Sarance Sarance komentáře u knih

Nocte Nocte Courtney Cole

Tak já budu na opačné straně sympatizantů, mně se kniha vůbec nelíbila, špatně se mně četla, při čtení jsem z knihy neměla vůbec dobrý pocit a navíc mně přišla strašně nepravděpodobná.

30.11.2015 2 z 5

Horko domácího krbu Horko domácího krbu Blanka Hošková

Čtivá kniha, bavila mě, pár nelogických mist, např.hrdinčin prodej kosmetiky, v popisované míře objemu prodeje nevěřím, že by bylo možné utajit. O Květákovi jsem také soudila, že je gay. Konec moc useknutý, ale přesto nadprůměrné a stoji za přečtení.

18.11.2015 4 z 5

Kdo chce víc Kdo chce víc Nora Roberts

Knihy Robertsové mám ráda, ale s touhle jsem měla trosku problém. Zápletka zajimavá, ale kniha se strašně vlekla, díky tomu jsem měla problém ji přečíst.

17.11.2015 3 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Tak já jsem jedna z mála koho kniha vůbec neoslovila. Měla jsem problém ji dočíst a neodložit v polovině.

07.11.2015 2 z 5

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

Na to, že mám tyhle knížky pro náctileté docela ráda, tak tahle mě absolutně nezaujala. Nudné, rozvleklé, s předem jasným dějem i závěrem.

01.11.2015 2 z 5

Leo Leo Mia Sheridan

Dobrá od dechovka.

17.10.2015 4 z 5

Unesená Unesená Lesley Pearse

Kniha nebyla špatná, dobře se četla, ale něco mně tam vadí. Nevím, snad málo uvěřitelný příběh.

13.10.2015 3 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Zajímavý příběh, čtivé, sice pro mládež, ale i já si přišla na své, pátá hvězda za pointu.

07.10.2015 5 z 5

Daleká cesta za domovem Daleká cesta za domovem Richard Adams

Jedna z nejlepších knih mého dětství.

06.10.2015 5 z 5

Človíček Tom Človíček Tom Barbara Constantine

Nelíbila se mě, dočetla jsem díky tomu, že jsem si ji vezla na dovolenou a měla jsem nouzi o knížky, ale nic méně to nedalo a vracet se k ní taky nebudu.

06.10.2015 2 z 5

Mrazivé léto Mrazivé léto Manuela Martini

Tak já nebudu tak přísná jako ostatní. Mně se kniha líbila, napínavá, čtivá. Musí se brát v úvahu, že se jedná o knihu pro mládež a tam bych měla samozřejmě brát v úvahu jiné parametry než u knihy pro dospělé.

05.10.2015 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Nebavila mě. Asi je to tim, že hlavni postava mne byla krajně nesympaticka, příběhu jsem nevěřila, sice jsem ji dočetla, ale rozhodně se k ní nebudu vracet.

05.10.2015 2 z 5

Dievča, ktoré si tu zanechal Dievča, ktoré si tu zanechal Jojo Moyes

Přečteno jedním dechem, jedna z nejlepších knih, co se mně v poslední době dostala do ruky. Zvlášť první část jsem přečetla na jede zátah, musím přiznat, že až do poslední chvíli jsem nevěděla jak kniha skončí. Dávám zaslouženě plný počet bodů.

04.10.2015 5 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Tak koukám, že budu asi se svým názorem sama, ale mě kniha příliš nezaujala. Líbilo se mně líčení Paříže, památek, ale samotný příběh nic moc.

18.09.2015 2 z 5

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Možná oddychovka, ale příjemná, konečně něco, nad cim nemusím hluboce přemýšlet. Rozhodně nejen pro náctileté, zaujme i ty co už nosí cet.

16.09.2015 5 z 5

Jen si troufni Jen si troufni Katie McGarry

Pěkné, čtivé, pro mě lepší než jednička, akorát chvílemi moc rozvleklé pasáže.

30.05.2015 4 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Možná trošku laciná romantika, ale čtenáře si určitě najde. Mně osobně se moc líbila.

27.05.2015 4 z 5

Čarodějky Čarodějky Barbora Hrůzová

Nezaujala, začala mě bavit až v závěru, kdy bych čekala, že příběh bude pokračovat.

25.05.2015 2 z 5

S kým dnes budeš spát? S kým dnes budeš spát? Madeleine Wickham

Sice jsem dočetla, ale absolutně mě nezaujala.

16.05.2015 1 z 5

Rychlopalba Rychlopalba Štěpán Kopřiva

Jedna z nejlepších knih přečtených v poslední době. Na české literární scéně jako zjevení.

16.05.2015 5 z 5