silvinka12 silvinka12 komentáře u knih

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Tenhle díl se mi hodně líbil. Stmívání bylo jenom takové seznámení s upíry, Nový měsíc s vlkodlaky a teď to konečně vypuklo. Těším se na další díl!

02.08.2017 5 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

když jsem to porovnávala se Stmíváním tak jsem pořadí lepší a horší dokola střídala, ale nakonec mi tenhle díl přišel o něco slabší než předchozí, ale jinak super čtení!

29.07.2017 4 z 5

Eden Eden Helen Douglas

Ze začátku mi to přišlo celkem o ničem, takový protahování, ale proto aby jste potom ke konci vše pochopili, jak to do sebe zapadá jako puzzle. Určitě si přečtěte, je to zajímavý a napínavý příběh.

04.07.2017 4 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Další skvělá knížka od Kiery Cass. Pěkně se čte a nemůžete se od ní odtrhnout. Je to skvělý nápad s oceánem, sirénách a lásce. Už když jsem si četla úryvek z jejich knih tahle mě nejvíc zaujala.

17.03.2017 5 z 5

Skrytá píseň Skrytá píseň Valentina Nazarova

Mrzí mě, že kniha není moc oblíbená. Je pravda, že není pro každého, ale podle mě není zas tak špatná, aby si zasloužila míň než tři hvězdičky. Forma zpráv byla sice poněkud zvláštní, to ano, ale po pár stránkách mi to vůbec nevadilo. Co jsem naprosto milovala, byly ty songy na začátku (skoro) každé kapitoly. Pár jsem si jich poslechla a podle mě dobře vystihovaly to, co se v dané kapitole odehrálo. Nejsem ale ten typ čtenáře, který dokáže číst a poslouchat hudbu zároveň. Pokud vám ale toto nedělá problémy, knihu si užijete ještě víc. Moc se mi líbila i ta myšlenka v knize, že existují kapely (a hudebníci), kteří žijou hudbou a jejich písně mají nějaký silný příběh, ale jsou i kapely, které svou slávu využívají jen k získání financí. Jestli milujete hudbu a rádi čtete detektivky, tak si knihu rozhodně přečtěte.

15.05.2020 5 z 5

Vím, že tě chci Vím, že tě chci Estelle Maskame

První polovina knihy mě moc nebavila. V kapitolách o součastnosti se stále opakovalo to samé dokola- party plné alkoholu a Tylerovy hlášky, že se musí chovat jako ten Tyler Bruce, který má kolem sebe postavené pevné zdi, a že Eden není pro něho. A kapitoly o minulosti byly celkem dobrou novou informací o Tylerově těžkém dětství, ale někdy mi to přišlo až moc na to, aby si toho nikdy z okolí nevšiml. Toho by si snad měl nějaký člověk všimnout ne? Kniha byla ale čtivá, stejně jako všechny tři díly z pohledu Eden, zato mi ale přišla méně vypracovanější. V téhle knize jsem totiž nějak nemohla vycítit tu atmosféru, to prostředí tam nebylo moc popsáno. Celkově popisy míst, pocitů a nebo postav mi v knize chyběly. Trochu mi přišlo, že malý Tyler byl mnohem všímavější než Tyler v součastnosti.Druhá polovina knihy mi ale aspoň zvedla náladu. Začalo se tam něco dít a ráda jsem se vrátila do společných okamžiků Eden a Tylera. Konec možná trochu uspěchaný, ale co se dá dělat. Od tohoto dílu jsem čekala něco víc. Trilogii DIMILY jsem si zamilovala i přes pár jejich chyb, ale tenhle díl mě celkem zklamal.

14.09.2019 3 z 5

Ať vás to ani nenapadne Ať vás to ani nenapadne Sarah Mlynowski

Kniha má v sobě rozhodně skvělý a originální nápad, který vypadal velice slibně. Akorát to celkové zpracování pokulhávalo. Postavy mohly být více vykresleny, děj lépe propracovaný a konec jinak ukončený. Některé počiny hrdinů byly trochu podivné a matoucí.Konec mi tam nesedl, byl příliš uspěchaný a takový... No prostě mi přišel hodně hodně divný. Ale nějaké ty pozitivní věci tam přeci byli. V některých okamžicích jsem se nasmála(hlavně na začátku) a obálka je zkrátka nádherná.

16.05.2019 3 z 5

Oko za oko Oko za oko Jenny Han

Celkem dlouho mi trvalo než jsem se v tom všem pořádně zorientovala. Kniha měla jinak pomalý rozjezd, až někde kolem sté stránky se Kat, Lillia a Mary spojily a začaly plánovat jejich pomstu. Ale jinak kniha byla hodně moc čtivá a šla přečíst za krátkou dobu a dokázala člověka odreagovat.

