Šíla Online Šíla komentáře u knih

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Parádní kousek. Tohle mě fakt bavilo :⁠-⁠)

21.11.2022 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Ze začátku jsem měla opravdu problém se začíst. Musela jsem se ke čtení až nutit, stránek neubývalo, až jsem měla nutkání knížku odložit. Neudělala jsem to a jsem za to ráda. Po 150 straně se to konečně nějak rozjelo a zbytek knížky dočtený za necelé dva dny.

05.04.2020 5 z 5

Byla to tichá dívka Byla to tichá dívka Michele Campbell

Knížka byla dobrá, chytla mě od začátku. Do poslední chvíle člověk neví, která z dvojčat je mrtvá. Naštvalo mě, že jsem vraha odhadla hned v druhé kapitole :-\ Ale i tak jsem ji přečetla za dva dny, protože co kdybych se netrefila :-D

24.03.2020 4 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Začátek byl zvláštní. Říkala jsem si, jak někdo může tak dlouho dokola řešit psí h*vno a chtěla jsem přestat číst. Ale neudělala jsem a to jsem za to ráda. Knížka mě bavila a nasmála jsem se. Určitě si ji ještě někdy přečtu znovu.

29.09.2021 5 z 5

Krásny omyl Krásny omyl Vi Keeland

Tak tahle byla hodně super....:)

25.06.2020 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Super :) přečtená jedním dechem a určitě ne naposled...ani chvilku jsem se nenudila :)

20.05.2017 5 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Super, od začátku do konce. Knížka se lišila od klasiky - balení, vztah, dramatický rozchod a velké usmíření, a proto se mi líbila ještě víc. A postava Olliho byla třešničkou na dortu :-)

13.04.2020 5 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

To bylo tak střelené, že to není ani možné. Ale dobrá oddychovka.

24.03.2022 3 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Neumím si představit, že bych knížku dočetla a doma neměla druhý díl.

30.01.2022 5 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Parádní kousek... Colleen opět nezklamala.

16.05.2023 5 z 5

Rozkoše zimy Rozkoše zimy Evie Hunter (p)

Začátek mě bavil, hlavně ta část kdy byli v džungli. Ale ten useknutý konec??? :-/

25.04.2018 3 z 5

Hořící stromy Hořící stromy Kristina Ohlsson

ten konec... :-\ :-(

18.03.2018 4 z 5

Vysněný cíl Vysněný cíl Kate Stewart

První díl - wow.
Druhý díl - už bude konečně konec?
Třetí díl - kapitoly z minulosti to trochu zachránily, ale zbytečně dlouhé to bylo.

10.05.2023 3 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Jsem z knížky taková rozpačitá... Nemohla jsem se začíst. Opravdu bavit mě začala až za půlkou. Zajímavé byly kapitoly, kde vrah popisoval své myšlenkové pochody a přípravu k vraždám.

29.10.2020 3 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Vtipná knížka, přečtená během jednoho dne...ale výraz óčko mě dost štval...

04.08.2020 4 z 5

Rockové tango Rockové tango Monika Wurm

děj je nereálný, ale i tak se knížka četla dobře a děj mě dokázal vtáhnout...sladké happyendy nemám zrovna v oblibě, ale u této knížky, mě ten konec spíš naštval.

04.11.2017 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Oddechovka, dobře se četla a myslím, že se k ní někdy vrátím :) Bavilo mě to :)

12.04.2017 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Super knížka...ze začátku jsem měla problém se začíst, ale pak jsem se od ní nemohla odtrhnout :)

10.12.2015 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Jednohubka :-) Správně trhlá oddechovka.

11.11.2020 4 z 5

Poslední lež Poslední lež Riley Sager (p)

Přečtená během jediného dne...se nedalo odložit. Parádní kousek!

18.09.2020 5 z 5