Stonedal Online Stonedal komentáře u knih

Čtvrtá děvka Čtvrtá děvka EV Knight

Za mě tedy dost náročná kniha (je fakt tlustá) a po pravdě není asi pro každého, ale tou svižností se překoná vše. A když připočtete slabost pro alegorii, hodnocením šetřit nebudete.

Písně pouličního metaře Písně pouličního metaře Dustin LaValley

Misantropova bible... je tato kniha - to si netroufám tvrdit, ale jisté je, že je to vážně nářez, který každému misantropovi udělá dobře.

Vymazlené vraždy Vymazlené vraždy Milan Skála

České detektivky mají něco do sebe, to jsem říkal už když jsem jako dítě četl případy Oty Finka (Knedlík na hrad). I zde jde o kvalitní krimi.

V rozkvětu V rozkvětu Kristina Haidingerová

Hodně zvláštní kniha, ale má svoje "čaro".

Městečko Městečko Łukasz Radecki

Díky této knize jsem objevil polský horor a hned na první dobrou úspěch. Hodlám setrvat.

Oko čarodějnice Oko čarodějnice Nelly Černohorská

Moje první setkání s edicí Zrnka temnoty. Oko tady ukazuje, co edice znamená, tedy jen jistá zrnka... temnoty. Nicméně četl jsem s takovou chutí, až se mi udělalo zrnko ječné.

Taxidermistova milenka Taxidermistova milenka Polly Hall

Kvalitní kniha a skvělé napsáno, jen jsem na trochu jiné... styly. Problém je u mě, jako vždycky. Klidně ale doporučím.

02.04.2024 3 z 5

Do smrti daleko Do smrti daleko Michal Březina

Čteno tedy pouze jen ušima, ale nesmírně kulervoucí audiozážitek. Až dám všechny goldedogský knihy, asi si tohle i přečtu.

Mrtvé ženy Mrtvé ženy Martin Štefko

Skvělá kniha. Snad až neuvěřitelné, že to napsal čech - nic proti českým autorům. Počin, který si určitě přečtu ještě jednou.

Smrt bývá nehezká Smrt bývá nehezká Jiří Sivok

První kniha Jiřího Sivoka a hned takový nářez. Velké překvapení. Mám tam ještě Líp už bylo, tak uvidíme... jestli bude "ještě líp".