Šajler Šajler komentáře u knih

Dánská dívka Dánská dívka David Ebershoff

Z téhle knihy mám smíšené pocity.Je to zajímavý příběh. Jen některé části mi narušili moment,kdy jsem se začetla do příběhu. Taková části pro mě byly rušivé,zdlouhávé a chyběla jim jistá hloubka.

22.05.2021 3 z 5

Historický román, který stojí za přečtení pokud se zajímáte o Tudorovce. Příběh Anny od mládí po vývoj v ženu, která jde za tím co chce.

26.02.2021 5 z 5

Ticho ve sněžném městě Ticho ve sněžném městě Eva García Sáenz de Urturi

Četlo se mi dobře.Bylo tu napětí,které mě nutilo číst dál a dál.I přesto,že mě občas zarazilo chybějící písmeno nebo překlep,příběh se mi velice líbil. Rozhodně zkusím další díl.

22.01.2021 5 z 5

Skryté obrázky Skryté obrázky Jason Rekulak

Hororem bych to nenazvala ale je příběh je napínavý a čte se velmi dobře. Konec mě docela překvapil.

16.12.2023 5 z 5

Cizí dluh Cizí dluh Kinga Litkowiec

Ráda se odreaguju u erotických románu, kdy nemusíte nějaká přemýšlet nad dějem. Ale tohle bylo čistě porno v písmenkách bez jakékoliv předehry :D

31.07.2022 1 z 5

Příběh Arthura Truluva Příběh Arthura Truluva Elizabeth Berg

jemná, milá a jednoduchá oddechovka na den. Docela krásný lidský příběh, který pohladí po duši.

18.04.2022 3 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Příběh mě nepohltil, při čtení jsem byla myšlenkami jinde, což se mi moc často nestává. Zajímavější to bylo až ke konci ale i tak jsem byla ráda, že jsem to dočetla. Do dalších příběhů nejdu.

28.03.2022 1 z 5

Pohádky bratří Grimmů (60 pohádek) Pohádky bratří Grimmů (60 pohádek) Jacob Ludwig Carl Grimm

Bylo skvělé si pohádky připomenout,sednout si do peřin s čajem po ruce a číst krásné příběhy, které nikdy neomrzí. Určitě časem znovu otevřu.

11.01.2022 5 z 5

Zajímavá cesta, slečna odvážná. Obdiv v jakém stylu se do toho vrhla ale v knize mi občas vadilo časté opakování, Nutella, vše nesnáším, vše miluji l. Věřím, že taková cesta člověka hodně ovlivní.

03.12.2021 3 z 5

Graciino tajemství Graciino tajemství Jill Childs

námět byl zajímavý ale vůbec mi nesedla Jen, víceméně mi lezla na nervy.

14.11.2021 2 z 5

Protože Protože Petr Casanova

Velice pěkně napsané. Citáty se mi líbili, musela jsem si některé zapsat („Je mnohdy lepší být sám se sebou, než se dál cítit sám s někým druhým.“ nebo „Správný protějšek vidí naši první slzu, zachytí tu druhou a zastaví tu třetí.“) a mnoho dalších ;). Krásně popsány problémy jednoduchými příklady, které vám pomohou otevřít oči (mysl). U jiných knihách na podobně téma jsem se občas ztrácela a říkala si, co chtěl autor říci. Ale u Protože se mi to nestalo. Dostane odpovědi na několik PROČ?

24.06.2021 5 z 5

Něžná rebelka Něžná rebelka Johanna Lindsey

Příjemná klasika od autorky na jeden den. To mě nikdy nezklame :)

15.06.2021 5 z 5

Malé pikantní vraždy Malé pikantní vraždy Jussi Adler-Olsen

Na to jak jsou povídky krátké se mi líbily, jednoduché,svižné a mají kouzlo.

10.04.2021 5 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Čtivé, šlo to jedním dechem, mělo to spád. Ale hru bych teda do rukou nechtěla a věřím, že to není až tak nereálné ;) s tím jak technologie jde dál a dál. Doporučuji přečíst

13.03.2021 5 z 5

Jana Seymourová: Laskavá královna Jana Seymourová: Laskavá královna Alison Weir

Opět se četlo samo. Nevadilo mi číst některé části příběhu opakovaně,byly z pohledu další osoby, což člověku nastíní jiný úhel pohledu. Autorka píše skvěle ani bych neřekla, že čtu přes 400stran

03.03.2021 5 z 5

Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč Sherry Argov

Bylo zajimavé si to přečíst,některé myšlenky člověka donutí se zamyslet. Ale nebrala bych to úplně do posledního slova a písmene vážně. Občas to pro mě vyznělo až manipulativně. Člověk musí najít rovnovánu.

17.02.2021 3 z 5

Miláčkovo pokušení Miláčkovo pokušení Johanna Lindsey

Romantické, humorné, takové to hezké poklidné čtení,kdy člověk může vypnout.

12.01.2021 4 z 5

Dcera Dcera Jane Shemilt

Kniha se četla velmi dobře. Hlavně ten závěr kdy do sebe vše zapadne, mě dost překvapil.

04.01.2021 5 z 5

Božská mrcha Božská mrcha Christina Lauren

Mohlo to být součástí první knihy,za mě zbytečné to takhle roztahovat.Tahle kniha byla otázka cca 2-3hodin.

04.01.2021 3 z 5

Klub rozkoše Klub rozkoše Jüne Plã

Přečteno pomalu jedním dechem,styl autorky mi neskutečně sedl. Věřím, že některým kniha pomůže otevřít mysl a k prvním krůčkům. Pro mě to bylo jen potvrzení v mých názorech.

29.01.2024 5 z 5