Slunečnice322 Slunečnice322 komentáře u knih

Cizí dluh Cizí dluh Kinga Litkowiec

Ze začátku jsem se knihou docela prokousávala a chěla jsem to vzdát...ale dočetla jsem ji. Byla jsem zvědavá, jak se tedy Liam změní. Není to
žádná velká literatura a na toto téma jsem četla lepší.

07.04.2022 2 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

(SPOILER) Jak jsem byla zklamaná z Rozmazlené princezny, tak teď jsem nadšená z této knihy a vůbec nelituji, že jsem jí dala šanci. Příběh byl silný, jak to L. J. Shen umí, plný lásky, nenávisti a erotiky. A k tomu navíc hodně smutná událost, co všechny v knize potkala. Musela jsem se držet a zamáčknout slzu. Super kniha, doporučuji!

07.04.2022 5 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

Kniha se mi moc líbila! Doporučuji!

04.04.2022 5 z 5

Milovaný soused Milovaný soused Penelope Ward

Pěkný příběh! Líbilo se mi jiskření mezi hlavními postavami. Občas jsem si ale také říkala, že je Damien až moc dokonalý na to, aby byl reálný! No, ale proto jsem tuto knihu četla. Zasmát se, zavzdychat a odpoutat se od reality. Svou úlohu to splnilo. Navíc kvituji, že kniha navazuje na Milovaného nevlastního bratra a jak jsem zjistila,tak Jade ( sestra Chelsea) a Tylor (bratr Damiena) mají také svou knihu. Snad se dočkáme vydání!

31.03.2022 5 z 5

Odhalený milenec Odhalený milenec J. R. Ward (p)

Joooo! Užila jsem si to, už se mi po Bratrstvu stýskalo. J.R.Ward ví, jak napsat skvělou knihu. Už se těším na další!

30.03.2022 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Ze začátku jsem si musela zvyknout na jejich styl humoru a stejně jako ostatní píšící jsem nevěřila uvedenému věku postav. Ale.....pak si to vše sedlo a já si to moc užila! Opět oceňuji pozvolný vývoj vztahu Saši a Gaby (jako v předešlých dílech M. Zapaty), bylo to tak pěkné. Mám ráda příběhy,kdy se z dobrých kamarádů stanou zamilovaní šílenci. Bylo to vtipné, sladké a sexy. Doporučuji!

21.03.2022 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Pěkná oddechovka, potěší,ale mám pocit,že jsem už četla lepší... I přes to si ráda přečtu druhý díl.

14.03.2022 3 z 5

Letenka z džungle Letenka z džungle Sandra Brown

Mně se to líbilo. První polovina měla spád,v té druhé byla romantika. Spokojenost. Není to typický triler od Sandry Brown, ale vůbec mi to nevadí ;-) Ráda bych si také přečetla první díl o Jenny a Cageovi, třeba se dočkáme!

26.02.2022 4 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

To byla teda jízda Kniha se mi líbila, především hrdinčiny hlášky a vtipy a Jake byl muž s velkým M. Čekala jsem klasiku, která je teď oblíbená a hodně se píše (on arogantní boháč, ona krásná chudá holka), a myslela si,že mě tato kniha nepřekvapí. Ale opak je pravdou! Četlo se to samo a hodně jsem se nasmála. Doporučuji!

16.02.2022 4 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Přečteno jedním dechem! Moc se mi líbilo, jak autorka skvěle dokáže popsat vztah hlavních postav, který se vyvíjel od nenávisti k lásce. Doporučuji!

13.02.2022 5 z 5

Ty nejsi moje spřízněná duše Ty nejsi moje spřízněná duše Ilsa Madden-Mills

Vtipná romantika, co má švih! Bavila jsem se od začátku až do konce. Doporučuji!

10.02.2022 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Chvilku mi trvalo,než jsem se začetla,ale pak už jsem nemohla přestat. Doporučuji zvláště těm, kteří mají rádi romantiku ze sportovního prostředí!

27.01.2022 3 z 5

Vyvolená Vyvolená J. R. Ward (p)

Miluju Bratrstvo černé dýky a tohle byl jeden z nejlepších dílů!

25.01.2022 5 z 5

Můj nejmilejší suvenýr Můj nejmilejší suvenýr Vi Keeland