2017 4 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Silný zážitek. Jinak se to nedá popsat.

Denník Anny Frankovej Denník Anny Frankovej Anne Frank

Pravdivá kniha o utrpení a diskriminaci. Vhodná pro teenagery. Pomůže čtenáři uvědomit si jaké ohromné má štěstí že žije v dnešní pohodlné a jednoduché době.

17.06.2017 3 z 5

Bible Bible neznámý - neuveden

Povinná četba

19.11.2017

Pátá vlna Pátá vlna Rick Yancey

Kniha byla opravdu dobrá. Postavy byly taky dobré a hlavně lidské. A to platí hlavně pro Cassie rozhodně to nebyla extra dobrá hrdinka (jak je u podobných knih zvykem). Snažila se přežít a zachránit sebe a svého bratra. A to na ní bylo to nejlepší. Jinak film jsem musela po dvaceti minutách vypnout. Byl příšerný. :-(

18.06.2017 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Všichni říkala že si tu knihu musím přečíst. Chtěla jsem počkat až zájem o knihu trochu opadne a stejně to nepomohlo. Kniha se mi nelíbila a Život po tobě číst nebudu. Nevím proč, ale prostě mě neuspokojil děj knihy. Navíc stačilo mi přečíst si první kapitolu a okamžitě jsem věděla jak kniha dopadne. Louisa byla sice vtipná a mimořádná hlavní hrdinka, ale to je asi všechno.

18.06.2017 1 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Na můj vkus až mnoho dopodrobna rozepsaných erotických scén, jediné co se mi líbilo byla Milesova minulost. Věděla jsem že v knize bude hodně erotických scén, ale doufala jsem že se budou více rozvíjet pocity a tužby hlavní hrdinky. Knihu jsem dostala, sama bych si jí nekoupila.

18.06.2017 1 z 5

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Upřímně už od začátku knížky jsem měla strach z konce I když jsem věděla že nebude nejšťastnější..... Kniha je hodně podobná Malému princi, jelikož si umím představit že bych jí chápala jinak kdyby mi bylo teprv deset...
Jinak naprosto úžasná kniha a poutavý, dojemný, ale hlavně pravdivý příběh.

Bílý tesák Bílý tesák Jack London

Další kniha kterou jsem milovala v dětství a když mi bylo sedm přečetla jsem jí celou sama. Tenkrát jsem měla z toho měla ohromnou radost. Díky téhle knize a spoustě dalších započala moje láska ke čtení. Tahle kniha si pět hvězd zaslouží.

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Chystám se celou sérii číst podruhé. Suzanne Collins přišla s něčím novým a úžasným, dnes je těžké napsat dobrou sérii knih aby každý díl čtenáře bavil. A musím říct že každý díl, každá kapitola, každá stránka BOŽE! Prostě jednoduše bez keců: Skvělý, skvělý úžasný.

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

Eleanor a Park Eleanor a Park Rainbow Rowell

Potřebuji někoho kdo by mě miloval tak jak Park miloval Eleanor. V tom je kouzlo té knihy.

17.06.2017 4 z 5

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

Dopadlo to skvěle.Jiný ten konec prostě nemohl být!!!

01.09.2017 4 z 5

Jestli zůstanu Jestli zůstanu Gayle Forman

Mia je neuvěřitelně silná hlavní hrdinka, pořád nemůžu uvěřit že to zvládla. Kniha je procíťená, autorka do í opravdu vložila srdce.

01.09.2017 5 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Miluju Alenku v říši divů a tahle knížka byla prostě skvělá!!! Prostředí, postavy všechno bylo dokonalý.

23.06.2017

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Sakra! Jak spolu můžou mít dítě, vždyť Bella je živá a Edvard je skoro mrtvý!
Miluju fantasy, ale tohle prostě není můj šálek čaje.... Edvard no, prostě romantická ikona všech mladších holek. Jacob dejme tomu, ale Bella nevím proč mě tak moc štvala. Prostě a jednoduše nelíbilo se mi to.

18.06.2017 2 z 5

Mrazivý oheň Mrazivý oheň Amanda Hocking

Všichni si stežujou že to s těmi podvrženci bylo krutý, ale upřímně vám nepřijde krtuý když Celaena v Půlnoční koruně hodí hlavu do stoky, nebo když uřeže Hrobovy všechny údy? Nebo když v Hunger games mírotvůrci zabíjí rebely? Nebo když v detektivkách najdou mrtvolu ve stoce? Trochu mě to zaráží. Každopádně knihu jsem si moc užila, děj se sice trochu vlekl, ale aspoň jsem měla šanci se do Bryn více vžít a a naprosto jsem se zamilovala do představy malebného, zasněženého království či skojarského paláce. Už se těším až se začtu do Políbené ledem.

Uvnitř mé hlavy Uvnitř mé hlavy Francesca Zappia

Alex je skvělá,procítěna hlavní hrdinka. Nemám slov! Knihu jsem si užila od začátku až dokonce. Kniha byla procítěná a doufám že tato kniha není autorčinou první ani poslední knihou.

17.06.2017 5 z 5

Dítě s hvězdičkou Dítě s hvězdičkou Loïc Dauvillier

I když je kniha smutná je to moje srdcovka, jako malá jsem jí četla pořád dokola. Příběh je silný a dojemný. A stejně jako když jsem knihu četla poprvé i dnes mě dokáže dojmout a rozplakat.

17.06.2017 5 z 5