Šíla Šíla komentáře u knih

Poslední svobodný miliardář Poslední svobodný miliardář Pippa Grant

Oddechové čtení, co pobaví. Ze začatku jsem měla problém se začíst, ale pak už to frčelo. Jen těch chyb bylo strašně moc.

25.03.2024 5 z 5

Doktor Láska Doktor Láska Leisa Rayven

Uf, to se vleklo...

11.02.2024 3 z 5

BreakAway BreakAway Anabelle Stehl

Nemůžu říct, že by se mi knížka nelíbila. Takový průměr, ale přečetla jsem ji docela rychle. Co mi dost vadilo, byla ta spousta překlepů, hlavně když větu říkal hlavní hrdina a ona byla v ženském rodě a naopak. Nedávalo to smysl a narušovalo to čtení. Uvidíme, co přinese druhý díl.

21.05.2023 3 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Parádní kousek... Colleen opět nezklamala.

16.05.2023 5 z 5

Vysněný cíl Vysněný cíl Kate Stewart

První díl - wow.
Druhý díl - už bude konečně konec?
Třetí díl - kapitoly z minulosti to trochu zachránily, ale zbytečně dlouhé to bylo.

10.05.2023 3 z 5

Exodus Exodus Kate Stewart

První díl jsem doslova zhltla...tento mě nebavil a nemohla jsem se dočkat, kdy to konečně skončí...Tak uvidím, co ten třetí díl přinese.

23.04.2023 2 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Parádní kousek. Tohle mě fakt bavilo :⁠-⁠)

21.11.2022 5 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

To bylo tak střelené, že to není ani možné. Ale dobrá oddychovka.

24.03.2022 3 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Neumím si představit, že bych knížku dočetla a doma neměla druhý díl.

30.01.2022 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Tak tohle...wow, parádní knížka. Hltala jsem to od začátku do konce.

29.12.2021 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Začátek byl zvláštní. Říkala jsem si, jak někdo může tak dlouho dokola řešit psí h*vno a chtěla jsem přestat číst. Ale neudělala jsem a to jsem za to ráda. Knížka mě bavila a nasmála jsem se. Určitě si ji ještě někdy přečtu znovu.

29.09.2021 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Jednohubka :-) Správně trhlá oddechovka.

11.11.2020 4 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Jsem z knížky taková rozpačitá... Nemohla jsem se začíst. Opravdu bavit mě začala až za půlkou. Zajímavé byly kapitoly, kde vrah popisoval své myšlenkové pochody a přípravu k vraždám.

29.10.2020 3 z 5

Poslední lež Poslední lež Riley Sager (p)

Přečtená během jediného dne...se nedalo odložit. Parádní kousek!

18.09.2020 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Vtipná knížka, přečtená během jednoho dne...ale výraz óčko mě dost štval...

04.08.2020 4 z 5

Krásny omyl Krásny omyl Vi Keeland

Tak tahle byla hodně super....:)

25.06.2020 5 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Super, od začátku do konce. Knížka se lišila od klasiky - balení, vztah, dramatický rozchod a velké usmíření, a proto se mi líbila ještě víc. A postava Olliho byla třešničkou na dortu :-)

13.04.2020 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Ze začátku jsem měla opravdu problém se začíst. Musela jsem se ke čtení až nutit, stránek neubývalo, až jsem měla nutkání knížku odložit. Neudělala jsem to a jsem za to ráda. Po 150 straně se to konečně nějak rozjelo a zbytek knížky dočtený za necelé dva dny.

05.04.2020 5 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Milá oddechovka přečtená během jednoho dne :-)

30.03.2020 4 z 5

Bez rozloučení Bez rozloučení Samantha Young

Vadilo mi akorát to nářečí, to jsem nemohla překousnout. Jinak mě knížka bavila :-)

29.03.2020 4 z 5