škwor škwor komentáře u knih

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Absolutně skvělé! :)

03.06.2018 5 z 5

Dívka od vedle Dívka od vedle Jack Ketchum (p)

Tak tohle už víc ne...
Můj osobní pohled na knihu je takový, že pod pojmem horor si představím duchy, pronásledování, nadpřirozené jevy. Takový ten "obyčejný" strach... Nicméně psychické a fyzické týrání, utrpení a teror, které jsou v této knize, nepřináší takovéto příjemné mrazení, ale totální znechucení... Dle mého názoru se toto snad ani nikomu líbit nemůže. Celá kniha je zvrhlá. Toť můj pohled na věc.

18.05.2018 odpad!

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Začátek byl super, prostředek se trošku táhl, myslím, že by se dal zkrátit. Ale konec byl fajn. Jen mě trošku naštvala nedořešená linie v osobním životě Riska. :)

06.02.2018 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Četlo se to dobře, chvilema fakt skvěle :) konec trošku rozhodil, ale za mě krásný :) nemusela jsem u toho příliš přemýšlet, takové oddechové, ale nádherné zároveň :)

22.01.2018 5 z 5

Byly tady, a už nejsou Byly tady, a už nejsou Haylen Beck (p)

Kniha se četla velmi, ale velmi rychle. Nicméně, na mě zde bylo příliš násilí a bylo to trošku přehnané, obzvlášť konec. Nebyla to detektivka, která by mě udržela v napětí, spíše kniha, kterou jsem si četla, když byl čas a byla zvědavá, jak to dopadne.

13.01.2018 4 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

V knize nebyly popisovány žádné brutality, šlo o klasické vyšetřování. Přesně takové, jaké mám ráda. Úplný konec mě decentně rozhodil, ale opravdu jen decentně. Za mě určitě stojí za přečtení! :)

08.01.2018 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Líbilo, líbilo a jo a jo a jo! :) Po dlouhé době série detektivek, která mě opravdu baví, takže za mě opravdu doporučuji! :)

27.12.2017 5 z 5

Zeď vzpomínek Zeď vzpomínek Anthony Doerr

Nic moc na můj vkus, některé povídky mě tak nebavily, že jsem je ani nedočítala. Asi jsem nenašla tu správnou hloubku, nevím. Jediné, co mě poněkud více zaujalo byly první 2 povídky, jinak nic. :(

12.12.2017 2 z 5

Vzpoura goliardů Vzpoura goliardů Vlastimil Vondruška

První polovina knihy super, konec byl trochu slabší, ale jako oddechovka takhle při večeru dobré :)

04.12.2017 5 z 5

Bludná sdělení Bludná sdělení Sophie Hannah

No, byli tam trošku psychopati, co si budeme povídat... Hlavní hrdinka mi byla hodně nesympatická...Ale přesto to ve mně dokázalo udržet napětí a líbilo se mi to :))

21.11.2017 5 z 5

Sběratel očí Sběratel očí Sebastian Fitzek

To číslování jsem absolutně nepochopila.. Někdo kdo by mi to vysvětlil? :)

18.08.2016 4 z 5

Zrada Zrada Gregg Olsen

Příběh byl dobrý, zápletka okolo Olivie mě bavila, to okolo, co se týkalo Hayley a Taylor už bylo trošku slabší, ale jinak fajn počtení :)

26.07.2016 4 z 5

Spouštěč Spouštěč Wulf Dorn

Musela jsem dvakrát číst rozuzlení, abych to nějak vstřebala... Spíš než thriller je to takový psycho.. První polovina knihy byla super. Napínavá, měla spád... Ale to rozuzlení mi přišlo opravdu překombinované, bláznivé, čekala bych od toho něco trochu jiného, ale celkově kniha nepůsobí špatným dojmem a uvidím, co přinesou další díly. :)

24.07.2016 4 z 5

Dobře se dívej Dobře se dívej James Carol

Hodně hodně super! :) Myslím, že ještě lepší než první díl! :)

28.06.2016 5 z 5

Kam se poděla Elizabeth Kam se poděla Elizabeth Emma Healey

No.. Hlavní hrdinka mi byla strašně nesympatická a vlastně jsem asi čekala detektivku a přišlo mi to docela jako blábol... Jediné co mě bavilo, bylo vracet se do doby dětství Maud, kdy se ztratila její sestra Sukey... ale jinak nic moc..

29.05.2016 3 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Hodně supr! :)

28.05.2016 5 z 5

Vražedný chlad Vražedný chlad Louise Penny

Divný... Fakt divná knížka.. Nedocetla jsem to... Žádnej spád, akce, prostě mi to fakt nesedlo, další už ani nebudu zkoušet číst.. Velké zklamání!!!

02.05.2016

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Úžasná detektivka, ale četla jsem ji jako druhou od Keplere, jako první Stalkera a v knize jsem trochu plavala, co se týče Joony a jeho osobního života a Jurka. Nevím, jestli to bylo zmíněné v dřívějších dílech a proto a nebo špatně podané, ale moc jsem tomu neporozuměla... Ale jinak zápletka se mi líbila.

28.03.2016 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Super kniha, silný příběh, akorát pasáže příběhu Minky jsem nečetla, to mě nebavilo, ale jinak opravdu super knížka! :)

26.03.2016 5 z 5

Skočný příliv Skočný příliv Rolf Börjlind

Fajn knížka, vraha jsem hodně dlouho netušila, bavila mě, jediná hluchá místa, která jsem přeskakovala a nebavila mě, byla ta s B. Ale jinak určitě stojí za přečtení :)

22.03.2016 5 z 5