sabca sabca komentáře u knih

Převozníci Převozníci Táňa Kubátová

Kniha se mi moc líbila jako všechny knihy Táni Kubátové. Přesto že se jednalo o vážné téma jako jsou rozvody a nevěra, byla napsané velmi humorně.

27.04.2012 4 z 5

Náhradní dcera Náhradní dcera Lisa Gardner

Knížka od které se nedá odtrhnout. Dočítala jsem jí do 3 hodin do rána. Velmi zajímavé téma.

22.04.2012 5 z 5

Rozbité okno Rozbité okno Jeffery Deaver

Knížka mě zaujala od začátku až do konce. Je hrozné si představit jak počítačová technika může obrátit proti každému z nás.

14.04.2012 5 z 5

Těla na prodej Těla na prodej Martina Cole

Taky mě tato knížka Martiny Cole Těla na prodej zklamala. Opravdu to bylo zdlouhavé a konec se úplně vytratil.

31.03.2012 3 z 5

Až po uši Až po uši Jane Green

Zajímavá kniha o podváděné manželce a kolik toho unese než se rozhodne pro samostatný život.

26.03.2012 3 z 5

Odražená střela Odražená střela Sandra Brown

Taky mi to připadalo místy zbytečně zamotané. Od Sandry Brown jsem četla daleko lepší ramány.

24.03.2012 4 z 5

Čajová růže Čajová růže Jennifer Donnelly

Knížka která se četla jedním dechem od začátku až do koce. Zajímavě vykreslena atmosfera Londýna a ameriky. Je plná lásky i napětí. Škoda že od této autorky mají v knihovně pouze tuto knihu.

09.03.2012 5 z 5

Na zabití Na zabití John Lutz

Knížka byla od začátku do konce napínavá a zajímavá, ale opravdu jenom pro silné nervy. Ale mě se líbil více Noční pavouk.

29.02.2012 4 z 5

Na první pohled Na první pohled Rexanne Becnel

Velmi pěkná a hlavně napínává knížka. Čte se jedním dechem.

25.02.2012 5 z 5

Vysněný valčík Vysněný valčík Catherine Anderson

Knížka se moc pěkně četla. Taková love story. Budu se snažit přečist i ostatní knihy této autorky.

25.02.2012

Dopadlo to špatně...vzali se Dopadlo to špatně...vzali se Alena Jakoubková

zatim jsem přečetla 4 knihy Aleny Jakoubkové a ani jedna mě nezklamala. čekám co dalšího se objeví v naši městské knihovně.

01.02.2012