Salvatoreanne Salvatoreanne komentáře u knih

Ex na koštěti Ex na koštěti Erin Sterling (p)

Musím říct že příběh se mi špatně rozečítal . Trochu jsem bojovala se stylem vypravování ,ale jinak ...nádherná atmosféra, krásný příběh,krásná zápletka . Za mne oddychovka ....co je krásná

14.12.2023 5 z 5

Naše vina Naše vina Mercedes Ron

Tohle mne tak sejmulo že to není ani možný .... Dostalo mne to dokolen a úplně jsem to prožívala s nimi jako Jenna ... Možná hůř protože jsem byla u každé scény ....bylo to skvělý ale podruhý bych si nepřečetla...i když vše dopadlo jak mělo ...je mi z téhle série úzko

08.12.2023 5 z 5

Ocelová princezna Ocelová princezna Rina Kent

A ten konec .... Jdu pro další díl

03.12.2023 4 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

Tato knížka mne opravdu baví , a baví mne i ten krásný naivní pubertální styl . Je to boží . Ten trojúhelník je taky boží pro kterého se rozhodnout nevím ani já ...tak že tu holku chapu

23.11.2023 4 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Je to jízda , ze začátku to vypadá prvoplánově ale není.

Je to skvělé!!!!

Nevíte někdo kdy bude překlad dalšího dílu????

28.10.2021 5 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Velká sexuální fantazie velmi zajímavý námět příběhu . Mne osobně se to líbilo autorce mohu jen potřást rukou za výjevy z obrazů. Velmi velmi zajimave

22.04.2024 5 z 5

Zvrácené království Zvrácené království Rina Kent

Mé srdce plesá že to dopadlo jak to dopadlo . Zjemnění třetího dílu mne vůbec neurazila.

03.12.2023 5 z 5

Království hříšných Království hříšných Kerri Maniscalco

Tohle je top....krásný příběh , krásna zápletka . Jen jsem se nemohla chytí v jakém století jsem .

29.08.2023 5 z 5

Vlku zaslíbená Vlku zaslíbená Hannah Whitten

Kniha je něco jineho ...ač je inspirována pohádkovou klasikou dle popisu jsou to jen lehké pláště velké konstrukce . Nemohu říct že je kniha špatná . Chytne vás a nepustí ... Je to nepředvídatelné v určitých částí ...až bych řekla neorintačně matoucí. A to přece člověk od knihy chce ....ztratit se ve světě , o kterém čte.
Zároveň však popisy knihy ač byly relativně stručně mne někdy uváděli do pocitu že si to neumím v hlavě sesumirovat.
Duální styl vyprávění je ke vzteku , ale dalo se to ... Prostě mně zajímala Reda a Eamon...
DRUHY DIL SI PRECTU. Ale jen z budovu že mne zajímá příběh.

29.08.2023 4 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

(SPOILER) Mám smíšené pocity ale kniha je poutava, děj nestojí a hlavni postavy se mi zamlouvaji. Na to že to byla prvotina Massove, nechala jsem si tuto sérii jako poslední.... Ale trochu mne zaskočilo že na jeji poměry jsou v knize jen polibky.
Ale Massova to proste umi neda se ji to vytknout. Ma slabost pro nebojacne hrdinky a hezke chlapy
A k tomu ty skvělé nápady dobrodružství.
Love it.... Sarah you are the best one

04.01.2022 5 z 5

(SPOILER) No.... Ja bych to shrnula do pár vět.
Zasazení příběhu zajímavé.
Hrdinka no asi tak normální.
Ta co nikdy nic nedokazala a teď dokáže vše.
Gavriel byl tam potenciál bohužel to nerozvinuli škoda.
Proč nezůstala upírkou, když se zamilovala do upira který se sotva ovládá?
Hele za mně da se to, ale znovu bych to ne otevřela.
Za mně kniha mohla byt zajímavější rozvinutější do více dílů, mohla být vice detailní a pohrat si s některými situacemi.
Gavriel tam je, ale ne zas tak často aby na konci řekl MILUJI TĚ.
A co se s Táňou vlastně stalo nikdo neví, tak že vlastně o ničem.
Děkuji knihu si užijte.

