Silvisek Silvisek komentáře u knih

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Krasna a dojemná kniha. Moc se mi libila. Ted kdyz se podivam na hvezdy, vzpomenu si na prince. Ale ne jen na nej. Ale i na sve blízké. Protoze oni zůstanou vzdy v nasem srdicku

07.03.2024 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Musim rict, ze to je neuveritelne krasna kniha. Bylo mi z deje chvilkama az uzko a smutno jak to mezi sebou maji a nemohou mot miminko. Ale dopisy me uplne odrovnali, bylo to dost dojemne. Konec je uzasny! Moc krasne napsany.

14.08.2023 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Zajimava kniha. Byla napinava a silny pribeh.

26.04.2024 5 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

No proste u teto knihy musim rict wau! Na zacatku jsem bulela.. u konce jsem bulela stestim. Musim rict, ze ti je dost silny pribeh. Obe postavy dost silne i dcery Greye. Opravdu kniha se mi velmi libila. Super!

26.02.2024 5 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Musim rict, ze kniha byla uzasna. Moc jsem se bavila.

11.03.2023 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Jako nemam slov. Dost zajimavy konec. Bylo to dost napinave. A konec jsem necekala! Jako mazec

23.01.2023 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Na zacatek me kniha stvala, kvuli tomu chovani k Millie. Ale jinak moc krasne napsany a bavila me!

27.10.2022 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Moc pekna kniha, ktera se dobre cetla. Nejhorsi je ze clovek si mysli ze se osoba zmeni. Ale nezmeni.

05.10.2022 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Uzasna kniha! Krasne se mi cetla!!!

14.09.2022 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Musim rict, ze naprosto uzasna knizka. Obcas me pekne vytacela (protoze moc dobre vim, jak lidi umi byt zly). Moc krasne napsany. Nechtela jsem jen tak prestat cist a vzdy jsem se tesila na pokracovani ve cteni

06.07.2022 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Vyborna knizka. Krasne se cetla a nemohla jsem prestat jen tak cist

06.07.2022 5 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Kniha se ni opravdu moc libila. Nenohla jsem se odtrhnout od cteni a pokud ano, tesila jsem se znovu na cteni. Xavier me obcas stval s tim svym chovanim, ale jinak to bylo super a ta holcicka byla opravdu roztomila. Opravdu hezky pribeh

07.03.2024 5 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Musim rict, ze kniha se mi opravdu moc libila. U pejska ni ukapla teda slza. Protoze sama mam velkeho pejska a syn ho zboznuje. V knihe je uzasny jak je dobre nic nevzdat a bojovat. Moc se mi opravdu kniha libila

16.06.2023 5 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

Knizka se mi moc libila. Takove to pohodove cteni. Libi se mi jak postavy jsou nejvice silni kdyz jsou spolu. Spolecne se dali dobromady ve vsech smerech. Moc super.

30.05.2023 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Kniha se mi opravdu moc libila. Nemam slov. Proste wau! Moc se mi hezky cetla a nemohla jsem jen tak prestat cist. Knihu jsem mela prectenou za 3 dny.

25.11.2022 5 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Opet neskutecne krasna kniha od teto autorky. Pribeh byl opravdu dost silny ktery jsem prozivala s hlavnimi postavami.

17.11.2023 5 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Pribeh se mi libil vice nez ty prvni. Opravdu ctive s bavilo me to cist

06.11.2022 5 z 5

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

Uzasna kniha. Na zacatku mi to prislo jak podobny pribeh Kraska a zvire.
Dej se mi moc libil a nedokazala jsem jen tak prestat cist. Moc se mi to libilo

21.10.2022 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Uzasna knizka a uz takto od zacatku! Moc me to bavilo. Tesim se na dalsi dil

22.09.2022 5 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Neskutecne uzasny pribeh. Zabrecela jsem si kdyz dcera k nemu mluvila kdy byl v komatu. Sama mam trileteho syna a tohle me dostalo. Uzasny cely dej a konec. Z knizky jsem se nemohla odtrhnout, napinave ze jak to dopadne.

09.07.2022 5 z 5