21.04.2019 4 z 5

Předurčená Předurčená Kristin Cast

Líbilo se mi, že autorky přidaly do příběhu nové postavy. Kniha byla čtivá a někdy se od ní ani nedalo odtrhnout. Co mi ale na knize vadilo, bylo to množství hádek, některé z nich se pořád opakují dokola.

14.04.2019 4 z 5

Polibek v Paříži Polibek v Paříži Catherine Rider

Slabší než Polibek v New Yorku. Vánoční atmosféru jsem v knize jak si nezaznamenala, kdyby kniha nebyla označena jako vánoční příběh, řekla bych, že se příběh mohl odehrávat kdykoliv během celého roku. Serena mi prostě nesedla, už od první stránky mi vadilo to, jak se jí pořád něco nelíbilo a strašně moc spěchala, aby stihla obejít všechny památky v Paříži. Ale obálka je prostě nádherná, to se musí nechat.

30.12.2018 3 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Tohle byla moje poslední kniha ze světa selekce. Je mi tak líto, že musím ten kouzelný svět opustit. Tahle kniha povídek dodává celé sérii ještě větší kouzlo. Nejvíc se mi líbily povídky o Amberly a Marlee. Zato se u mě moc nechytila povídka o Aspenovi a Lucy. Jejich příběh mohl být o něco delší, stejně jako Druhé výročí, mohl mít o deset stránek více. Ale jinak prostě nádhera, všechny knihy od Kiery se přečtu znovu!

22.08.2018 5 z 5

Začetla jsem se ihned, ale než se Jake dostal na ostrov, kde stojí Sirotčinec slečny Peregrinové, moc jsem se do čtení nehrnula. Poté jak se dostane na ostrov mezi podivné děti to začne a já jsem se nemohla od knížky odtrhnout. Musím dočíst tuhle sérii! No, a k tomu ještě ty trochu strašidelné fotky k tomu přidají na kráse.

18.08.2018 5 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Tohle bylo vážně úžasný! Už se nemůžu dočkat dalšího dílu, pro který si půjdu až někdy v srpnu. Kniha je originální, napínavá, promyšlená do posledního detailu a musí te u ní trochu více přemýšlet. A taky je čtivá, od první stránky jsem se cítila, že jsem s Alyssou v Říši divů.

29.07.2018 5 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Kristin Cast

Po těch předchozích třech dílech se konečně něco začalo dít a Zoeyini kluci se dali stranou. Zoey mě chvílemi štve, ale v tomto díle jsem ji měla radši než v tom předchozím. Jinak se mi na každé z knih líbí, že jsou hodně čtivé a po přečtení nějakého dílů, musíte číst další. Snad to takhle zůstane až do konce a dočtu celou sérii.

04.07.2018 4 z 5

Láska v prachu hvězd Láska v prachu hvězd Krystal Sutherland

Tenhle příběh se naprosto liší od ostatních příběhů o lásce. A proto je tak zajímavý. ♥ Super kniha ♥

26.06.2018 5 z 5

Zrazená Zrazená Kristin Cast

Krásné pokračování Označené. Přibylo více akce a napětí a ... taky vážně podivné milostné vztahy mezi třemi-čtyřmi lidmi. To mě opravdu zajímá jak se vše vyvine. Já bych byla určitě stejně nerozhodná jako hlavní hrdinka. :D

26.03.2018 5 z 5

Amélie v Paříži Amélie v Paříži Angie Westhoff

Přečtené během tří večerů. Mohla být o něco delší- není ten příběh ukončen. A taky mě zajímá jestli Sina zůstane v Paříži nebo zase odjede.

02.11.2017 4 z 5

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

Rachel Harrisová tak sladce píše! Když nemáte k dispozici nějakou sladkost, šáhněte po této knize a budete mít obstaráním skvělou nahradu.

30.10.2017 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Na to že byla nejlepší knihou na rok 2012 a několikrát jsem na ni narazila a slyšela, tak jsem něco čekala více. Styl psaní byl jednoduchý a skvěle se četl. U této knihy jsem si i trochu pobrečela.

30.10.2017 4 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Skvělý nápad, ale ten styl psaní mi moc nepadl do oka. Nevím, možná to je tím, že plno knih je psáno z pohledu hlavní postavy. Tahle kniha neměla jako některé knihy takovou moc abych se nechtěla od toho odtrhnout a číst dál. To je jediné co bych vytkla, ale jinak fajn kniha.

19.09.2017 4 z 5