Sančez Sančez komentáře u knih

Nedokončený příběh Nedokončený příběh Rebecca Yarros

Tohle bylo prostě nepopsatelné. Do knihy jsem se neskutečně ponořila a ještě dlouho bude ve mně rezonovat. Nádherná, nepopsatelná láska, kterou umí Rebecca tak nædherně popsat. A ten konec mne rotříštil na několik kousíčku. Dala bych deset hvězdiček.

08.12.2023 5 z 5

Láska mezi řádky Láska mezi řádky Lauren Asher

Tak tohle byla ňu ňu romantikuš pohádka. Bylo to klišoidní ANO, bylo to předvídatelné ANO, bylo to chvilkama naivní ANO, ale hlavně to bylo naprosto BOŽÍÍÍ. Už se těším na další díl. A ten konec za mne byl úplně nejvíc.

15.11.2023 5 z 5

Dům hlasů Dům hlasů Donato Carrisi

Donato je naprostý magor a zároveň génius (myslím to v dobrém). Nesnáším psychologické knihy, ale ty jeho hltám jedním dechem a naprosto je zbožňuji. Protože to co vyplodí jeho mysl ze začátku vypadá jako směs šílenstvī a blábolu a na konci se nastačím divit jak nádherně vše zapadne a dává smysl. Doufám že vyjdou jeho další knihy. Ale pozor jeho knihy nejsou pro každého.

05.11.2023 5 z 5

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Po několika letech se vracím k téhle fantastické sérii s Lincolnem a Amélii a je to pořád stejně skvělé. Tentokrát jsem poslouchala jako audioknihu a bylo to fantastické. Více není co dodat snad jen že Deaver je sázka na jistotu.

25.10.2023 5 z 5

Krotitel Krotitel Camilla Läckberg

Tuhle sérii mám ráda. Krotitel mi chyběl k dočtení celé série pokud nepočítám nový díl. Úplně jsem zapomněla jak Camilla píše má zvláštní styl jak mlžit a na konci vše vybalit. Bylo to setsakra napínavé akorát teda její nejnechutnější kniha. Tak jsem zvědavá na její nový díl Kukačka.

22.10.2023 4 z 5

Jenom kamarádi Jenom kamarádi Abby Jimenez

Perfektní oddychovka na léto jak dělaná. Skvěle jsem se u knihy bavila.

31.07.2023 4 z 5

Dům v blankytně modrém moři Dům v blankytně modrém moři TJ Klune (p)

Tohle bylo tak krásné, sladké, usměvavé. Na tom ostrově bych chtěla být se všemi jeho kouzelnými obyvateli a se svou rodinou. Poslouchala jsem jako audioknihu a musím říct, že v podání Saši Rašilova to bylo dechberoucí. Už vím co si pustím až mi bude úzko. Knihu mám samozřejmě taky, protože tenhle spisovatel je mezi mými TOP v knihovničce.

28.06.2023 5 z 5

Proměna Proměna David Věrný

PANEBOŽE TOHLE, ŽE JE PRVNÍ KNIHA AUTORA? NO TAK TO KLOBOUK DOLŮ TOHLE BYLA SKVOSTNÁ ČTECÍ LAHŮDKA. Já ty české autory začínám milovat. To bylo tak svěží, jadrné a hlavně skvěle vystavěný příběh. Děkuji paní prodavačce z Dobrovského v Karolíně Ostrava že mne na tohle ukecala. Pane spisovateli nechci na Vás vyvíjet tlak ale doufám, že to není váš poslední skvost. BOŽÍÍÍÍ.

26.05.2023 5 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Zklamání, zklamání. Po prvním díle jsem měla obrovské očekávání. Detektivní linka byla skvělá, ale to psychologické drama mezi hlavními protagonisty jako pardón do detektivky nepatří. Můj názor tak mne nesuďte :).

09.05.2023 3 z 5

Dcery hněvu Dcery hněvu Elena Bellmar (p)

Ze začátku jsem se nemohla začíst, ale pak děj plynul podle mého gusta a ten konec byl za mne perfektní.

04.04.2023 4 z 5

Beze stopy Beze stopy Lisa Gray

Pecka konečně výborná detektivka kde netečou proudy krve. Mám novou spisovatelku, kterou řadím mezi své TOP.

28.03.2023 5 z 5

Železná vdova Železná vdova Xiran Jay Zhao

Takže tenhle žánr nečtu,ale nalákaly mne blogerky na yutubu. Říkala jsem si nejsem cílová skupina jak žánrově tak věkově,ale co zkusím to i ve 47 letech mi fantazie jede na plné obrátky, přinejhorším knihu pošlu dál. ALE TOHLE JAKO VÁŽNĚ? MŮJ BOŽE TOHLE BYLO NESKUTEČNĚ ÚŽASNÉ, KNIHA NEŠLA ODLOŽIT. TEN SVĚT, TA HRDINKA, TA KNIHA ( JE MOJE A NEDÁM JI NIKOMU). Už ať je tady další díl,protože ten konec jako fakt?
Takže milí čtenáři čtěte, protože věk ani žánr nehrají roli pokud je příběh takhle fantastický.

04.02.2023 5 z 5

Rapsodie Rapsodie Laura Thalassa

Má první fantasy a musím říct úžasné a už se těším na druhý díl. Příběh Callypso a Dese je čarokrásný, jiskrný a vášnivý. Moc mne to bavilo a doporučuji i nečtenářům fantasy.

27.11.2022 5 z 5

Pátý svědek Pátý svědek Michael Connelly

Prostě pecka Connelly válí a ten konec excelentní. Víc nemám slov.

06.08.2022 5 z 5

Na mušce Na mušce Mark Greaney

Tentokrát se spisovatel vyřádil. Samá akce a napětí to miluji, ale prosím už žádné Elleny ta mi hla žlučí,ale aspoň to nebylo nůďo. Už se těším na pokračování.

12.07.2022 5 z 5

Kennedy Kennedy Lauren Layne

Perfektní oddychovka kápla mi do nálady. Všechny tři díly jsou krásné pohlazení po duši.

24.04.2024 5 z 5

Lovec Lovec L. J. Shen

Určité dvě spisovatelky tohohle žánru nasadily laťku hodně vysoko, takže se mi teď bude těžko hodnotit a ještě hůř číst. Ale zase tak špatné to nemohlo být, když jsem četla tuto knihu do tří do rána. Takže tak. Akorát bych některé pasáže osekala moc dlouhé.

05.04.2024 4 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Carter je dobrý, vážně dobrý, ale nevím za sebe musím říct, že mi to někdy přišlo psané na sílu. Napínavé to bylo což o to, ale ten konec to tak trochu zabil. A já mám raději trošku jiné konec, víc promyšlené, víc WOW. Bylo to dobré, ale dobré je za tři.

01.04.2024 4 z 5

Síla přírody Síla přírody Jane Harper

Tohle bylo tak skutečné. Výborně napsaný příběh z australské buše. Harperová nezklame. Už se těším na třetí díl s Aaronem Falkem ten chlap mi přirostl k srdci.

06.03.2024 5 z 5

Co ukrývá jezero Co ukrývá jezero Barry Hutchison

Pěkná detektivka, ale první polovina na mě byla docela nudná. Logan mi celkem sedl. Další díl si určitě přečtu.

11.02.2024 4 z 5