Sančez Sančez komentáře u knih

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Parádní oddechovka a k tomu česká autorka velmi milé překvapení. Mafiánské prostředí miluji. Bylo to nesmírně čtivé. A jdu na druhý díl.

14.01.2024 5 z 5

Hlava plná lásky Hlava plná lásky Ali Hazelwood

Pecka. Tady bylo vše humor, romantika, vášeň, láska, smutek a dokonce i napětí s detektivní zápletkou. Začátek mi sice trval protože spisovatelka pīše tak trochu jinak než jsem zvyklá. Ale když jsem se začetla tak pecka.

12.01.2024 5 z 5

Život je příliš krátký Život je příliš krátký Abby Jimenez

Já tuhle spisovatelku prostě zbožňuji. Její knihy jsou pohlazením po duši i když mají někdy smutné části, ale to prostě k životu patří. Píše kouzelně a já už se těším na další její nádherné příběhy.

18.10.2023 5 z 5

Takové maličkosti Takové maličkosti Claire Keegan

TAKOVÁ KRÁSA, TAKOVÁ MALIČKOST A ZMĚNÍ ČLOVĚKU MNOHDY CELÝ ŽIVOT. Mám svou víru a hlavně víru mojí babičky - LASKAVOST A DOBROTA V SRDCI. Katolickou církev jsem nesnášela od dětství na té není nic dobrého. Magdaleniny prádelny znám, viděla jsem s touhle tématikou filmy a rve to člověku srdce.

18.05.2023 5 z 5

Skryté obrázky Skryté obrázky Jason Rekulak

Mám protichůdnē pocity co se téhlé knihy týká. Něco se mi lībilo a něco zase ne. Ale musīm řīct, že námět byl velmi zajímavý a moc dobře se to četlo. Chtěla jsem dát čtyry hvězdičky, ale ten konec se mi moc líbil takže nakonec pět.

27.03.2023 5 z 5

Našeptávačova hra Našeptávačova hra Donato Carrisi

Pardón pane Carrisi, ale buď jste neskutečný psychopat a ve skutečném světě bych vás nechtěla potkat, a nebo víte něco co my obyčejní lidé jen tušíme, ale nechceme si to přiznat. Jen takový můj malý poznatek- už Stephen Hawking označil za hrozbu lidstva umělou inteligenci. Kniha je skvělá ve všech ohledech, ale není pro každého.

14.11.2022 5 z 5

Volající Volající Jonathan Dylan Barker

Tak u tohohle skvostu jsem se bavila mnělo to jiskru, grády,napětí. Ale jednu hvězdu dávám dolů, čím víc jsem se blížila konci tím víc mi to lezlo na nervy,chápu že to musel vygradovat,ale nevím. Prostě u Čtvrté opice nastavil laťku hodně vysoko a já i u tohohle čekala WOW efekt a za mne se nekonal.

11.08.2022 4 z 5

Černá smrt Černá smrt Franck Thilliez

WAU TAK TOHLE BYLA JÍZDA. Ač tahle kniha nebyla ze série komisař Sharko dovoluji si napsat, že byla nejlepší kterou jsem četla. Od začátku až do konce nešla odložit -temné, napínavé, strhující a zvrácené zákoutí lidské duše. Doufám, že brzo vyjde Nedokončený rukopis.

28.06.2022 5 z 5

Rozsudek ráže 9 Rozsudek ráže 9 Michael Connelly

Prostě úžasná lahůdka. Míša je holt strop té nejvyšší kvality aspoň u mne. A seriál se mu taky povedl ještě že si ho Míša jako scénarista pohlídal. No ale knížka je knížka, a hlavně tady je s mým milovaným Harrym Boschem :)).

09.06.2022 5 z 5

Diamantové oko Diamantové oko Kate Quinn

Tahle spisovatelka je klenot. Žádné hluché místa a hlavně píše o reálných lidech i místech. Samozřejmě že z části je to fikce. Ale je to úžasné a dechberoucí a to nemusím knihy o válce. Prostě skvělé čtivo.

