sarka54 sarka54 komentáře u knih

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

jsem spíše milovnice hororů ale tahle knížka byla važně dobrá! za mě jednoznačně 5 hvězdiček

16.04.2018 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Pro mě teda docela nuda...

21.03.2018 2 z 5

Pistolník Pistolník Stephen King

Na rozjezd docela OK

21.03.2018 4 z 5

Právo nálezce Právo nálezce Stephen King

k této knížce mám jenom jedno: WAU!

11.07.2017 5 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Pro milovniky sci-fi perfektni kniha!!!!

08.06.2017 5 z 5

Dvajkrát to číst asi nebudu... Zajímavé uvažování malé holky ale já raději děsivé povídky...

02.08.2016 3 z 5

Běh o život Běh o život Richard Bachman (p)

kdysi to byla moje prvni kniha od Kinga... Bylo mi cca 15.. ted jsem ji po letech opet vzala do ruky a bylo to prijemne poctenicko.. Nic z ceho bych sedla na zadek ale takove lehci prijemne pocteni...

14.04.2016 5 z 5

Mort Mort Terry Pratchett

klasicka zemeplozska kvalita!!! super!

14.04.2016 5 z 5

Dobrá znamení Dobrá znamení Terry Pratchett

Byla první od Terry a málem jsem ho tím odepsala... Neříkám, že je to úplně špatná kniha, ale úplně skvělá také není

16.03.2016 3 z 5

Barva kouzel Barva kouzel Terry Pratchett

Skvělý začátek série Zeměplochy! Zde začala láska mezi mnou a Zeměplochou! Moc dobře napsané! Minihistorky v knížce jsou úžasné! Přečteno jedním dechem!

16.03.2016 5 z 5

Doktor Spánek Doktor Spánek Stephen King

Za mě jednička z hvězdičkou. Výborně napsané! Kniha mě bavila od začátku do konce.

16.03.2016 5 z 5

Svědectví Svědectví Stephen King

Na můj vkus trochu zdlouhavý konec ale jinak moc dobré čtení

16.03.2016 4 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Richard Bachman (p)

zajímavá kniha :)

16.03.2016

Carrie Carrie Stephen King

Nijak zvlášť mě nenadchla. Zajimáve menší příběhy ale celkově spíš průměr (na Kinga). Umí to daleko lépe. Ale beru to jako povinnost (pro jeho milovníky) si tuto knihu přečíst :)

14.10.2015 3 z 5