Scharks Scharks komentáře u knih

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Já tyhle knihy prostě milujilu kniha velká jako cihla a člověk ji přelítne během pár dní a vůbec se nenudí, naopak - vždy chci vědět co bude dál, dál a dál! A rozuzlení skvělé, těším se na další díl

06.03.2024 5 z 5

Naprosto úžasná kniha! Skvělé hlavní i vedlejší postavy, parádní zápletky a propracovaný příběh do neuvěřitelných detailů. A ten soudní proces? Nemám slov :D Jednoduše se dá celá třídílná Sérii Millénium od Stiega Larssona shrnout jako geniální :)

04.03.2016 5 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Kniha mne naprosto uchvátila a dlouho jsem se na ní těšila a po přečtení můžu říci, že rozhodně nezklamala!! Bylo to úžasné čtení které jsem si užívala téměř od samého začátku až do poslední věty, kdy jsem Silo brala pomalu i jako svůj domov a všechno jsem prožívala společně s hrdiny této knihy.. Už se moc těším na její pokračování a další vývoj - vůbec netuším co od toho mám dále očekávat, po tolika zvratech a změnách :) Takže všem kdo mají rádi tento styl můžu knihu jen a jen doporučit :)

08.01.2015 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Naprosto geniální, zamotané a úžasné čtení!! Corma i Robin zbožňuji a opravdu jsem si knihu neuvěřitelně užila :) I když musím říct, že knihu Bombyx mori bych asi opravdu číst nechtěla.. :D

21.09.2017 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Sice už je to nějaký ten pátek co jsem dočetla Policii (to bylo něco!), ale jakmile jsem otevřela novou knížku, bylo to, jako bych jí odložila den předtím :) Když jsem zjistila, že vyjde další díl s HH tak jsem se nemohla dočkat a jsem hrozně moc ráda, že splnila všechna moje očekávání, je to naprosto úžasné, napínavé, akční, zajímavé a jednoduše skvělé čtení, které jsem si užila do posledního písmenka! A i když má kniha cca 600 stran byla za 3 dny přečtená :D

18.05.2017 5 z 5

Vykladačka smrti Vykladačka smrti Ariana Franklin (p)

Na tuto knihu jsem si dlouho brousila zuby... A výsledek? Jsem naprosto nadšená :o) Po počátečním rozčarování, kdy mi kniha přišla trošku pomalejší a bez akce jsem se přizpůsobilo danému stylu a kniha mě naprosto vtáhla do děje. Jsem ráda, že mám před sebou ještě 3 další díly :o)

10.06.2014 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Sláva - dohnala jsem handicap :D S touto sérií jsem začínala knihou Nemesis a Pentagram a od té doby úspěšné dočítám začátek série :o) HH je neotřelý, občas na zabití, ale přesto skvělý :D

10.06.2014 5 z 5

Zúčtování Zúčtování Kathy Reichs

Skvěle napsané, stejně jako všechny předešlé knihy. Něco mi tam trošku scházelo, sama nevím přesně co, ale i tak to bylo velice příjemné a místy i dost napínavé čtení na jehož konci jsem se poměrně těžko loučila s viráty, kteří mi všichni přirostli k srdci... Celkově se mi celá série moc líbila a mohu vřele doporučit :)

17.08.2017 5 z 5

Sedmá pohroma Sedmá pohroma James Rollins (p)

Zbožňuji knihy od Rollinse!! Vždy je to úžasně, napínavé, zábavné, zajímavé a prostě úžasné čtení. A i když už má Sigma již 12 dílů, tak já se nemohu dočkat dalšího pokračování :)

25.07.2017 5 z 5

Jako skalní fanoušek, jsem si knihu prostě nemohla nechat ujít a ve finále ani nelituji, že jsem si jí přečetla... Sice to Harry Potter není ani smykem a zápletka mi přišla trošku jako nastavovaná kaše a lehce nedotažená, konec byl na můj vkus až moc rychle ukončen (stále jsem čekala nějakou epickou bitvu či něco podobného s šokujícím wow efektem), ale i tak to byla zajímavá zkušenost a moc ráda jsem se vrátila ke svým oblíbeným hrdinům a kouzelnému světu :)