18.04.2024 5 z 5

Bodyguardka Bodyguardka Katherine Center

Teď jsem dočetla a bylo to krásné a pohodové čtení. Akorát byla chyba ve mě. Nemohla jsem se zpočátku začíst chtěla u mne propuknout čtecí krize, ale já se nedala a od poloviny už to fičelo a u některých scén jsem se smála nahlas. Od spisovatelky si určitě přečtu i další knihy.

09.03.2024 3 z 5

Pařížská knihovna Pařížská knihovna Janet Skeslien Charles

Krásný příběh v nelidské době. Poslouchala jsem jako audioknihu a můžu vřele doporučit. Příběh nešel odložit. Užila jsem si ho od začátku až do konce.

25.11.2023 5 z 5

Sleduji tě Sleduji tě Michael Robotham

Tak tohle bylo zvláštní aspoň pro mne. Takhle vystavěný příběh jsem ještě nečetla. Na mne to bylo až moc syrové a brutální, ale tak neskutečně čtivé. Knihu jsem nemohla odložit, hltala jsem stránku za stránkou. A ten konec to jako vážně? PECKA.

29.09.2023 5 z 5

Volání o pomoc Volání o pomoc Wendy Dranfield

No děcka tak tohle byla jízda. Napětím jsem kolikrát nedýchala. Tahle ženská umí psát detektivní knížky to se musí nechat. Jsem moc ráda že jsem na ní narazila a už se těším na třetí díl. Pecka peckovní a ten pes prostě to miluji.

17.09.2023 5 z 5

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

Tak tohle je naprosto svěží a oddechová queer romance. Naprosto to zbožňuji hlavně ty dva blázny Alexe a Henryho. Pecka užila jsem si každou vteřinu.

12.06.2023 5 z 5

Pouštní hvězda Pouštní hvězda Michael Connelly

K Michaelu Connellym a k jeho postavě Harryho Bosche mám zvláštní vztah. Každá jeho kniha je pro mě jako svatý grál a ten obsah ten dlouhý příběh prožívám s postavami. Ani tento díl není vyjímkou, opět grandiózní. Ale ten konec mě emočně totálně rozbil na malé kousky. Ach Harry...
,, Svět je vzteklej, "pokračoval Bosch.,, Lidi dělají věci, které bys nikdy nečekala. A které by nečekali oni sami."
Co jste mi to provedl Connelly. Svět už není v pořádku.!
Tohodle spisovatele doporučuji na 110%.

31.05.2023 5 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Prostě josie ta nikdy nezklame. Reganová je co nová kniha lepší a lepší. Už se těším na další díl.

20.05.2023 5 z 5

Čtvrté křídlo Čtvrté křídlo Rebecca Yarros

No tak tohle byla naprostá pecka. Ten svět, ty postavy, ten příběh prostě skvělé a hlavně já miluji draky takže nebylo co řešit. A ta romantická linka můj bože... Rebecco já tě zbožňuji jako spisovatelku.
No akorát teď čekat na druhý díl, protože ten konec jako vážně?!

23.04.2024 5 z 5

Habibi Habibi Baja Dolce

Panebože tohle jako bylo co......??? Teď jsem dočetla - podotýkám, že jsem to zhltala za jediný den, protože to nešlo odložit. Jako z tohohle žánru jsem přečetla hodně, ale tohle bylo to nejlepší co jsem četla. Tak skutečné, živočišné, dechberoucí, vášnivé, smyslné. Spisovatelka mne přenesla do dob mého mládí... Jako panebože... No nic jdu si objednat druhý díl.

10.03.2024 5 z 5

Twisted Love: Láska na ostří nože Twisted Love: Láska na ostří nože Ana Huang

Taková pitomoučká, sladká jednohubka. Četlo se to lehce a trefilo se mi to do nynějšího rozpoložení. Určitě si přečtu i další díly.

07.02.2024 3 z 5