Simii45 Simii45 komentáře u knih

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Tak tohle byla bomba, dlouho jsem se tak nenasmála :-) Knihu jsem si vypůjčila v knihovně, ale hodlám si ji zakoupit, tenhle poklad chci mít doma.

23.04.2019 5 z 5

Snadná cesta, jak skoncovat s alkoholem Snadná cesta, jak skoncovat s alkoholem Allen Carr

Tak tuhle knížku jsem přečetla jedním dechem, bohužel se mi nepodařilo ji nepřečíst skoro na zátah jak pan Allen doporučuje, četla se totiž vazne skvele, půjčila jsem si ji z knihovny a uz ji mam objednanou , protože ji chci mit doma, přestala jsem pít už před začátkem čtení a hodlám v tom pokračovat.

24.02.2020 5 z 5

Sedm sester Sedm sester Lucinda Riley

Příběh Izabely se mi moc líbil i když byl smutný. Kniha se cetla skvěle, těším se na další příběh.

24.03.2019 4 z 5

Musela jsem zemřít Musela jsem zemřít Anita Moorjani

Nádherná, inspirativní kniha plná moudrosti a krásného poslání.

21.12.2020 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Super kniha, měla jsem ji přečtenou za chvilku :-)

08.10.2019 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Svižné, oddychové, čtivé. Za mě super kniha :-)

08.10.2019 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Tak tenhle styl mi úplně nesedl, každý příběh mě zaujal tak, že jsem chtěla vědět pokračování a ne hned začít číst příběh nový :-D Navíc jsem se trošku ztrácela v tom, než mi došlo jak jsou postavy propojené ...

30.08.2019 3 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Líbily se mi od Roberta obě předešlé knihy , ale tahle snad úplně nejvíc.
Přijde mi, ze se každým dílem zlepšuje a už teď se těším na další knihu, co si od nej koupím

02.03.2018 5 z 5

Průvodce pro vysoce citlivé lidi - Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život Průvodce pro vysoce citlivé lidi - Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život Judith Orloff

Jako hypersenzitivni člověk knihu hodnotím kladne. Je to moje první knížka na toto téma a jiz u první stránky, kde spisovatelka popisovala, jak v mládí svoji citlivost potlacovala a zahanela navykovymi látkami mě rozbrecela, protože jsem to měla úplně stejně.
Těším se, až vyzkouším postupy a rady v knize, jak si vytvořit ochranu před energiemi druhých lidí.
Knížku určitě doporučuju.

22.11.2022 5 z 5

Co když je to nebe? Jak jsem se zbavila omezujících přesvědčení a začala opravdu žít Co když je to nebe? Jak jsem se zbavila omezujících přesvědčení a začala opravdu žít Anita Moorjani

Krasne pokracovani. Anita je velmi moudrá a inspirativní a knihy od ni mi vzdy neco daji.

05.04.2021 5 z 5

Závislé vztahy Závislé vztahy Heinz-Peter Röhr

Jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla a doporučila bych ji každému.

26.12.2020 5 z 5

Ledaže se spletu Ledaže se spletu Michael Třeštík

Pohodová , nenáročná a místy opravdu vtipná kniha. :-)

21.01.2020 3 z 5

Vetřelec Vetřelec Tana French

Kniha se mi četla někdy lépe, někdy hůře, trvalo mi to déle,ale celkový dojem dobrý. Co mi tedy nesedlo, byla hlavní hrdinka, působila na mě zakomplexovaně a protivně.

01.11.2019 3 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Chytlavá kniha se super příběhem :-)

30.08.2019 4 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Moje první kniha od těchto spisovatelů a určitě ne poslední.
Kdo je pachatelem jsem se dozvěděla až pár stránek před koncem , takže kniha nepředvídatelná a napínavá. Těším se na další díl.

02.10.2018 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Po Dívce v ledu další skvělá detektivka od Roberta Bryndzy. Nenáročná, svižná fajn zápletka a kniha. Už mam doma i Temné hlubiny a těším se na další případ Eriky :-)

13.12.2017 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Tato kniha se mi líbila. Chvílemi jsem pocítila i to, ze se od ni nemohu odtrhnout a takova kniha si myslím stojí za to :-) Vraha jsem odhadla az asi při posledních 20ti stránkách ,takze super prekvapeni. Hlavní hrdinku jsem si docela oblibila a těším se na další příběh- aneb její případ .

25.06.2017 4 z 5

Z prvního dílu jsem byla úplně odvarena a možná proto - ze jsem asi od dvojky očekávala hodně mě druhý díl tolik nebavil a četla jsem ho nejdéle . Ovšem třetí díl to zakončil úplně náramně . Škoda,že už se nikdy nedočkáme další autorovy tvorby, ty postavy mi budou chybět .

13.06.2017 4 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Pro me asi nejslabší ze všech dilu, ale stejně to byla bomba :-)

13.06.2017 3 z 5

Americká hvězda Americká hvězda Jackie Collins

Jackie je moje srdcovka, miluju všechny knihy,co jsem od ní přečetla :-)

20.02.2017 4 z 5