Emily Vichrná a rybí ocas přehled

Emily Vichrná a rybí ocas https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357277/mid_emily-vichrna-a-rybi-ocas-fQY-357277.png 4 64 64

Dvanáctiletá Emily žije odnepaměti na lodi. Její matka ji ale celý život úzkostlivě drží od vody co nejdál. Přesto nakonec povolí a dovolí Emily chodit ve škole na hodiny plavání. Přihodí se však něco naprosto nečekaného! Jakmile vklouzne do vody, stane se z ní mořská panna. A brzy pozná, že zdaleka není jediná. Pod mořskou hladinou se ukrývá úchvatný, tajemný svět, kde mořské panny studují ve škole mnohem zajímavější předměty – třeba vábení námořníků.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Albatros (ČR)

The Tail of Emily Windsnap , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Emily Vichrná a rybí ocas. Přihlašte se a napište ho.

slay_girl
07.01.2024 5 z 5

Skvělá kniha
velmi napínavá a hezky napsaná:).

Vikk
22.02.2023 4 z 5

Čtu dětem (11 a 8 let) před spaním a moc je to baví. Takže co víc si přát? Ještě aby tak začaly číst sami, no:-D... Za sebe musím říct, že pokud je knížka jakž takž slušně napsaná, má nějaký příběh, sama jsem při čtení zvědavá, jak to dopadne, a neprotestuju, když děti kňučí, ať ještě čtu dál, myslím, že to asi znamená, že je ta knížka super. I když jsou tam zdlouhavé pasáže a příběh jako takový by sám o sobě vydal tak na 50 stránek, než na těch 216, co to má, líbilo se mi to.

1evca1
04.08.2022 3 z 5

Celkově moc sérii Emily Vichrna nemusím. První díl ještě docela dobrý. To co se stane jsem docela i čekala.
Sice spíš pro mladší 9-11 let, ale dobrý.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Emily Vichrná a rybí ocas v seznamech

v Právě čtených1x