Sarka25 Sarka25 komentáře u knih

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Dlouho už jsem nečetla tak dobrý thriller..
Že začátku jsem si říkala no celkem nic moc to určitě bude hne jasný to něco udělá... ale pak ten zvrat a už jsem nemohla přestat číst.. super a kdybych někdy nedej bože potřebovala "pomocnici" zavolám si Milie

02.09.2023 5 z 5

Pod hladinou Pod hladinou Darcy Coates

Tak tohle byla nejlepší kniha co Darcy napsala. Přečetla jsem ji za dva dny. Nikde žádná hluchá místa, rozhodně jsem se u knihy nenudila a celk to bylo i dost napínavé. Hrozně se mě líbí jak umí Darcy skvěle vše do detailu popsat že si člověk připadá jako by tam byl s nimi. Super tema. Nemám co vytknout.

23.08.2023 5 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

B.A.Paris je moje oblíbená autora a opět mě nezklama. Příběh byl super. V první půlce odkrývá co a proč se stalo. V druhé půlce vše dovysvetli. Bylo to super jen ten konec bych trochu upravila.

19.08.2023 5 z 5

Každý z mé rodiny někoho zabil Každý z mé rodiny někoho zabil Benjamin Stevenson

Knizka se mě moc líbila. Hezký a osobitý styl psaní a autor má super humor. Knizka byla čtiva a pokaždé jsem se k ní ráda vracela. Doufám že to není poslední od tohoto autora.

05.08.2023 5 z 5

Řezník a střízlík Řezník a střízlík Alaina Urquhart

(SPOILER) Zajímavá kniha trochu jsem váhala nad počtem hvězdiček. Kniha se četla dobře a příběh byl celkem zajímavý. Líbilo se mi ti prolínání času bylo to dost zajímavé. Co se mě nelíbilo byl konec .. proč? Proč zase otevřený konec! Každopádně jem zvědavá na další díl. Trochu masakr ale dobrý masakr

25.07.2023 4 z 5

Velmi anglická vražda Velmi anglická vražda Verity Bright

Skvělá oddechova detektivka, jejíž hlavní hrdinkou je neohrozena žena. Za mě super. Knizka je tak akorát dlouhá, dej se natáhne a je i vtipná. Soft miloucka detektivka na dlouhé večery. Moc si preju aby i další díly byli přeloženy do češtiny.

08.07.2023 5 z 5

Ďáblovy dveře Ďáblovy dveře Lee Mountford

Jsem tak ráda že máme pokračování k první knize.
V této knize se dostáváme na úplný začátek příběhu domu Perronovych, jak se tam dostali a co předcházelo onu osudnemu dní než Rodiče Chloe a Sarah opustily ďábelský dům.
Za mě příběh super. Žádné nudné a zdlouhavé pasáže, kniha se čte sama a je i celkem strašidelná. Těším se na 3 díl.

27.06.2023 5 z 5

Únik před Houdinim Únik před Houdinim Kerri Maniscalco

Mám míč ráda příběhy o panu Thomasovi a Audry Rose ale tento byl rozhodně o jednu hvězdičku slabší. Děsně me tam rozčiloval Mefistos.. a ikdyzckouzla a triky miluju kniha pro me nebyla až tak zajímavá Jako první nebo druhá. Doufám že v dalším pokračování bude láska mezi Audry a Thomasem víc jiskřivá a dojde třeba i na svatbu.

10.06.2023 4 z 5

Pokojská Pokojská Nita Prose

Bohužel mě tato kniha velice zklamala, nechala jsem se nalákat skvělou anotaci ale hlavní hrdinka mě tak neuvěřitelně rozčilovala, že jsem knihu odložila a už se k ní asi nikdy nevratim

10.06.2023 2 z 5

Růženky Růženky Stephen King

Ačkoliv knihy Stephana Kinga fakt zbožňuji tak tahle mě vyloženě nesedla. Příběh zvláštní a ani mě to nebavilo.. bohužel jsem knihu dočetla jen do půlky a odlozila.. třeba se k ní ještě vatim ale zatím ani nechci

10.06.2023 3 z 5

Děsy Leigh Harkerové Děsy Leigh Harkerové Darcy Coates

Trochu jinak děsivá Darcy. Tak trochu jsem čekala obviky Darcin horor ale tentokrát je to z jiného soudku. A docela mile me to překvapilo. Že začátku mě knizka moc nebavila ale poté co se tam objevila Sara jsem dočetla na jeden zátah. Za mě velmi pěkné zpracované téma nechtěného návštěvníka v domě, které se bohužel děje i doopravdy.

