Selendra Selendra komentáře u knih

Exotem na této zemi Exotem na této zemi Ladislav Heryán

Moc se mi kniha líbila, Pan Heryán má velmi zajímavé názory. Na jeho kázaní v kostele bych někdy chtěla jít. Velmi inspirující čtení.

Maškaráda Maškaráda Terry Pratchett

Terry nezklamal :) Čarodějky jsou nejlepší. Hlavně ta Stařenčina kuchařka :D

Po strništi bos Po strništi bos Zdeněk Svěrák

Velmi krásný příběh. Film jsem viděla až po přečtení knihy, byl věrohodně natočený. Doporučuji obojí!

Příběhy z neslavnýho života Příběhy z neslavnýho života Rachel Renée Russell

Kniha se mi velice líbila, i když už nepatřím do věkové kategorie. Takový poseroutka v sukních. :)

02.01.2018 5 z 5

Modrý kruh Modrý kruh Eleanor Jones

Moc zajímavý příběh. Kniha se lehce četla, takové oddechové čtení.

09.12.2017 5 z 5

Koně v ohrožení Koně v ohrožení Anna Sellberg

Hezká kniha, chvílemi ale dost smutná.

19.10.2017 5 z 5

Tajemný kůň Tajemný kůň Andrea Wandel

Tak tohle byl asi zatím nejlepší díl! Líbilo se mi, že tam byly i duchové.

12.10.2017 5 z 5

Rodrick je king Rodrick je king Jeff Kinney (p)

Poseroutku jsem si oblíbila, i když už nepatřím do věkové kategorie. Myslím si, že ho klidně mohou číst i dospělí, je to odpočinková četba a mě tedy pomáhá a rozesměje :)

10.10.2017 5 z 5

Dusné léto Dusné léto Andrea Wandel

Tento díl byl dobrý, hlavně byl o krásném vztahu dívky a koně. Moc pěkný příběh. Tuto sérii jsem si zamilovala. :)

04.10.2017 5 z 5

Záhadný hřebec Záhadný hřebec Sharon Siamon

Super kniha, dobrodružná, plná akce.

03.10.2017 5 z 5

První První Kiera Cass

Nádherná série. Tento díl byl asi nejlepší, hlavně ten konec. Miluji happyendy :) už se těším na Šťastně až na věky.

29.08.2017 5 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Úžasná kniha! Hned jsem si Eragona a Safiru zamilovala. :) nechapu, proč jsem ji necetla uz dřív.

07.08.2017 5 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Krásný a dojemný příběh. Film je také pěkný, ale na knihu prostě nemá. :)

12.07.2017 5 z 5

Bezcitné Bezcitné Sara Shepard

Opět úžasný díl. Hlavně ten konec. Bomba.

24.06.2017 5 z 5

Eva Eva Wm. Paul Young (p)

Musím říct, ze me kniha trošku zklamala. Po Chatrci a Křižovatkách byl příběh jiný a bylo tam hodně otazníků a hodně zmatené to bylo. Ale jinak příjemné čtení.

25.05.2017 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Na tuhle knihu jsem se chystala uz dlouho. A je škoda že jsem tak otalela, je to nádherný a dojemný příběh. I když jsem věděla jak skončí stejne jsem četla jedním dechem. Určitě doporučuji!

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

Miluji seriál a i knihy! Prostě nejlepší ❤

Dívka v sedle Dívka v sedle Terence Blacker

Krásná kniha o koních. Příběh z dostihového prostředí. Také o vztahu mezi koněm a dívkou.

Húrinovy děti Húrinovy děti J. R. R. Tolkien

Moje první kniha od Tolkiena. Krásný a temný příběh. Pan Tolkien si vážně vyhrál, jak se jmény, se světem, se vším. Smekám.

16.04.2017 5 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Pro me asi nejlepší příběh o psech. Nádherný příběh. Změnil můj pohled na pejsky, hlavně na tu mou fenecku :)

05.04.2017 5 z 5