Samar Samar komentáře u knih

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Úžasný. Dala jsem audio dvakrát po sobě.

27.10.2023

Lassie se vrací Lassie se vrací Eric Knight

Fantasia.
Deti by mohli mit trauma.

05.03.2023 5 z 5

Ranhojič Ranhojič Noah Gordon

Komentar netreba.

11.08.2022 5 z 5

Oliver Twist Oliver Twist Charles Dickens

Cekala jsem asi vic..

11.08.2022 4 z 5

Muž s nádherným hlasem Muž s nádherným hlasem Lilian B. Rubin

Prala jsem si at kniha nikdy neskonci. Zamyslela jsem se nad sebou, nad ruznymi situacemi a na situacemi lidi kolem me. Fakt pecka!
Momentalne se pokousim ziskat vice knih od pani Lilian.

11.08.2022 5 z 5

Bílá Masajka Bílá Masajka Corinne Hofmann

Chybi mi tam hlubsi popsani pocitu a prostor pro fantazii. Kniha je napsana jednoduse jako nejaky referat na zš.
Ale pribeh samotny super.
O lasce tam mnoho neni ale slozitosti zivota v pustine je to nabusene.
Nejde o afriku a nemam rada kdyz to nekdo nazyva - “zivotem v africe”
Ona zila v nejprimitivnejsi socialne skupine ktera zije na mile daleko od kenske civilizace v podminkach kterym se divi i samotni kenane. Mam pocit ze to cele udelala aby o tom nakonec mohla napsat.

05.08.2022 4 z 5

Carrie Carrie Stephen King

Prectena cela, nebavila me. Davam dve hvezdy.

31.07.2022 2 z 5

Dolores Claiborneová Dolores Claiborneová Stephen King

Přečteno asi za dvanáct hodin, chtěla jsem vědět všechno a co nejdřív.
Jedina kniha ktera me od nej zatim bavila.

28.07.2022 5 z 5

Fotografka Fotografka Mary Dixie Carter

Ze zacatku jsem se musela vyrovnat s me nesympatickym, slizkym charakterem Delty. Potom uz to slo a prisla jsem pribehu na chut. Jen to chce prekonat ten zacatek kdy Delta popisuje jeji praci a jak funguje jeji divny mozek.

27.07.2022 5 z 5

Zločin a trest Zločin a trest Fjodor Michajlovič Dostojevskij

Klasika. Jako audio jeste lepsi..

25.07.2022 5 z 5

Ve špatné rodině Ve špatné rodině Tarryn Fisher

Libila se mi velmi :-)

23.07.2022 5 z 5

Nikdy ji rodina neprijmula takovou jaka je a to se odrazi v celem jejim zivote. Ovsem po uvedomeni si tohoto faktu se na tom da uz slusne pracovat.

28.01.2020 4 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Stařec a moře a Mrkvička! Prostě boží kombinace audionahrávky.

26.01.2020 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Achjo.. Trinacta kapitola, stranka 185. Pevne doufam, ze uz to zacne byt aspon trochu zajimave nebo to fakt nedoctu a vykaslu se na to.
Hodnoceni uz ale nezmenim, skoro 200 stranek nudy je umorne. Teta Hana je ale zajimava postava, skoda, ze celou dobu jen mlcela a vic se neprojevovala, cekala jsem, ze si Hana a Míra vytvori vztah.

24.01.2020

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Kdyby autorka napsala ze je to roman pro dospivajici divky udelala by lip. To je sama menstruace, pardon, mesicky. Tehotenstvi, laska a trocha sexu.
Neobsahuje zadnou historickou informaci, pouze zdlouhave rozebirani detailu, prazdna souveti a kleveteni mezi zenami z baraku, kde se samozrejme maji vsichni radi a vse se toci kolem tehotne Josji :-D
Velke zklamani. Daruji me mladsi segre. Jedna hvezda za pekny obal.

23.01.2020 1 z 5

Uzdrav svá vnitřní zranění Uzdrav svá vnitřní zranění Lise Bourbeau

S touhle knihou sva zraneni neuzdravite, pouze vam ukaze, jakym zranenim muzete trpet. Cekala jsem ze pujde o skutecnou pomoc ak se vyrovnat s problemem. Tri hvezdy proto, ze typologie sedi nejen na me ale i me okoli.

21.01.2020 3 z 5

Život po arabsku Život po arabsku Emíre Khidayer

Prirucka arabskych zivotem. Pěkně prakticky rozdělené na kapitoly.

21.01.2020 4 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Jednou jsem se srdecne zasmala a pak uz tam byl jen pokus o humor. Nedocteno.

21.01.2020 1 z 5

Devadesát dnů za železnou oponou Devadesát dnů za železnou oponou Gabriel García Márquez

Jakozto mladsi rocnik jsem moc rada, ze jsem na neco takoveho narazila. Poznala jsem s knihou vsechny byvale socialisticke zeme, nazory a poznatky spoustu lidi na predeslou dobu. Kniha me bavila, je zajimava a uzitecna.

20.01.2020 5 z 5

Jedenáct minut Jedenáct minut Paulo Coelho

Zkousela jsem ji cist nekolikrat s odstupem mnoha let a za me proste nuda. Coelha uz asi nedavam, stacil mi dvakrat a ted uz me neprekvapi. Vsechno na svete je pro nej OK a clovek by si nemel nikdy z niceho delat hlavu.

20.01.2020 2 z 5