sabca sabca komentáře u knih

Venkovská svatba Venkovská svatba Barbara Hannay

Za mě pohodová kniha. Flora byla sympatická hrdinka, které se schovává před svým násilnickým přítelem jsem držela palce, aby vše dobře skončilo. Děj se odehrává z části v Šanghaji a z části v Australii. Knihu za sebe doporučuji

27.09.2020 5 z 5

Povolené ztráty Povolené ztráty Nora Roberts

Tak mě kniha vůbec nezklamala na rozdíl od některých komentářů níže. Naopak byla napínavá od samého začátku, přesto, že celkem brzy jsme znali pachatele. Simone a Reed byli sympatičtí a já za sebe nemohu knize nic vytknout. Myslím, že stojí za přečtení

22.09.2020 5 z 5

Ženy bez slitování Ženy bez slitování Camilla Läckberg

Pro mě zklamání. Příliš stručné a nedotažené.

19.09.2020 3 z 5

Dívka odnikud Dívka odnikud Radka Zadinová

Přečetla jsem všechny 3 knihy této série. Nejdříve jsem omylem začala 2. díl a když jsem to zjistila začala jsem od 1. dílu. Přesto, že nejsem cílová skupina o které příběhy jsou, četlo se mi to dobře. Po thrillerech a kriminálkách, která občas čtu je to takové pohlazení. Nejvíce se mi líbilo Údolí ticha.

17.09.2020

Spodní proudy Spodní proudy Nora Roberts

Tak Nora Roberts nezklamala. Na rozdíl od jejich romantických příběhů toto bylo napínavé a plné děje. Četla se moc dobře a kdo má rád napětí tomu doporučuji.

10.09.2020 5 z 5

Kroky v dešti Kroky v dešti Katarína Gillerová

Kniha se četla celkem dobře, ale něco mi tam vadilo, nepřišla jsem na to co. Pořád u mě vede ze slovenských spisovatelek Táňa Keleová-Vasilková. Kdo si chce zavzpomínat na dobu minulou, tomu knihu doporučuji.

06.09.2020 4 z 5

Host Host Andreas Winkelmann

Knihu jsem si půjčila v knihovně a moc jsem od ní neočekávala. Nakonec mě překvapila a moc se mi líbila. Přesto, že o sériovém vrahovi jsme se dozvěděli docela brzy, neztrácela kniha na napětí. Bylo to zajímavé, napínavě a měla jsem problém knihu odložit. Proto jsem jí i docela rychle přečetla. Za mě doporučuji.

01.09.2020 5 z 5

Krámek s hedvábím Krámek s hedvábím Dinah Jefferies

Tak tuhle knihu jsem si vychutnala. Zajímavé prostředí, pěkný příběh kde se stále něco dělo, že se mi kniha někdy těžko odkládala.. Nikol sympatická postava na rozdíl od její sestry Sylvie, která byla zákeřná. Doporučuji

30.08.2020 5 z 5

Dívky nalehko Dívky nalehko Iva Procházková

Pěkná česká kriminálka. Jak tady někdo píše dá se srovnávat s knihami M.Klevisové, která taky ráda čtu. Pachatel je ukryt tak dobře, že já jsem ho téměř do konce knihy neodhalila. Doporučuji

26.08.2020 5 z 5

Světlo mezi oceány Světlo mezi oceány M. L. Stedman

Musím souhlasit s komentáři zde, že kniha je moc pěkná i když smutná. Dala bych i více hvězdiček kdyby to šlo. Tom a jeho žena sympatičtí hrdinové. To že se rozhodli dítě si ponechat se ani nedivím. Ale draze za to rozhodnutí zaplatili. Konec knihy jsem probrečela. Doporučuji

23.08.2020 5 z 5

Chlapec, který následoval svého otce do Osvětimi Chlapec, který následoval svého otce do Osvětimi Jeremy Dronfield