01.10.2016 3 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Neuvěřitelně čtivě napsaná kniha! Děj je skvěle zamotaný a místy i dost akční a někdy i pěkně děsivý :) Odhalování ne jen rodinné historie bylo opravdu zajímavé a sama jsem si připadala jak novinář a detektiv v jedné osobě, který propátrává archivy a pomalu odhaluje děsivou pravdu z minulosti - vřele doporučuji :)

18.02.2016 5 z 5

Tygrův osud Tygrův osud Colleen Houck

Nádherné a napínavé zakončení celé série!! Musím se přiznat, že při poslední oběti a při konci knihy jsem byla plná emocí stejně jako hlavní hrdinové. Celá série je opravdu povedená - už od naprosto skvostných obálek až po nádherný příběh. Vřele doporučuji všem ke přečtení :o)

19.09.2014 5 z 5

Nebe v plamenech Nebe v plamenech Emmy Laybourne

První díl byl naprosto úžasný a přelouskala jsem ho doslova jedním dechem. No a tento díl? U něj jsem téměř nedýchala :D Je to velice akční čtivá kniha, která je plná překvapivých zvratů a okamžiků. Tímto se tato série řadí mezi nejlepší dystopické série, které jsem kdy četla a už se nemohu dočkat závěrečného dílu. Jen tedy nevím jak na tom budu s dechem ;)

09.09.2014

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Naprosto geniální!!! Asi se budu opakovat, ale tohle bylo fakt hustý!! :D A i když jsem měla rozjetých spoustu teorií tak tohle mě naprosto dostalo... Celá série o HH je plná akce, napětí a pozoruhodných zvratů, ale to co bylo v této knize?! Naprosto jedinečné a neotřelé!! Knihu jsem přečetla doslova jedním dechem (občas mi spíš připadalo že jsem na čas dýchat zapomněla) a její závěr mě totálně šokoval!!! Je to neuvěřitelné, ale každá další knížka kterou jsem četla je ještě lepší než ta předešlá... Kdybych mohla dát hvězdiček 6, neváhala bych ani vteřinu :o)

21.08.2014 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Tak autor opět nezklamal!!! Naprosto skvělá kniha plná akce, zajímavých postav a všech možných i nemožných dějových zvratů!! A ten konec?! Hustý, fakt hodně hustý!! Už se nemůžu dočkat na další díl :o)

24.07.2014 5 z 5

Oltář ztraceného ráje Oltář ztraceného ráje James Rollins (p)

Tohle je jediná kniha od Rollinse, jejíž přečtení jsem neustále odkládala... Chyba!! Je to úžasné napínavé čtení, stejně jako všechna jeho ostatní díla :) Tento autor asi nikdy nezklame a právem mu patří pěkný kus mé knihovny :)

09.03.2017 5 z 5

Magie ničivá Magie ničivá Ilona Andrews

Já tuhle sérii prostě miluju :)

15.07.2015 5 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Ani poslední kniha s Harry Holem nezklamala - bylo to naprosto úžasné čtení, které jsem si užila od první do poslední stránky. A jak je u těchto knih zvykem, tak nebyla nouze o akci, emoce (ach ty emoce...) a zvraty v ději - prostě úžasné a stylové zakončení celé série a mě budou hlavní hrdinové neskutečně chybět... Jednoznačně dávám pět hvězd!!!

02.05.2015 5 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Nádherné, napínavé a úžasné zakončení série plné zvratů a všemožných emocí :) Hlavní hrdiny jsem si opravdu zamilovala a těžko se mi s nimi loučí, stejně tak jako s jejich magickým světem... Každému můžu jen a jen doporučit - při čtení se rozhodně nebudete nudit :)

26.02.2015 5 z 5

Hrdinové pekel Hrdinové pekel Darren Shan (p)

Tak rozhodně po přečtení první knihy jsem takový konec nečekala :D Super!! Tohle by mě opravdu nenapadlo! :o) Dávám 5 hvězd a jsem moc ráda, že jsem si Demonatu přečetla, i když Sága DS je mi pořád milejší a je to moje srdcová záležitost :o) Demonata je originální, naprosto Shanovská a prostě super :o) Vřele doporučuji!

01.08.2014 5 z 5