Sabii14 Sabii14 komentáře u knih

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

Při čtení jsem se nenudila. Velmi zajímavý příběh, i s držením v zajetí Juliett. Mám ráda povahu Warnera- nic ho nerozhází a vždy klidný :) Smtící dotek je zajímavý dar a tím je zajímavá i samotná kniha..

28.04.2015 5 z 5

Příběh draků Příběh draků Rachel Hartman

Bohužel jsem příběh na začátku moc nechápala a občas se mi stalo že jsem jeden řádek četla dvakrát :) ke konci to začalo být už trochu zajímavé, ale musela jsem se trochu donutit abych knížku přečetla...

28.04.2015 1 z 5

Zrada temného elfa Zrada temného elfa Michaela Burdová

Tohle byla moje první knížka kterou jsem četla a můžu naprosto v klidu říct že to byla naprosto správná volba. Knížka byla VELMI dobrodružná,tajemná občas vtipná i romantická... Příběh mě hned na začátku zaujal a až do konce jsem se nenudila.Konec skončil velmi zajímavě.S touto knihou jsem byla moc spokojená :-)

27.04.2015 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Tuhle knížku jsem si zamilovala. Od začátku do konce jsem se nenudila. Zbožňovala jsem Travisovi nápady a vtípky... Občas jsem byla zklamaná jak se hádali a rozcházeli a hlavně Abbyino chování, ale taky jsem tomu rozuměla, takže není nic co by mi na téhle knížce vadilo.
Určitě doporučuji přečíst...

26.04.2015 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Je to úžasná a perfektní kniha.Velmi dobře se mi četla.Hodně jsem se u toho nasmála a někdy jsem i pocítila zlost na Jase dokud se neoběvila pravda.Moc jsem si knížku užívala a občas jsem byla i překvapená.Jsem ráda že se v příběhu objevili i Cameron a Avery.Jsem velmi spokojená s koncem knížky.Určitě doporučuju, nebudete se nudit a velmi si knížku oblíbíte tak jako já :-)

16.02.2015 5 z 5

Šampion Šampion Marie Lu

Skvělý poslední díl.Bylo tam dost válčení a čekala jsem jak se to všechno napraví a ukončí.Vážně mě to moc bavilo ale trochu mě překvapil konec po jak dlouhé době se znovu setkali ale byla jsem s tím spokojená :-)

13.09.2014 5 z 5

Fenomén Fenomén Marie Lu

Druhý díl Legendy mě zaujal víc. Vážně to mělo užasný děj a dokonce jsem u některé části brečela:)
Určitě doporučuju si přečíst

07.09.2014 5 z 5

Legenda Legenda Marie Lu

Skvělá kniha
Všechno je tak perfektně napsané i ty nejmenší detaily. Po celou dobu čtení jsem se nikdy nenudila. V nějakých částí je to i romantický a ne jen válečný, takže je to opravdu dobrá kniha.

07.09.2014 5 z 5

London Road London Road Samantha Young

Johannu jsem měla hodně ráda, její povahu, obětavost a lásku k bratrovi.. Cama jsem si taky oblíbila a jeho chovaní ještě víc. Knížka má velmi dobré zápletky a je velmi zajimává a jako první díl bylo i v tomhle díle hodně věcí a situací z života.. :-)

22.05.2017 5 z 5

Osud Osud Aprilynne Pike

Opravdu skvělé zakončení příběhu. Od začátku až do konce jsem byla v napětí a jsem velmi spokojená s celým příběhem i postavami v něm :)

15.12.2016 5 z 5

Záchrana Lilandgarie Záchrana Lilandgarie Michaela Burdová

Strašně jsem si knížku užila a docela mě i mrzí, že to mám dočtené..
Bylo to velmi dojemné i napínavé a s koncem jsem sice spokojená, ale i smutá, přesto jsem s knížkou moc spokojená :-) Velmi dobře se mi četla

12.08.2016 5 z 5

Zrádné hory Dragor Zrádné hory Dragor Michaela Burdová

Parádní díl. Pořád nějaká akce a velká válka. Líbí se mi jak je knížka psaná a vemli jsem si všechny oblíbila, nejvíce určitě Veragina a taky se mi líbí Elasovi moudra :-D Prostě krásná kniha, teším se na poslední díl a jsem velmi zvědavá :-)

29.07.2016 5 z 5

Strážci dobra Strážci dobra Michaela Burdová

Jako každá knížka od spisovatelky i tato je velmi úžasná a dobrodružství elfů a Veragina mě moc bavilo. Už se teším na čtení dalších dílů.

22.07.2016 5 z 5

Netvor Netvor Alex Flinn

Kniha dobrá, četlo se mi příjemně. Bylo to podle mě jako moderní Kráska a zvíře..

20.07.2016 3 z 5

Planoucí hvězda Planoucí hvězda Moira Young

Velmi dobrý díl. Celá série se mi četla dobře a měla jsem to rychle přečtené.
Co můžu říct k tomuto dílu je, že mě moc dojal a měla jsem slzy v očích.
Jsem ráda, že nakonec to s Jackem dopadlo dobře, ale taky mě velmi mrzela smrt některých z postav..
Byla jsem i překvapená co všechno jsem se ke konci dozvěděla :)

05.06.2016 5 z 5

Pustina Pustina Moira Young

Líbilo se mi na začátku, že knížka byla chvíli psaná z pohledu Jacka.
Knížka se mi četla dobře a velmi rychle.
Děj byl napínavý a překvapivý a také velmi zajímavý..
Čtení jsem si užila a jsem zvědavá na poslední díl :-)

29.05.2016 5 z 5

V moci démonů V moci démonů Michaela Burdová

Knížka mě vůbec nezklamala. Bavila mě od začátku do konce.
Bylo to velmi napínavé a velmi dobře napsané. Všechno to zkončilo dobře a ulevilo se mi že Gerett nezklamal :-)
Nic nemůžu vičíst bylo to perfektní čtení!

22.11.2015 5 z 5

Vlčí krev Vlčí krev Michaela Burdová

Jako každá kniha Michaeli Burdové je i tato velmi dobrá a dobrodružná.
A jako každá skončila i tato napínavě.
Proto jsem neváhala a hned po dočtení jsem se vrhla na druhý díl. Jsem zvědavá jak to skončí a Neranovi s Liadel fandím a samozřejmně mám v oblibě i Gerreta

16.11.2015 5 z 5

Prozření Prozření Kelley Armstrong

Bavilo mě to moc, ale konec mi připadal sice velmi dobrý ale nedokončený pořádně je tam ještě dost věcí co se měly dořešit, ale jak říkám velmi dorbá kniha.
Tori jsem si nakonec oblíbila a jsem ráda že to Derekovi a Chloe vyšlo :-)

31.10.2015 5 z 5

Probouzení Probouzení Kelley Armstrong

Dobrý díl bylo tam hodně akce i dobrodružství.
Jsem ráda že se vztah Dereka a Chloe tak zlepšil a dokonce i Tori začíná být OBČAS pomalu fajn..
Díl jsem měla velmi rychle přečtený a těším se na další

28.10.2015 5 z 5