surikata246 surikata246 komentáře u knih

Vítek hádá dobře Vítek hádá dobře František Hrubín

Přečteno v dětství a zůstalo jen pár vzpomínek, ale nedávno jsem na ni narazila při úklidu sklepa a prolistovala ji.

14.02.2021 4 z 5

Muž na odstřel Muž na odstřel Lee Child

Opět to bylo napínavé jak říká moje kolegyně jako kšandy. Nemohla jsem se odtrhnout a už mám na stole další. Těším se na další jízdu.

23.01.2021 5 z 5

61 hodin 61 hodin Lee Child

Moje první setkání s autorem dopadlo dobře a už se těším na další knihy. Bylo to strhující a napínavé. Doufám, že příští knihu už přečtu ve větším klidu a soustředění, ale zatím to není možné. Situace u nás na klinice je velmi náročná, protože pacientů je stále více, dochází nám síly i personál.
Prosím Vás dodržujte hygienická pravidla opravdu to není žádná legrace. Nechci zde moralizovat, ale opravdu někteří lidé jsou ohrožení na životě nejen senioři a bohužel umírají i zdraví mladší pacienti. Opatrujte se i své blízké.

02.01.2021 4 z 5

Nepouštěj se mé ruky Nepouštěj se mé ruky Michel Bussi

Trochu spletitý příběh lásky a pomsty ,chvílemi zdlouhavé a nudné.

09.10.2020 4 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Nemohla jsem se odtrhnout a nedala se odlákat k jiné činnosti. A najednou byl konec.

29.06.2020 5 z 5

Levandulový pokoj Levandulový pokoj Nina George

Přečteno podruhé a musím říct, že se mě to líbilo mnohem víc než poprvé. Je to smutný příběh ztracené lásky, bolesti, smrti. Také nalezení lásky,přátelství,pomoci druhým i vyrovnání se s bolestnou minulostí.

10.10.2019 4 z 5

Před pikolou za pikolou Před pikolou za pikolou Linda Green

Kniha mne zaujala už při výběru v knihovně obálkou. Výborně napsáno až mě naskakovala husí kůže a byla jsem ráda,že všechny děti v rodině jsou doma a v pořádku.

05.10.2019 5 z 5

Nádherná knížka,která pohladila na duši Elegantně napsáno,

25.04.2019 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Mé první setkání s detektivem Hunterem se spádem,výbornou zápletkou jsem se nemohla odtrhnout a určitě budu číst další příběhy.

20.01.2019 5 z 5

Bubáci a hastrmani Bubáci a hastrmani Josef Lada

Moc krásná knížka,kterou jsme doma neměli a maminka když jsme bývali nemocní vypůjčila u sousedů či v knihovně a četla nám.Později se podařilo ji sehnat a konečně ji mít k dispozici doma.

27.10.2018 5 z 5

Kocour Bob Kocour Bob James Bowen

Před 2 dny jsem ji jedním dechem přečetla a byla nadšena. Vlastně se potkali v pravý čas, když byli oba v nouzi a stali se nerozlučnými přáteli. Jako milovnice koček mám velkou radost, že se Bobovi daří moc dobře.

14.04.2018 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Moje mladší sestra si přinesla domů knížku půjčenou od sousedky Páji a četla a nemohla se odtrhnout. Přečetla a přiběhla ke mě se slovy všeho nech mám něco super a musíš si to hned taky přečíst. Výborný překlad a skvělá zápletka.

Knížka Ferdy Mravence Knížka Ferdy Mravence Ondřej Sekora

Můj hrdina mého dětství, kterého mám stále ráda. Má stálé místo i v knihovničce mých dětí. Právě čteme s mladšími dětmi v rodině a moc se jim líbí.

Kočičí omalovánky Kočičí omalovánky Julija Mamonova

Překrásný dárek od kamarádky a moc se mi ilustrace líbí.

22.02.2021 5 z 5

Jsem z toho jelen Jsem z toho jelen Rudolf Křesťan

Pěkné fejetony glosující různé životní strasti i radosti nadhledem autora.

04.11.2020 4 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Knížka se četla i přes drsný obsah celkem hladce.

07.10.2020 4 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Kam až ambice a touha po moci člověka zavede,nakonec vše převálcuje a zničí.

03.07.2020 4 z 5

Zámek u řeky Zámek u řeky Chloe Duval

Dočteno dnes v noci v nemocnici při čekání až dokapou infúze s léky. Taková pěkná oddechovka četla se pěkně. Donesla ji má sestra abych se zabavila a nemyslela při náročném léčení co mne ještě nepříjemného čeká. Jsem vděčná, pobavila.

14.10.2019 4 z 5

Dům špionů Dům špionů Daniel Silva

Autor opět nezklamal, připravil napětí od začátku a podobalo se to až příliš realitě s teroristickými útoky dnešní doby.

25.03.2019 5 z 5

Čtvrtý králův pes Čtvrtý králův pes František Niedl

Knížka se mi moc líbila a s velkou chutí jsem ji přečetla a těším se na další příběhy s hrdinou Tasem.

18.03.2019 5 z 5