SedllY SedllY komentáře u knih

Spy x Family 1 Spy x Family 1 Tacuja Endó

Ze začátku dost chaotické, avšak s přibývajícími stránkami lepší a lepší. Rozhodně budu pokračovat.

01.10.2022 4 z 5

Podzim 1152 Podzim 1152 David Petersen

Naprosto průměrný příběh napasovaný na myši.. Ilustrace taky nejsou něco extra. Kéž by had na začátku myši sežral a mohlo vzniknout možná i něco celkem zábavného. Dál pokračovat nebudu.

08.05.2022 2 z 5

Cytonik Cytonik Brandon Sanderson

Opět dobrý díl. První polovinu se skoro nic neděje, druhá už je o poznání lepší a dost naláká na nejspíš poslední (čtvrtou) knihu. Od Sandersona mám přečtené zatím vše a nemůžu si pomoct. Jeho první díly jsou zdaleka nejlepší. :)

15.04.2022 4 z 5

Noční cirkus Noční cirkus Erin Morgenstern

Chvílemi neskutečně baví a nepustí, avšak kniha má i dost slabší, nudnější pasáže. Celkově za kouzelnost,postavy a hezký styl psaní 70%.

31.10.2021 4 z 5

Odd a mraziví obři Odd a mraziví obři Neil Gaiman

Krásně zpracovaná knížečka. Pohádka lehce nadprůměr. Zpracování a kresby předčily příběh. Tohle mohl být i skvělý komiks.

18.10.2021 4 z 5

Spát v moři hvězd. Kniha II. Spát v moři hvězd. Kniha II. Christopher Paolini

Trošku lepší jak první část, ale pořád nic, co by mě nadchlo a chtěl někdy číst znovu. Paolini by měl zůstat u fantasy, ta je od něj neskutečná. Eragona přečtu ještě xkrát.

16.04.2021 3 z 5

Berserk 1 Berserk 1 Kentaró Miura

Na první díl výborné!
Nasaďte si kuš na ruku a perte do mě další díly!

21.07.2020 5 z 5

Mlha Mlha Stephen King

Slušná sbírka povídek. Od povídky Mlha jsem měl vysoká očekávání, která bohužel nenaplnila.
Za mě nejlepší povídky:
1.Zkratka paní Toddové
2.Náklaďák strejdy Otta
3.Opice a Nona

20.01.2019 4 z 5

Iron Maiden: Run to the Hills Iron Maiden: Run to the Hills Mick Wall

Hodně kvalitní kniha plná zábavných i důležitých rozhovorů s nynějšími i bývalými členy jedné z nejlepších hudebních skupin všech dob!
Bruce Dickinson je bůh!

24.06.2018 4 z 5

Spasitel Duny Spasitel Duny Frank Herbert

Chvílemi super, chvílemi děsná nuda. Herbert zřejmě není můj šálek kávy.

07.03.2018 3 z 5

Elantris Elantris Brandon Sanderson

Na prvotinu výborné, ale chvílemi jsem viděl Mistborn, který je ještě lepší. :)

20.02.2018 4 z 5

Yokai Yokai Stan Sakai

Knížečka/komiksíček, který zabere maximálně půlhodinku.
Slabší 2 hvězdy za kresbu a konec, který nebyl zas tak špatný. Věřím, že menším dětem bez zkušeností s komiksy se může knížečka líbit.

13.10.2017 2 z 5

Barva kouzel Barva kouzel Terry Pratchett

Jako úvod celkem povedené dílo. Některé části mě velmi bavily, avšak často tempo knihy narušovaly chaotické popisy, kde jsem se ztrácel..
3,5/5 *
Škoda, T.Pratchett asi nesedne každému.

10.06.2017 3 z 5

Pouta dědictví Pouta dědictví Brandon Sanderson

B.Sanderson je prostě král fantasy! :)
Třetí a zatím rozhodně nejlepší kniha s Waxem, Waynem a dalšími. V první půlce dost povedených vtípků. Konec krásně navnadil na pokračování, bohužel už poslední, jak nás informoval sám autor. :/

31.05.2017 5 z 5

Duna Duna Frank Herbert

Necelá polovina pro mě byla děsným utrpením, pak se to ale zlepšilo a ke konci mě kniha dokonce začala bavit. Celkově mě ale styl psaní F.Herberta vůbec nezaujal(např. popisování soubojů a bojů mu moc nejde a proto je i většinou přeskakoval) a převládající nuda vede k průměrnému hodnocení. Kniha je pro většinu lidí doslova kultem. Mě zatím neoslovila.

03.04.2017 4 z 5

Batman: Ticho: Kniha první Batman: Ticho: Kniha první Jeph Loeb

Batmana znám nejvíc toho od S.Snydera a ve srovnání s ním je tenhle svazek celkem o ničem.. Superhrdinové se tam hrnou ze všech stran, což moc nevyhledávám. Bubliny komunikace většinou nezajímavé. Jediné výrazné plus vidím v pěkné kresbě. Každopádně Joker na konci navnadil na knihu druhou a ještě tomu šanci za těch pár korun dám. :)

01.02.2017 3 z 5

Stíny minulosti Stíny minulosti Brandon Sanderson

Stejně skvělé jako první díl s Waxem a Waynem. Chvílemi nudnější pasáže a podle mě trošku natahované, ale závěr opět bez chyby! Sanderson prostě jede!

28.01.2017 4 z 5

Konec hlídky Konec hlídky Stephen King

Skvělé zakončení trilogie. 2. díl se mi líbil nejvíce. :)

14.01.2017 4 z 5

Pistolník Pistolník Stephen King

Kniha, kterou jsem naplno ocenil až po dočtení kompletní Temné věže. Rád se k 1. dílu vracím. Vidím před sebou cestu dalekou a plnou dobrodružství.

18.11.2016 5 z 5

Puls Puls Stephen King

Nápad super, ale podle mě z toho měl Mistr udělat buď krátkou povídku a nebo román ve stylu Svědectví, kde by se mohl pořádně rozepsat a čtenáře pořádně vtáhnout do postapo světa.. :) Začátek i konec byl strhující a skvělý, ale těch cca 200 stránek mezi tím mi přišel na Kinga slabý odvar.. Za mě druhá nejhorší Kingovka hned po Holčičce, která měla ráda Toma Gordona.

26.09.2016 3 z 5