31.05.2023 3 z 5

Koloušek Koloušek Jana Bernášková

Další skvělá kniha od Jany Betnaskove. Kniha o duši a do duši. Tentokrát je příběh trochu jiný, smutnější a víc o duši, ale na kvalitě neubral. Na začátku a hlavě na konci mě ukapla ne jedna slza ale během příběhu je se I od srdce zasmála. Doufám že paní Bernaskova nepřestane psát knihy, jsou tak Upřímně a že života. Sice tam bylo málo sulinu ale zame super a těším se na další díl.

22.05.2023 5 z 5

Kniha nehod Kniha nehod Chuck Wendig

Uf pro mě tohle byla docela náročná kniha. Náročné téma. Kniha se dobře četla byla svižná, ráda jsem se k ní vracela. Ani jsem se tak nebála jako si spíš pořád říkala cože? Coto? Proč? Ale na konec to vše dává smysl.

15.05.2023 4 z 5

Štěstí na přání Štěstí na přání Angela Marsons

Zase jsem se nechala zlákat anotaci. Kniha je nudna, nemá žádnou jiskru, vsechno se zbytečne dlouho vleče a postavy jsou me protivné. jediný příbeh který mě bavil byla linka s Cher. Nemam vubec chut se ke knize vracet. Nápad byl asi dobrý ale pro mě to neni.

25.04.2023 2 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Na tuto knihu jsem se opravdu hodně těšila, mám ráda opravdové zločiny a anotace mě nadchla a říkala jsem si to je kniha přesně pro mě, ALE kniha má velké ale.. chyběl ji nějaký takový šmrnc.. četla se dobře a postavy taky usli ale už hned na začátku jsem si správě určila vraha .. ten konec mě dost překvapil a předpokládám že bude I další díl a I přes velké ale si knihu ráda přečtu

12.04.2023 4 z 5

Prokletí rodu Usherů Prokletí rodu Usherů Robert R. McCammon

Na to že jsem přečtení této knihy pořád odkládala mě velice příjemně překvapila. Super námět, postupné odkrýváni děje, vše bylo dobré ale ten konec mě hodně zklamal. Mohlo to být víc rozepsane a ne jen zemřel a žili šťastně až do smrti. Ok otevřené konce nemám ráda.. Knihu celkově hodnotím kladně. Moc se mi líbila a ráda jsem se k ní vracela. A jo sem tam jsem se I bála. A ten smrad autor popsal opravdu skvěle.

26.03.2023 4 z 5

Jedna dobrá věc… a život znovu začíná Jedna dobrá věc… a život znovu začíná Alexandra Potter

A je to tu, další skvělá kniha od mojí milované Alexandry.. její knihy jsou skvělé oddechovky ze života.. miluju je pohladí po duši a ještě se u toho zasmeju. Jedná dobrá věc je opravdu povedený příběh o lidech a psovi který je všechny spojí. O komunitě, o pomoci ostatním, a jsou v ní zahrnuty všechny věkové kategorie. Za mě super, četla se jedním dechem, neodlozitelna kniha která když skončí tak je vám to líto.

26.02.2023 5 z 5

Záblesk ve tmě Záblesk ve tmě Stacy Willingham

Super thriller. Četlo se to úplně samo. Sem tam byly části které mě trochu nudily a knihu zbytečně natahovaly ale jinak skvělé. Hlavní hrdina byla taky fajn. Ráda jsem se ke knize vracela a bavilo mě tipovat jak to dopadne. Doufám že to nebyla autorčina poslední kniha

22.02.2023 5 z 5

Moc krásná kniha, velice emotivní a upřímná. Dana sleduji na IG a tak mě zajímalo jak k zámku přišli a příběh se mě libil, pobavil, rozplakal a jednou jsem se i bála. Spouští věci jsou o autorovi nevěděla a jsem ráda že jsem ho lépe poznala. Knihu jsem přečetla jedním dechem škoda že nebyla delší. A na zámek se ráda pojedu podivat

07.02.2023 5 z 5

Případ mrtvého redaktora Případ mrtvého redaktora Josh Lanyon

Kniha byla docela fajn, taková lehčí detektivka. Líbilo se mě prostředí i to že hlavní hrdinové byli spisovatelé. Jediné co mě trochu zaskočilo byl popis sexuálního aktu dvou mužů. Nikdy jsem podobnou knihu nečetla a rozhodně nemám nic proti gayum jen jsem to nečekala. A myslím si že to není poslední knizka o panu Holmesovi a Moriartim

01.02.2023 4 z 5