11.11.2021 3 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Tvl to je docela jízda. :D
Jako uznávám ze mně to nejdřív nechytlo nemohla jsem se na začátku nějak chytit.
Knihu jsem vlastnila hned od jejiho vydani, ale přečetla jsem ji až teď během pár dnů.
Hele za mně fakt hezky, libi se mi jak už do tohodle románu přidávají moderní styl, módu atd.
Příběhe nechci rozvíjet za mně super. Slovník se někdy dost opakoval jako hodně moc. Ale tak jako pokud to není kniha o 350 str dá se to pochopit.
Jako ty sexuální sceny byly jako trošku nedokončené. Chapu to že to neni kniha jistých mravů, ale bylo tak strašně poznat že se vždy něco posere.
Ja děkuji ať už je únor budu bedlivě čekat.

19.10.2021 5 z 5

Světla nad močálem Světla nad močálem Lucie Ortega (Navrátilová)

Co se týče této knihy , ze začátku jsem z ní byla opravdu nadšená. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Začáteční úvod do tohoto světa byl krásný. Co se týče těch další věci. Je opravdu škoda že milostné příběhy tu byly odbity. A to je za mně velká škoda. A co dalšího mi pije krev je to neúplné a rychlé ukončení knihy . Byla jsem z toho vcelku vytočena. Každý čeká co s Lenou bude. Pokud nebude druhý díl tak pro mně kniha není zas tak plnohodnotná. Ale pevně doufám že bude , vzhledem k tomu že Ortega nepíše nic na jeden díl. A dojem z knihy je aktuální před 5 minutám jsem jí dočetla?

14.07.2021 3 z 5

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Tuto knihu jsem si opravdu zamilovala. Miluju smysl pro detaily který spisovatelka používá, které jsou zejména viditelné v druhém díle. Začátek knihy ma pomalý rozjezt, ale potom se to rozjede na plné pecky. Musím teda říct že se těším na druhou serii seriálu. Jsem jak na jehlacha čekám.

14.12.2020 5 z 5

Perla Perla Tiffany Reisz

Poslední díl nebyl tak uhrančivý ale krásně uzavírá bláznivou trilogii sexuálního dobrodružství a rodinu Godwicku za mne zajímavé

23.04.2024 3 z 5

Tři drsné lekce Tři drsné lekce Nikki Sloane

Musím říct že úplně obdivuji jak mezi tyhle sexuálně nabité věci dokáže autorka vůbec vsunout nějaký příběh .

20.04.2024 5 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Já musím že mne to opravdu překvapilo ... Přes hodně pikantních scen tam bylo i nějaké lehce psychologické vyrovnávání a hlavní hrdinka i překvapí svými názory . Nemůžu dát ani hvězdičku dolů mne osobně by ani všechny možné sexuální věci nenapadli

18.04.2024 5 z 5

Lapeni Lapeni Emily McIntire

Mne se osobně tahle dark romance líbila ... Skvělá ... Pohádka ...pokud mám posuzovat postavy za mně v pořádku . Ženy v pohádkách jsou naivní. A zloduši si jdou bezostyšně potom počem touží

26.03.2024 5 z 5

Asher Black Asher Black Parker S. Huntington

Rychlí postavy příběh.. někdy jsem se ztratila ale ne úplně bych řekla že je to chyba spisovatelky ....udělat rychlí napínavý příběh ju jde .....ale ty sexuální scény byly fakt divné...thats all za mne na prvotinu celkem dobre

11.12.2023 4 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Hele mne se to dost líbilo , nepotřebují sexuálně zaměřené knihy ale tady to sedlo

03.12.2023 5 z 5