Selendra Selendra komentáře u knih

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Moje první ( a určitě ne poslední) setkání s autorkou. Kniha byla oddechovka a moc se mi líbil popis Japonska a kultury a také čajový obřad. A ten konec byl úžasný, to co Gabe udělal bylo nádherné.

30.07.2023 5 z 5

Vůně léta Vůně léta Petra Martišková

To bylo moc pěkné. Autorka opět nezklamala, kniha se četla rychle a velmi mě zaujal ten sport, ani jsem nevěděla že to existuje i v Česku. Taky bych chtěla vidět jak to vypadá v reálu. I když už nejsem dávno cílová skupina, tyhle knihy od autorky prostě miluji. Na odpočinek úžasné.

11.04.2023 5 z 5

Návrat Návrat Nicholas Sparks

Nechápu proč má kniha takové hodnocení, mě se líbila. Je pravda, že začátek nebyl úplně typický Sparks, ale líbilo se mi, jak byly spojené dohromady hlavní postavy, které si zažily hrozné věci..Ano, nebyla to až taková romantika jak všichni očekávají, ale mě se četla moc hezky a..prostě mě Nicholas Sparks nezklamal a já si čtení užila.

14.01.2023 5 z 5

Královské srdce Královské srdce Jana Hoch

Kniha byla úžasná. Měla opravdu dost netradiční a originální téma, které v ostatních koňských příbězích nejsou. Četla se mi dobře, je napsaná v ich formě, což většinou preferuji. Už se těším na další díl, protože konec byl dost zajímavý. :)

27.04.2022 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Jako kniha to nebyla špatná, ale chvílemi mi to přišlo pořád to samé dokola..Hardin a Tessa se pohádali, pak se zase usmířili..Ale jako oddechovka dobré.

14.11.2020 3 z 5

Spřízněná duše Spřízněná duše Nicholas Sparks

Další pěkná kniha od autora. Konec byl pěkný, ale je pravda, že druhá část mě tolik nebavila, ta první byla lepší. Ale stejně doporučuji milovníkům romantických knih. :)

20.07.2020 5 z 5

Léto na vodě Léto na vodě Petra Martišková

Další krásná kniha od autorky. Vojtík byl super. :D Krásné letní čtení, určitě doporučuji.

15.06.2020 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Poslední díl byl hodně napínavý, ale místy i trochu zamotaný. Přesto to bylo úžasné zakončení.

13.05.2020 5 z 5

Holka bez minulosti Holka bez minulosti Věra Řeháčková

Tak tahle kniha mě hodně bavila. Moc zajímavý příběh, skoro jako v nějakém filmu. Určitě doporučuji!

07.03.2020 5 z 5

Proměny Proměny Jane Ayres

Nádherný a dojemný příběh. Zvířata jsou úžasná!

27.12.2019 5 z 5

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Na to není potřeba slov, Tolkien je prostě Pan spisovatel. Jak je tam všechno tak promyšlené. Jen mě mrzí, že jsem nezačala se čtením už dříve. Bylo to super čtení, určitě doporučuji. Film je taky skvělý, ale v knize jsou ještě i jiné věci, které ve filmu nebyly.

04.12.2019 5 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Tedy to je asi poprvé co musím dát takové hodnocení, ale knihu jsem ani nedočetla. Nedalo se to. Vadilo mi to opíjení, vymetání večírků a hulení marihuany. A Eden mě štvala jak nadávala pořád na tátu. Jsem ráda, že jsem si tedy knihu nekoupila.

02.12.2019 odpad!

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Tak to bylo super! Musela jsem číst dál a dál a čekala jsem jak to Grace vyřeší. Rozhodně doporučuji!

17.10.2019 5 z 5

Srdce ze zlata Srdce ze zlata Lauren Brooke (p)

Moje první ze série. Byla krásná, ale taky chvílemi hodně smutná. Honey je opravdu hodně statečná, čím si prochází.

01.10.2019 5 z 5

Láska & gelato Láska & gelato Jenna Evans Welch

Krásná oddechovka! Ten konec byl hodně romantický. :) A bavily mě záznamy z deníku.

20.09.2019 5 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Hezká oddychovka. Ale nechápu jedno - byla zamčená v knihovně a neměla zájem o knihy? :D Asi i tací lidé existují. Ale to nemění na tom, jak byl příběh stejně pěkný. :)

11.09.2019 5 z 5

Dášeňka čili Život štěněte Dášeňka čili Život štěněte Karel Čapek

Taková krásná vzpomínka na dětství. Líbí se mi ty ilustrace a ty fotky. :D

11.09.2019

Život ve dvou Život ve dvou Nicholas Sparks

Toto byla už moje několikátá od Sparkse a opět nádhera..Tak dojemný a krásný příběh..Nebyla to typická romantická kniha jako jiné od něj, tato se týkala rodinných vztahů, podobně jako Poslední píseň. Konec byl moc smutný, připravte si kapesníčky. Určitě doporučuji!

23.08.2019 5 z 5

Jsme přece kamarádi! Jsme přece kamarádi! Nele Neuhaus

Další díl se mi líbil, ale teda Dorka se chovala vážně hnusně..A Cody musel být úžasný :)

18.08.2019 5 z 5

Léto s frajerem Léto s frajerem Petra Martišková

Kniha se mi moc líbila, byla to chvílemi hrozná legrace, dostávaly mě ty děti :D A Laura byla pěkně hloupá, ale taky na to pak dojela, že. Určitě doporučuji, taková oddychovka třeba na léto.

26.06.2019 5 z 5