sabca sabca komentáře u knih

Milostný příběh jednoho života Milostný příběh jednoho života Beth Morrey

Tak u knihy mě na první pohled zaujala pěkná obálka. Příběh Missy, která zůstala sama ve velkém domě díky tomu, že se ujala psa začal být zájímavý. Začala si získávat přátelé, které jí částečně nahradila rodinu, vzhledem k tomu, že syna s vnukem měla v Australii a s dcerou se nestýkala. Život Missy byl zájimavý od začátku až do konce. Doporučuji k přečtení

27.01.2021 5 z 5

Sestřičky na příjmu Sestřičky na příjmu Donna Douglas

Tak ani tento díl nezklamal. Zase kniha nabitá dějem, kdy se objevili a nové postavy jako uklízečka Jess, která mi je velmi sympatická a těším se na další její příběhy a nová začínající sestřička Effi, která zde nastupuje již jako třetí z rodiny O´Harových. Je to opravdu povedená série a všem doporučuji

24.01.2021 5 z 5

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Kniha pro mě byla překvapením. Vůbec jsem nečekala o čem bude a překvapilo mě, že někdy v Americe existovala mobilní knihovna, kde se rozváželi knihy pomoci koní. Děj byl zajímavý a příběh Alice a jejich přítelkyň taky. Doporučuji

22.01.2021 5 z 5

Sestřičky ve víru osudu Sestřičky ve víru osudu Donna Douglas

Zase nemohu dát méně než 5 hvězdiček. Série mě baví a když tento díl byl vyjímečně smutný, líbil se mi. Teď se co nejdříve pustím do 4. dílu a pak budu čekat na vydání 5. Doporučuji přečíst celou serii.

18.01.2021 5 z 5

Sestřičky v nesnázích Sestřičky v nesnázích Donna Douglas

Kniha o sestřičkách v jedné londýnské nemocnici se čte moc pěkně. Ani se nenadějete je konec. Nechybí ani láska a občas i napětí. Doporučuji

17.01.2021 5 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

(SPOILER) Tak spisovatelka zase nezklamala. Kniha mě bavila od samého začátku. Zase pochopitelně 5 hvězdiček. Vztah dcery a matky, který byl hlavně komplikovaný tím, že matka chtěla dceru chránit před pravdou o jejich blízkých. Nakonec se vše vysvětlilo.

12.01.2021 5 z 5

Sestřičky Sestřičky Donna Douglas

Sanozřejmě nemohu dát méně než 5 hvězdiček. To mám před sebou další 3 díly doma a 5 vyjde v tomto roce. Přátelství 3 dívek, připravujících se na roli sestřičky bylo nabité dějem a moc dobře se to četlo. Už se těším jak budou příběhy jejich lásek pokračovat. Doporučuji

09.01.2021 5 z 5

Všechny krásné dny Všechny krásné dny Julia Kaufhold

Tak jak jindy mi nevadí prolínání minulosti se současnosti, tak tady mě to trochu vadilo a proto ta jedna hvězdička dolu. Ale jinak samotný příběh Maxe a Stelly se mi líbil.

06.01.2021 4 z 5

Hotel u Jezera stínů Hotel u Jezera stínů Daniela Tully

Mě se moc líbilo odhalování tajemství babiččina života. Knihu doporučuji

06.01.2021 4 z 5

Kde rostou divoké třešně Kde rostou divoké třešně Laura Madeleine

Knížka mě zaujala hlavně krásnou obálkou. Příběh Emeline, která utekla, když jí rodina chtěla umístit do psychiatrické léčebny se četla moc hezky. Jedna linie byla její život na jihu Francie a druhá jak po ní pátrá advokát, který si přečetl její deník. Knihu doporučuji

01.01.2021 4 z 5

Jako o život Jako o život Lisa Jackson

Vzhledem ke komentářům zde jsem čekala, že kniha bude horší. Ale překvapilo mě, že se mi četla dobře. Příběh Kate a jejího adoptivního syna se četl dobře a dalo by se říct, že to byl román pro ženy. Ke konci jsme se dočkali i napětí. Za mě doporučuji

28.12.2020 4 z 5

Spálená křídla Spálená křídla Karla Kubíková

Příběh Anděli se četl moc dobře. Prožíváme s ní první i druhou světovou válku a končíme koncem dvacátého století. Je to opravdu rozsáhlá rodinná sága. Taky mi líto, že kniha skončila. Klidně bych četla dále o osudu člen její rodiny.

27.12.2020 5 z 5

Shalom, má lásko Shalom, má lásko Jan Žáček

Zde nezbývá nic jiného než dát pět hvězdiček. Příběh dvou židovských bratrů Aronu a Josefa byl čtivý. Doporučuji

V bouři V bouři Kathryn Taylor

Komentář celkově k oběma dílům jsem napsala již u prvního dílu. Doporučuji

Stopy minulosti Stopy minulosti Kathryn Taylor

Protože jsem měla doma oba díly, tak jsem je mohla číst hned a vše dávalo smysl. Pokud máte jenom tento první díl, tak vám bude plno věci nepochopitelných, protože vše se vysvětlí až ve druhém díly. Kniha je plná tajemství, romantiky a napětí. Doporučuji

Patříš mi Patříš mi Mark Tilbury

Mě kniha taky dala co jsem očekávala. Konec byl překvapivý. Doporučuji

17.12.2020 4 z 5

Zima bez tebe Zima bez tebe Beth Good

Pěkná kniha právě pro předvánoční období. Hannah, která po ztrátě svého přítele přesídlí z Řecka do Cornwallu, kde zdědila po babičce usedlost začíná od začátku. Nachází si přátelé a zabydluje se v drsné přírodě. Kdo se chcete dozvědět více, knihu si přečtěte. Myslím, že stojí za to.

10.12.2020 4 z 5

Na špatném místě Na špatném místě Joy Fielding

Tak jako vždy Fieldingová nezklamala. Vždy přijde s něčím novým a takový konec jsem nečekala. Paige byla sympatická na rozdíl od její sestřenice, která stále intrikovala až na to dojela. Knížku doporučuji.

06.12.2020 5 z 5

Sykot Sykot Julie Garwood

Lyru jsem si oblíbila a držela jsem jí palce, aby všechno dobře dopadlo. Kniha ze série případu FBI byla napínavá, díky nájemnému vrahovi Milovi vtipná a nechyběla ani láska. Doporučuji

30.11.2020 5 z 5

Z lásky k vám Z lásky k vám Amanda Prowse

To, že Kathryn před dětmi skrývala jak sadisticky se k ní manžel chová se nakonec obrátilo proti ni. Kdyby ona nezabila manžela, zabil by jí on. Případ u nás známy - spisovatelka Simona Monyová. Za to co udělala jí odsoudili a dlouho trvalo než si k sobě zase našli cestu. Kniha přesto, že je smutná se četla dobře.

28.11.2020