Reniee Reniee komentáře u knih

Harlekýn a Hvězda Harlekýn a Hvězda Angela Dorsey

Pěkná knížka pro dívky, co mají rádi koně a nejen pro ty. Příběh je zajímavý, moc mě bavil. Konec bych malinko prodlouzila, jak už tu bylo řečeno, ale i tak je to pěkné a doporučuji.

28.11.2019 4 z 5

Emily Vichrná a rybí ocas Emily Vichrná a rybí ocas Liz Kessler

Pěkná knížka, určitě si přečtu i další díly. Sice jsem už věkem úplně, ale úplně daleko, ale ráda občas utíkám do dětského světa plného fantazie a neobyčejných věcí. Člověk tak ňák aspoň na chvíli pozapomene na reálný svět a na všechny špatnosti v něm. Knihu, abych si nepřipadala tak blbě ve svém věku ,:-D jsem četla mému měsíčnímu synovi. Jemu bylo tedy úplně jedno, co čtu, ale uspávalo ho to :-D Budeme pokračovat s dalšími díly :-)

21.10.2019 5 z 5

Naposledy se ohlédni Naposledy se ohlédni Janelle Brown

Na tuto knihu jsem se velmi těšila a nezklamala mě. Dobře se četla, byla napínavá a závěr...tak ten mě dostal úplně nejvíc...samozřejmě v dobrém ???? Takže tuto knihu vřele doporučuji.

17.02.2019 3 z 5

Odveta Odveta Joelle Charbonneau

Třetí díl stejně super jako předchozí dva. Jen ten konec ve mně zanechal nějaké otázky na podivnosti v příběhu, ale jinak super. Tuhle sérii vřele doporučuji :)

06.11.2018 5 z 5

Zrada Zrada Joelle Charbonneau

Prostě super. I když první díl byl asi opravdu o něco lepší, ale i tak se mi dvojka líbila. Přelouskala jsem velice rychle a hned se vrhla na třetí díl.

06.11.2018 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

No, bylo to takové zvláštní. Ze začátku dobrý, pak v polovině knihy jsem si řekla, co je to za blbost a ke konci zase dobrý, takže hodnotím jako průměr. Závěr knihy zajímavý , který nabízí pokračování, a které vzbuzuje zvědavost. Takže 3.dil určitě přečtu :)

21.08.2018 3 z 5

Čáry života Čáry života Veronica Roth

Krásný příběh. Smyšlené světy, osudy, vize budoucnosti, zvláštní schopnosti, boje za dobro a samozřejmě láska. Kniha se mi moc líbila a moc se těším na pokracovani. Škoda, že vyjde až na podzim, ale aspoň se mám na co těšit :)

02.07.2018 5 z 5

Kde je ta holka? Kde je ta holka? Alexandra Potter

Druhá přečtená kniha od této autorky a lepší jak předešlá (Tentokrát to bude jinak), akorát mě tam vadilo, jak se Charlotte hrozně divila, jak se chová její 21leté já, jak žije atd....vždyť to bylo jen 10 let zpátky..to přeci nemohla takhle zapomenout. Jinak, ale velmi čtivé a zajímavé. Já bych na svém mladší já neměnila nic, i když by to bylo lákavé. Ale to bych pak v současnosti byla úplně někde jinde než jsem a někdo jiný než jsem. A třeba by to nebylo k lepšímu. To jaký jsme, utváří naše zážitky, zakopnutí, výhry i prohry, a kdyby jsme to změnily, pak budeme někdo úplně jiný.

23.06.2018

Tentokrát to bude jinak Tentokrát to bude jinak Alexandra Potter

Románek pro ženy. Nejen klasický , romantický a naivní happy end, ale také zajímavý příběh, ze kterého plyne spousta ponaučení. Kniha se mi dobře četla :)

12.06.2018 4 z 5

Město světců a zlodějů Město světců a zlodějů Natalie C. Anderson

Docela pěkná knížka, která se odehrává v Africe, kde nahlédneme do gangu zlodějů-dětí, kteří žijí na ulici a na druhou stranu do bohaté rodiny. Jedná se tu o pomstu za vraždu matky a hledání pravdy. Napínavý příběh a plno nebezpečných situací.

01.05.2018 4 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Scarlet asi nejslabší ze všech čtyř dílů, ale stále dobrá. Tuhle sérii žeru :D

24.04.2022 4 z 5

Bohyně Bohyně Josephine Angelini

(SPOILER) Tak jsem přečetla celou trilogii a je škoda že to nemá další pokračování, který by se vzhledem k jistým skutečnostem hodilo...Lucasuv závazek s podsvětím, Zeus ve vsechnozemi...Jen nechápu proč si Helen neztvori další nový svět. Matta mi je líto, mohli ho nějak zachránit. A celá ty věc s tyranem byla divná, ale jinak se mi to moc líbilo.

16.02.2022 5 z 5

Proroctví Proroctví Josephine Angelini

(SPOILER) Napínavé to je, ale zas tolik mě to nechytlo a nenadchlo. Konec se mi vůbec nelíbil a ta věc s furiemi je hodně divná No uvidíme co přinese druhý díl.

03.02.2022 2 z 5

Do Poklidné modři Do Poklidné modři Veronica Rossi

Bude se mi po této sérii stýskat.

20.01.2022 5 z 5

Cesta věčnou nocí Cesta věčnou nocí Veronica Rossi

Kratší než první a třetí díl, ale stejně napínavé a čtivé. Hned jsem se pustila do třetí knihy.

11.01.2022 5 z 5

Můj ne tak sladký život Můj ne tak sladký život Rachel Harris

Nejslabší díl, který mě moc neuchvatil. Než jsem se začetla, tak kniha skončila. Ale jako zakončení série ok. Nic náročného.

08.02.2021 3 z 5

Jak si správně přát Jak si správně přát Pierre Franckh

Kniha o tzv. tajemství života či zákonitosti přitažlivosti. Zajímavé, poučné a určitě se o toto téma budu zajímat dál.

09.02.2020 3 z 5

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

Klasický nenáročný příběh pro náctileté. Ničím mě nezklamal, ale ani buhvijak nezaujmul. Je to takový průměrný příběh ze středoškolského prostředí.

09.02.2020 3 z 5

Emily Vichrná a příšera z hlubin Emily Vichrná a příšera z hlubin Liz Kessler

Skvělé jako první díl. Emily mě fakt baví.

13.11.2019 5 z 5

Oliver Twist Oliver Twist Charles Dickens

Knihu jsem nečetla, ale poslouchala jako audioknihu. Vlastně jsem se k ní dostala jen díky dceři, která ji musela přečíst do školy. No a jelikož je na čtení poslední dobou děsně líná, tak jsme knihu poslouchali, a musím říct, že mě to bavilo. Vypravěčův hlas byl velmi příjemný a samotný příběh nebyl špatný, byl smutný a ze života, ale na konci mi připomínal telenovelu. Však posuďte sami až se do této knihy pustíte :)

12.04.2019 4 z 5