Ren95 Ren95 komentáře u knih

Skandální noc Skandální noc Elle Kennedy

Druhý díl této série byl o hodně lepší než ten předchozí, ale přesto mi to přišlo stále uspěchané, tak doufám, že třetí díl bude stát za to!

14.06.2022 4 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Příjemná oddechová kniha, která splnila veškerá má očekávání! Líbilo se mi, že příběh Bena a Sery byl trosku odlišný dějem oproti ostatním románům pro ženy.

14.01.2022 5 z 5

A co bylo dál A co bylo dál T. L. Swan

Poslední tečka za Milešovice klubem. Je mi líto, ze se s touto celou sérií musím rozloučit, byla asi tou nejlepší, jakou jsem zatím četla. Ale bylo milé mít takovou definitivní tečku a přeci jen jistě vědět, ze vše dopadlo dobře.

01.03.2024 5 z 5

Muž mých snů Muž mých snů Penelope Ward

Ufff, tak za mě to autorka umí rozhodně líp. Vzhledem k tomu, že kniha byla psána jako oddechová v rámci covid pandemie, tak za mě byla taková beh radosti, celkem ponurá a strašně jsem se musela přemlouvat, abych ve čtení byla ochotná pokračovat.

06.07.2022 3 z 5

Vánoční lásky Vánoční lásky Vi Keeland

Skvělá kniha! Idelani vánoční čteni, které končilo šťastnými konci! Přesně takové milé, rychlé příběhy, které jsem dočetla na Štědrý den

24.12.2021 5 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Stephenie Meyer

Skvělá kniha napsaná Edwardovým pohledem, za mě naprostá dokonalost!

23.12.2021 5 z 5

Rychle a nespoutaně Rychle a nespoutaně Kristy Bromberg

Závěrečný a nejkrásnější díl! Už teď se těším, až se k této sérii vrátím v budoucnu!

15.12.2021 5 z 5

Rychle a vášnivě Rychle a vášnivě Kristy Bromberg

Tak ani druhý díl nezklamal, příběh hezky plyne, člověk se u toho rozhodně nenudí! Je potřeba mít všechny tři díly, jinak budete naštavný, že nevíte, jak to dopadne :-)

09.12.2021 5 z 5

Rychle a smyslně Rychle a smyslně Kristy Bromberg

Za mě nejskvelejsi trilogie! Má hlubší příběh, není tam jen tuna sexu a jdu se ihned vrhnout na další díl, potřebuji vědět, jak to s nimi dopadne!

04.12.2021 5 z 5

Dej šanci mně Dej šanci mně Whitney G. (p)

Od této autorky zatím nejhorší kniha. Prolínání minulosti a současnosti mi místy přišlo nesmyslné a děsně mě rozčilovalo, celkově se kniha vlekla.

23.06.2023 2 z 5

Dokonalá hra Dokonalá hra Vi Keeland

Po dlouhé době milá knížka, ve které nebyla jen tuna sexu, moc příjemné čtení!

30.12.2022 5 z 5

Kam se poděl můj sexuální život? Kam se poděl můj sexuální život? Kristen Bailey

Na tuhle knihu jsem se velmi těšila, ale bohužel mě strašně zklamala. Moc jsem se u ní nepobavila a vůbec mi neutíkala.. chyběla mi tam nějaká jiskra.

14.08.2022 2 z 5

Přitažlivost planety Krypton Přitažlivost planety Krypton Jiří Mádl

Na oddechovou knihu to na mě bylo trošku moc depresivní. Musím ale říct, že Mádl překvapil, kniha se četla dobře, děj se nevlekl, jen mě mrzí, že některé osudy nebyly vyřčeny.

20.07.2022 4 z 5

Blonďatá stíhačka Blonďatá stíhačka Simona Monyová (p)

Ufff, trošku přemáhání a trápení, než jsem se prokousala do konce. Oddechová kniha, od které se opravdu nedá nic očekávat.

16.02.2022 2 z 5

Truly Truly Ava Reed (p)

(SPOILER) Kniha mě na první pohled zaujala svou nádhernou obálkou, anotace nezněla špatně, tak jsem se rozhodla, že ji přečtu. Bohužel na mě kniha působí stylem, že v anotaci bylo obsaženo to nejdůležitější a ještě možná až přehnaně, protože: "Křehké pouto, které mezi nimi vzniká, je podrobováno zkouškám", nějak mi chyběly ty zkoušky... Ve většině případů měli akorát jak Andie tak Cooper odmítavý postoj, protože kdysi se něco stalo... Takže bych to asi neuváděla v množném čísle. A neskutečně mě vytáčelo neustálé používání slov: "maminka a tatínek". Pochopila bych to u Andy, když ztratila maminku, ale rozhodně bych nečekala, že bude Cooper o svém otci, který ho odmítl hovořit jako o tatínkovi... Celkově je kniha velmi průměrná a něco mi v ní chybělo, nějaká jiskra... 3 hvězdy pouze kvůli pejskovi Ponožce! A z části proto, že kniha byla na střídačku psána z pohledu obou hlavních postav. Druhý díl si asi přečtu, protože mi Mason a June přijdou jako hodně zajímavější dvojka.

04.02.2022 3 z 5

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

Skvělá kniha od těchto dvou autorek, která po dlouhé době nebyla naplněna jen častým popisem sexuálních scén, ale velmi milého a oddechového příběhu!

12.01.2022 5 z 5

Zákoník mé ženy aneb Obyčejné dny Zákoník mé ženy aneb Obyčejné dny René Melichar

Klasický, vtipný René Melichar, který nikdy nezklame

23.12.2021 4 z 5

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

Začátek knihy byl skvělý, pak už to byla trochu nuda, ale furt to bylo příjemné čtení, ke kterému se ráda v budoucnu vrátím.

28.11.2021 4 z 5

Remy Remy Katy Evans

Musím říct, že za mě zatím nejslabší kniha. Těšila jsem se na podání z pohledu Remyho a víceméně jsem se nic nedozvěděla, akorát převyprávěno vše, co již bylo řečeno.. A těch pár stránek navíc to nevykompenzovalo...

28.11.2021 2 z 5

Šance Šance Katy Evans

Pokračování této série není špatné, ale vytáčela mě Brooke, která už nezná nic jiného než je Remy.. (furt fňukala, místy asi oprávněně.. ale i tak).

28.11.2021 4 z 5