Souboj krásek

Souboj krásek https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84043/souboj-krasek-84043.jpg 4 105 11

Pupíky série

Další díl Pupíků je na světě. A je v něm ještě víc podlosti, zákeřnosti a žárlivosti, než si umíte představit. Nenechá se nakonec Karin ranami osudu zlomit? Nestane se z ní stejná mrcha, jako jsou Jenny a Vicky? I Dan bude mít pěkně popletenou hlavu, jak si ho Melánie omotává společně s celou školou kolem prstu. Můžeme vůbec doufat, že zvítězí pravda nad lží a přetvářkou? A co souboj krásek? Vzdají se Jenny a Vicky svého výsadního postavení?... celý text

Komiksy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Duel de belles , 2009

Knihotyna
18.07.2023 5 z 5

Všechny holky jsou zase spolu, ale do školy se také vrací Melanie a Dan. A Karin chce bojovat za svou lásku a dokázat, že ona má pravdu! Všechny holky hledají nové lásky a všechny chtějí, aby Melanie trpěla.
Navíc se objeví nová postava - Albín!
A podaří se jim to?

Ana72154
16.05.2022 5 z 5

Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat dál.

Atlantis
17.12.2018 2 z 5

Budu muset jít prosti proudu, protože podle mně jde o nejslabší díl Pupíků (bráno od jejich počátku). Vtipy slabé a na jedno brdo, postavy mě jaksi nebavily a nejvíce vtipné mi přišly ty příběhy, u který se děj obešel beze slov. Což jsou dva. A to je sakra málo. Uspokojivý konec a velmi dobrý závěr tomuhle komiksu bohužel u mě nepomohl.

Mercatino
30.05.2018 5 z 5

ROK 2018 - měsíc květen. Tento rok a tento měsíc si budu pamatovat, protože jsem potkal PUPÍKY. Květen ve znamení Pupíků prostě stál za to, skvělý zážitek na který se jen tak nezapomíná.

Samira
01.03.2017 5 z 5

Konečně, přesně na takový dějový zvrat celou dobu čekám... Pupíky jsou prostě úžasné. Kdybych měla po ruce soubor jednotlivých dílů, nedokázala bych odolat. Takhle jednou za čas propadnu, obdivuji a užívám si.
Krásné ilustrace, humor místy za hranou a postavy, které vám nedají spát a možnost přes smích dýchat.
Rozumím, proč se dočkal takové obliby.
Doporučuji!

borknagar
08.11.2016 5 z 5

Tímto dílem se stávám fanouškem Pupíků. Vtipné situace střídající se s vážnými, Jenny a Vicky jedou na plné obrátky a Karin je zde naprosto úžasná. A ten konec? Paráda, těším se na další díl, který jak předpokládám bude velká prrrrda. Kresba dokonalá, barevná, zábavná a hlavně neokoukatelná. Doporučuji všem, kteří se chtějí pobavit a odpočinout u komiksu, který se nebere až tak vážně a přitom vážný je........

gaspoda
10.10.2016 5 z 5

čteno jedním dechem,závěr naprosto famozní.

okureček
29.06.2016 5 z 5

Já si myslím, že tohle je nejlepší díl ze všech sedmi. Musím říct, že to bylo hrozně napínavé, jak dopadne souboj mezi Jenny, Vicky, Karin a Melánií. :) Miluju tyto komiksy.

martinstefko
20.11.2015 5 z 5

Na tomhle díle mě zaujala jedna skutečnost. Myslel jsem, že Bohdan zde bude mít trochu větší roli, ale jede se dál. Holky tady střídají kluky jako na běžícím pásu, a tak to prostě je. Něco jim přelítne přes noc a už jsou zamilované jinde. Jen proto, aby vypadaly dobře, jen proto, aby si jich pořád někdo všímal. A někdo přece musí nahradit Johna Johna. A když odejde další, tak se nic neděje. Na hezkou holku vždycky někdo letí. My jsme strašní pozéři už od mala. Vypadat dobře, být středem pozornosti, to je strašně důležité. Více: http://www.comics-blog.cz/2013/10/331-pupiky-4-souboj-krasek-100.html

Terezk-a
12.06.2013 5 z 5

Další skvělý díl, už se těším na další !!

orangerose
07.05.2013 5 z 5

čím dál tím lepší a lepší než předchozí díly :D