surynas surynas komentáře u knih

Pátá vlna Pátá vlna Rick Yancey

Kniha byla opravdu dobrá. Postavy byly taky dobré a hlavně lidské. A to platí hlavně pro Cassie rozhodně to nebyla extra dobrá hrdinka (jak je u podobných knih zvykem). Snažila se přežít a zachránit sebe a svého bratra. A to na ní bylo to nejlepší. Jinak film jsem musela po dvaceti minutách vypnout. Byl příšerný. :-(

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Začetla jsem se tak lehce až jsem tomu sama nevěřila. Jelikož jsem od knihy neměla velká očekávání .A film byl taky naprosto úžasný.

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Kniha byla nemalým zázrakem, jinak se to říct nedá...

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Všichni říkala že si tu knihu musím přečíst. Chtěla jsem počkat až zájem o knihu trochu opadne a stejně to nepomohlo. Kniha se mi nelíbila a Život po tobě číst nebudu. Nevím proč, ale prostě mě neuspokojil děj knihy. Navíc stačilo mi přečíst si první kapitolu a okamžitě jsem věděla jak kniha dopadne. Louisa byla sice vtipná a mimořádná hlavní hrdinka, ale to je asi všechno.

18.06.2017 1 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Silný zážitek. Jinak se to nedá popsat.

18.06.2017 4 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Upřímně? Bála jsem se. A nestydím se za to. Je až strašidelné jak moc je kniha nadčasová. Četla jsem Farmu zvířat a myslela jsem si že Otwell už ze sebe vydal to nejlepší, ale spletla jsem se.

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Na můj vkus až mnoho dopodrobna rozepsaných erotických scén, jediné co se mi líbilo byla Milesova minulost. Věděla jsem že v knize bude hodně erotických scén, ale doufala jsem že se budou více rozvíjet pocity a tužby hlavní hrdinky. Knihu jsem dostala, sama bych si jí nekoupila.

18.06.2017 1 z 5

Rose pod palbou Rose pod palbou Elizabeth Wein

Nemám slov, kniha byla dojemná a úžasně napsaná. Rozbrečela jsem se. Po dočtení jsem si dala dvoudenní pauzu od knih, tato kniha totiž potřebovala abych se nad ní pořádně zamyslela.

18.06.2017 4 z 5

Perfektní vánoční čtení do křesla s hrnkem kakaa a talířem cukroví. Ale kdyby nebyla zima nedokážu si představit že bych se na knihu dokázala naladit a proto dávám tři hvězdy, jako u Eleanor a Park.

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Chystám se celou sérii číst podruhé. Suzanne Collins přišla s něčím novým a úžasným, dnes je těžké napsat dobrou sérii knih aby každý díl čtenáře bavil. A musím říct že každý díl, každá kapitola, každá stránka BOŽE! Prostě jednoduše bez keců: Skvělý, skvělý úžasný.

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

18.06.2017 4 z 5

Celá série Stmívání se mi moc nelíbila, ale tohle? To bylo skvělý. Bree a její krátký upírský život mě naprosto fascinovali. Je to jediná kniha od Stephanie která se řadí do mých doporučených.

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Miluju fantasy, ale tohle prostě není můj šálek čaje.... Edvard no, prostě romantická ikona všech mladších holek. Jacob dejme tomu, ale Bella nevím proč mě tak moc štvala. Prostě a jednoduše nelíbilo se mi to. Ale ta armáda to byla pecka, upíři tak jak mají být takže u ostatních dílu to byly dvě hvězdy, ale tady dávám tři.

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Sakra! Jak spolu můžou mít dítě, vždyť Bella je živá a Edvard je skoro mrtvý!

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Miluju fantasy, ale tohle prostě není můj šálek čaje.... Edvard no, prostě romantická ikona všech mladších holek. Jacob dejme tomu, ale Bella nevím proč mě tak moc štvala. Prostě a jednoduše nelíbilo se mi to. Ale pokud někdo miluje až přehnaně romantické upíry, doporučuji.

Pouta přátelství Pouta přátelství Maryse Dubuc

Kniha mi nepřinesla extra velký požitek, jelikož jsem jí četla až teď v 15- nácti, ale to neznamená že bych se nezasmála, ale jelikož vždy hodnotím děj knihy tak dvě hvězdy.

Ďábelský pár Ďábelský pár Maryse Dubuc

Nad ošklivkami zataženo Nad ošklivkami zataženo Maryse Dubuc