Pouta přátelství

Pouta přátelství https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63188/pupiky-pouta-pratelstvi-63188.jpg 4 113 10

Pupíky série

Hrne se k vám třetí díl Pupíků! A je plný škodolibostí, podlostí a intrik. Jenny a Vicky si nemůžou přijít na jméno, a i když by se mohlo zdát, že se tak proud schválností konečně vyhne dobrácké Karin, je tomu spíš naopak. Svázaná pouty přátelství je Karin smýkána všemi směry. Vydrží to její vztah s Danem? A jaké je tajemství Johna Johna?... celý text

Komiksy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Les liens de l´amitié

Knihotyna
15.07.2023 5 z 5

3. díl. Situace se mění a Karin se ocitá uprostřed dění. Kamarádky jsou rozhádané a ona neví, které má dát přednost. Do toho by ráda byla s Danem, ale všichni se snaží jim neustále nabourat jejich čas. Pomohly by nové kamarádky? Ale co když to nebudou skutečné kamarádky?
Pořád skvělé, pořád vtipné, pořád pravdivé :).

Ana72154
15.05.2022 5 z 5

Těším se na další díl.

Mercatino
25.05.2018 5 z 5

Víte o něčem co vám tak rychle dokáže zlepšit náladu jako Pupíky? Ohňostroj emocí pokračuje na plné obrátky a jedinou nevýhodou těchto komiksů je, že jich je tak málo.
Pouta přátelství dostojí svému názvu se vším všudy a na konci se budete ptát, jak je to jen možné, že mě to tak baví? Kouzelné.

Atlantis
19.04.2018 4 z 5

Rozklad hlavní dvojice pipin způsobil, že Pupíky nabraly druhý dech a byly svižné, zábavné a překvapivě (linka s John Johnem) i dojemné.
Po druhém dílu jsem měl chuť Pupíky odepsat, ale trojka je skvělá.

surynas
18.06.2017 2 z 5

Kniha mi nepřinesla extra velký požitek, jelikož jsem jí četla až teď v 15- nácti, ale to neznamená že bych se nezasmála, ale jelikož vždy hodnotím děj knihy tak dvě hvězdy.

Samira
14.02.2017 5 z 5

A zase výborné! Druhý díl byl trošku slabší a bála jsem kudy se bude ubírat díl třetí. Zbytečně.
Nejraději bych hned četla dál, věřím, že série budu už jen a jen stoupat!!!

martinstefko
20.11.2015 5 z 5

Jmenuje se Bohdan, ale říkejte mu Bože (v tomhle případě mě zase překlad odrovnal v tom pozitivním smyslu slova). Líbí se mi, jak Dubuc a Delaf přidávají nové nápady a zároveň dořeší zápletky a pak otevřou další. Více: http://www.comics-blog.cz/2013/10/307-pupiky-3-pouta-pratelstvi-95.html

Terezk-a
12.06.2013 5 z 5

Opravdu nejlepší komiks pro holky !! :-)

orangerose
07.05.2013 5 z 5

neznám lepší komix než je téhle :D

p.anomisss
25.07.2011 5 z 5

Knížka je velmi legrační, ale trochu sprostší :)