Slunečnice322 Slunečnice322 komentáře u knih

Skok do neznáma Skok do neznáma Sandra Brown

Opět skvělá Sandra Brown a promyšlený příběh do nejmenších detailů. Doporučuji!

28.04.2024 5 z 5

Jsem tu pro tebe Jsem tu pro tebe Lenka Křížová

Moje druhá kniha od autorky a jestě lepší než první!

11.12.2023 5 z 5

První muž První muž Lenka Křížová

Kdo má rád MM romance, tak ať se do ní pustí. Stojí za to!

09.12.2023 4 z 5

Osamělé srdce Osamělé srdce Mona Kasten

Skvělá kniha, přečtená za tři hodiny, nemohla jsem se odtrhnout!
Nejdříve se mi do ní nechtělo po přečtení obsahu, nemám teď sílu na vážná témata, ale nelituju! Příběh odsýpal, žádné hluché místo. Skvěle popsaný vztah dvou lidí, kteří se navzájem potřebují.
Těším se na druhý díl!!!

16.07.2023 5 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Skvělá kniha, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Doporučuji!

26.12.2022 5 z 5

Šakal Šakal J. R. Ward (p)

Moc povedený začátek série! Už se mi stýskalo po BČR. Díky!

25.09.2022 4 z 5

Můj klenot Můj klenot Lauren Blakely

Ze začátku super, jeden vtip za druhým,nasmála jsem se,ale postupně kniha sklouzla do jasného klišé a nic překvapivého se nekonalo. Čekala jsem víc.

20.06.2022 3 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Prostě nádhera! Pro mě už známý motiv z pár knih i filmů- žádná láska, jen sex- ale kniha má neuvěřitelnou hloubku, autorka píše vytříbeným stylem, děj ubýhá a hltáte každé slovo. Takže doporučuji!

14.06.2022 5 z 5

Tři drsné lekce Tři drsné lekce Nikki Sloane

Tak za mě ještě lepší než první díl! Sedly mě obě hlavní postavy, Tokio a spousta žhavého sexu. Doporučuji!

30.05.2022 5 z 5

Výměna Výměna Beth O’Leary

Líbil se mi nápad výměny, ale... Nějak jsem se nemohla začíst. Postavy mi připadaly nevýrazné. Opravdu jsem čekala víc a Spolubydlící hodnotím jako o dost povedenější.

26.05.2022 3 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Jodi Ellen Malpas

Tento díl jsem přečetla velmi rychle. Připomíná mi dost sérii This man. Tajemný a sexy Miller, o kterém nevíme,čím se živí, což bylo pro mě opravdu překvapení. I Livy má svou minulost a jejich vášeň a láska je spalující. Hned jsem se vrhla na druhý díl a bohužel jsem ho nedočetla. Tajemství jsou odhalena a neustálé nahánění a přesvědčování Livy mě už tolik nebavilo...

26.05.2022 3 z 5

Ďábel v přestrojení Ďábel v přestrojení Lisa Kleypas

Kniha se mi moc líbila! Nemám ani jedinou výhradu, je to pohlazení po duši. Doporučuji!

21.05.2022 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Kniha byla pěkná, ale nehltala jsem ji jako některé jiné. Čekala jsem víc. Lepší než průměr, ale nijak zvlášť mě nenadchla.

08.05.2022 3 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Kniha se mi moc líbila, byla to jízda! Jendoznačně doporučuji a těším se na další díl!

05.05.2022 5 z 5

Odpuštění Odpuštění Jodi Ellen Malpas

Druhý díl je ještě lepší než první! To je ale jízda!

20.04.2022 5 z 5

Odhalení Odhalení Jodi Ellen Malpas

Zezačátku jsem si nebyla jistá,jestli se mi tato kniha líbí a pak už jsem jen četla a četla. Mám ráda tyto krásné muže maniaky, u kterých je jejich žena a láska k ní na prvním místě. Trochu mi to stylem připomíná Remyho od Katy Evans. Ta absolutní oddanost a touha ženu vlastnit a chránit. A k tomu jako bonus žhavý sex na každé snad páté stránce. Takže jo!

20.04.2022 4 z 5

Posedlost Posedlost Helen Hardt

Druhý díl byl lepší než první. Zajímá mě, jak to vše dopadne...

15.04.2022 3 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Kniha se mi moc a moc líbila, přečtena jedním dechem! Stále jsem otáčela stránkami a hltala ubíhající slova. Nemělo to chybu, doporučuji!

13.04.2022 5 z 5

Pilot playboy Pilot playboy Vi Keeland

Pěkná kniha, ale nějak to nebylo ono. Jakoby autorky nevěděly, co ještě tam všechno dát, aby to dalo na celou knihu. Navíc hlavní hrdina, polepšený sukničkář, byl na mě dokonalý až moc. Jednou potěší, ale podruhé už po ní určitě nesáhnu.

13.04.2022 3 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Super příběh! Miluji spojení akce a lásky. Silný příběh a nekonečná láska. Doporučuji!

09.04.2022 5 z 5