Selendra Selendra komentáře u knih

Jak vycvičit draka Jak vycvičit draka Cressida Cowell

Tak tohle bylo super! :D Moc mě kniha bavila, je pravda, že filmy jsou úplně jiné, ale kniha je taky moc pěkná. Líbily se mi i ty kresby.

10.06.2019 5 z 5

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Konečně po pěti letech další kniha. :) Já jsem se na ní těšila jako malá a nezklamala mě, opět krásný příběh jako ze života, a bylo fajn, že tam byla starší hrdinka. Mě konec otevřený nepřišel, myslím, že bylo jasné jak to dopadlo :)

02.06.2019 5 z 5

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

Kniha byla celkem dobrá, nejhezčí a nejromantičtější byl ten konec :)

08.05.2019 5 z 5

Ruku v ruce s Ježíšem Ruku v ruce s Ježíšem Elias Vella

Nádherná kniha, obohatila mě o spoustu rad, jak bych měla více důvěřovat Ježíši..Určitě si přečtu další knihy od autora.

24.04.2019 5 z 5

Útěk za láskou Útěk za láskou Petra Martišková

Moje první kniha od autorky a musím říct, že mě se moc líbila. :) Pěkný příběh, byla jsem napnutá až do konce, co je vlastně Nate zač..Kniha se četla stejně dobře jako knihy od Lanczové. Určitě si přečtu i další knihy.

19.04.2019 5 z 5

Nemilosrdné Nemilosrdné Sara Shepard

Krásné zakončení celé série. Tenhle díl jsem přečetla jedním dechem. :)

28.03.2019 5 z 5

Devadesátkrát jinak Devadesátkrát jinak Eric Walters

Kniha mě moc bavila, ale takovou kamarádku bych teda nechtěla mít. Jako něco co pro Sophii udělala bylo dobré, ale jinak se chovala špatně.

20.03.2019 5 z 5

Tři na lásku Tři na lásku Lenka Lanczová

Tato kniha se mi velice líbila, jen mi bylo líto jak se chovala Klára k mamince a k tátovi také.

13.11.2018 5 z 5

Kauza Kristus Kauza Kristus Lee Strobel

Skvělá kniha, věřícím může odstranit nějaké pochybnosti a nevěřící třeba i překvapit :)

19.09.2018 5 z 5

Psí domov Psí domov W. Bruce Cameron

Jedním slovem -úžasná! Hltala jsem každé Bellino dobrodružství a znovu jsem se přesvědčila, že pejsci jsou skvělými přáteli. :)

08.09.2018 5 z 5

Závod s časem Závod s časem Gabi Adam

Ta byla hodně dobrá :)

09.07.2018 5 z 5

Krásná kniha, taková fantasy pohádka. :)

03.06.2018 5 z 5

Přes všechny překážky Přes všechny překážky Nele Neuhaus

Super příběh o koních. Ale byla tam i romantika :)

10.05.2018 5 z 5

Nejtajnější  přání Nejtajnější přání Nele Neuhaus

Super kniha a je psaná v ich formě, což mám ráda :) Doporučuji pro milovníky koní.

10.04.2018 5 z 5

Přišel, zemřel, zvítězil - příběh Ježíše z Nazareta Přišel, zemřel, zvítězil - příběh Ježíše z Nazareta Radek Daniel

Úžasná knížka! Je to vlastně přepis evangelií do srozumitelnější verze. Opravdu moc pěkně napsané

31.03.2018 5 z 5

Poslední bitva Poslední bitva C. S. Lewis (p)

Krásné zakončení! V tomto díle jsem si hodně všímala křesťanských prvků. Ale ten konec byl zajímavý.

10.03.2018 5 z 5

Šeptej do ticha Šeptej do ticha Lenka Lanczová

Dobrá kniha, příběh mě moc bavil, jsem zvědavá jak to celé dopadne :)

07.03.2018 5 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Začátek byl trochu zdlouhavý, ale asi od půlky knihy to začalo být hodně napínavé a mělo to spád. Nádherný příběh, určitě se jí ten sen splní :)

31.01.2018 5 z 5

Pouštní píseň Pouštní píseň Angela Dorsey

Hodně dobrá série. Tento díl byl opravdu dost dobrodružný.

24.01.2018 5 z 5

Andělé na dosah Andělé na dosah Lorna Byrne

Krásná kniha, i když Andělé v mých vlasech, byli přece jenom o trošku hezčí. Ale jinak se mi to moc líbilo, Lorna je dobrá vypravěčka.

21.01.2018 4 z 5