Je hrozný znovu číst jaká zvěrstva nacisti napáchali na vězních v koncentračních táborech. Ještě k tomu se jedná o příběh podle skutečnosti. Akorát mě v knize rušila čísla v textu, která odkazovala na vysvětlivky. Kdybych si každou poznámku na konci knihy našla a přečetla, tak by mi to pokazilo dojem z celé knihy. Proto jsem vysvětlivky nečetla a za to o hvězdičku méně. Jinak můžu knihu doporučit

20.08.2020 4 z 5

Lháři, lháři Lháři, lháři Sarah Flint

Chvíli trvalo než jsem se začetla, ale potom už jsem měla problém knihu odložit. Je to první kniha od této autorky co jsem přečetla a určitě přečtu i další. Doporučuji

20.08.2020 5 z 5

Červený adresář Červený adresář Sofia Lundberg

Nemohu dát méně než pět hvězdiček. Kniha byla tak krásně napsaná, že jsem jí přečetla za 2 dny. Doris prožila nelehký život se kterým se svěřila své praneteři prostřednictvím červeného adresáře, zápisku a uchovaných dopisů. Komu nevadí si u knihy poplakat - doporučuji.

13.08.2020 5 z 5

Hortenziová zahrada Hortenziová zahrada Marie Lamballe (p)

Od autorky jsem četla pouze Hluboká modř moře, která se mi moc líila. Nejinak je tomu i u této knihy. Začíná to už nádhernou obálkou, protože hortenzie miluji. Rovněž děj se mi líbil a jak tady mnozí píši tak hlavně ta válečná část. V závěru se krásně propojila minulost se současnosti. Kdo má styl k je propojena minulost se současnosti tak doporučuji. Vždy jedna část končí napínavě a proto nás to nutí číst dále.

12.08.2020 5 z 5

Vévodkyně Vévodkyně Danielle Steel

Pro mě zase jedna oddechovka od Danielle Steel. Pořád se k této spisovatelce ráda vracím. Přesto, že Angelika měla krutý život zase to byla krásná pohádka pro dospělé. Doporučuji

10.08.2020 5 z 5

Dokud tě nenajdu Dokud tě nenajdu Liz Lawler

Překvapuje mě celkem nízké hodnocení této knihy. Za mně naopak byla zajímavá od samého začátku a byla jsem napnutá jak vše dopadne. Co se stalo se Zoe jsem vůbec netušila a bylo to pro mně překvapení. Knihu doporučuji

03.08.2020 4 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Navzdory některým záporným komentářům mě se kniha moc líbila. Příběh Joy, Kate a Sabine. Babička, dcera a vnučka. Dle anotace Sabine chtěla sama za babičkou do Irska. Naopak jí tam poslala matka, která s dcerou moc nevycházela proti její vůli. Posupně se odhaluje tajemství této rodiny a kniha se mi četla sama. Doporučuji

29.07.2020 5 z 5

Mládí nevybouřené Mládí nevybouřené Věra Řeháčková

Útlá kniha obsáhla docela dlouhé období v životě vesnického dítěte až po zralou ženu. Lidka, která byla jako malé dítě vážně nemocná a musela se s rodiči stěhovat z místa na místo, nakonec zakotvila na Šumavě, kde se jí celkem dařilo. Pro ty kdo mají rádi knihy Věry Řeháčkové doporučuji.

25.07.2020 4 z 5

Pravá matka Pravá matka Shalini Boland

Tak kniha byla perfektní. Nedalo se jí odložit a přesto, že bylo zřejmé jak vše dopadne, neztrácela na atraktivitě. Tess byla sympatická a držela jsem jí palce, aby se vše vysvětlilo. Ráda bych si od této autorky ještě něco přečetla. Doporučuji

23.07.2020 5 z 5

Láska na Korfu Láska na Korfu Mandy Baggot

Příjemná romantická kniha odehrávající na ostrově Korfu. Zajímavá zápletka a občas jsem se i zasmála. Ještě zajímavější to musí být pro toho, kdo na tomto ostrově trávil dovolenou. Doporučuji

20.07.2020 4 z 5