stir1234 stir1234 komentáře u knih

Dcera Dcera Kiera Cass

Knihu jsem přečetla za pár hodin a nadchla mě. Hrozně moc fandím Kileovi a doufám, že to dopadne dobře. Rozhodně doporučuju všem nadšencům Selekce, protože tato série je báječná. Těším se na pokračování a už dopředu vím, že nesklame.

10.08.2016

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Wow. Ani jsem nevěřila, že by mě kniha takhle oslovila. Strašně moc se mi líbí obal a ilustrace v knižce. Ale abych tady nemluvila jenom o vzhledu knihy...
Povídka o královně Amberly mi docela změnila pohled na krále Clarksona. Ne, že bych ho teď vyloženě zbožňovala, ale už jsem se zbavila zášti, kterou jsem vůči němu chovala. Ale nejlepší povídka byla, když America Maxonovi řekla o jejich nenarozeném děťátku...teda děťátkách xD
No, jako milovník Selekce musím říct, že kniha byla úžasná, ale jako čtenář bych řekla, že je boží, bombastická...ani nevím jak bych to ještě dořekla. Opravdu nádhera.

09.11.2016 5 z 5

První První Kiera Cass

Série Selekce je vážně báječná. Klidně bych to četla pořád dokola a pořád by mě to bavilo. Je to krásné nenaročné čtení. Doporučuju všem lidem na světě a těším se na pokračovaní.

Elita Elita Kiera Cass

Kniha se opravdu povedla a nemán ji co vytknout. Čtení bylo příjemné, nenáročné a rozhodně pobavilo. Přečetla jsem to za pár hodin a chci to doporučit všem, kdo můj komentář čtete. Těším se na pokračování.

Selekce Selekce Kiera Cass

Knihu mi doporučila kamarádka. Nevěděla jsem co mám od ní čekat a hodně mě překvapila. Přečetla jsem to za pár hodin a rozhodně doporučuju. Krásná nenáročná kniha s nádherným příběhem.

Eragon Eragon Christopher Paolini

Kniha byla opravdu ,,zajímavá". Bylo tam hodně překvapení a určitě si přečtu další díl. Doporučuji.

27.09.2016 5 z 5

Poslední z bohů Poslední z bohů Rick Riordan

Série je u konce a já se těším na pokračující sérii Bohové Olympu. Kniha byla opravdu plná napětí a já si chvíly myslela, že tu válku prohrajou. Knihy byly super a rozhodně doporučuju všem.

Bitva o labyrint Bitva o labyrint Rick Riordan

Krásná napínavá kniha s dobrodružstvím. Přečetla jsem ji za pár hodin a rozhodně doporučuji. Má někdo tady rád Clariss?

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Skvělá fantasy kniha pro všechny. Rychle se čte a náramně pobaví. Krásná podařená série a doufám, že druhý díl bude taky skvělý. Rozhodně doporučuju.

10.08.2016 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Konec! To je hrůza. Naštěstí má vyjít ještě jeden díl a to- Harry Potter a Prokleté dítě. Těším se na 8.díl a doporučuju všem.

11.08.2016 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Já nesnáším Voldemorta, ale mám takové tušení, že se vrátí. Naučit se pár zaříkadel a používat je bez hůlky nebude doufám k zahození. Možná, že si pořídím i tu hůlku, která bude vypadat jako křivý klacek. Kniha se velmi povedla a těším se na další díly.

11.08.2016 5 z 5

Myslím, že knize nemám co vytknout. Je to báječná série od báječné spisovatelky.Těším se na další díl a už dopředu vím, že nesklame.

11.08.2016 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Série HARRY POTTER je hodně slavná a měl by si ji přečíst každý. Já jsem viděla nejdříve filmy a potom jsem si teprve přečetla knihy. Nebylo to vůbec špatné a těším se na další díl.

11.08.2016

Prokletí Titánů Prokletí Titánů Rick Riordan

Série Percy Jackson se velmi povedla. Přečetla jsem to opravdu rychle a rozhodně doporučuju. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu.

Moře nestvůr Moře nestvůr Rick Riordan

Kniha se velmi hezky četla. Nemám co vytknout a rozhodně doporučuju všem. Těším se na další díl a doufám že nesklame.