Zákoník mé ženy aneb Obyčejné dny

Zákoník mé ženy aneb Obyčejné dny https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/462344/bmid_zakonik-me-zeny-aneb-obycejne-dny-jGi-462344.jpg 3 21 21

Kniha humorných příběhů z rodinného života autora, který se přestěhoval se ženou, dospívající dcerou a desetiletým synem do rodinného domku, což při jeho příslovečné nešikovnosti přináší celou řadu neobvyklých situací, do jejichž řešení se neváhá po hlavě a téměř vědecky vrhat. Obyčejná návštěva kina, divadla, ranní vstávání, sekání trávníku, kupování vánočního stromku či první covidová vlna se stávají dobrodružstvími, zvláště když se autorova nešikovnost střetne s pořádkumilovností jeho ženy, která má, jak autor píše, vždycky pravdu. A proto je také součástí knihy zákoník, vytvořený ze základních pouček, které milovaná žena vštěpuje svému muži.... celý text

Buchtičkajani
16.04.2023 3 z 5

Vtipná odechovka.

maryzka
29.10.2022 3 z 5

No mám to jako dárek, ale takový druh humoru není nějak pro mě. Nevím proč, ale instinkt u mě nějak říká, že Švanderlík by to napsal nějak jinak a humorněji

Jancas.s
08.08.2022 2 z 5

Tento styl humoru mi bohužel není vlastní, takže jsem četla poměrně dlouho....chvílemi jsem tápala, o čem je vlastně řeč, a kapitola zasvěcená tématu "čí je krabička s jídlem" byla celkem trápení :D

iv9984
28.02.2022 3 z 5

Autorovo dřívější knihy byly lepší a vtipnější. Nicméně na odpočinek jde o dobrou volbu

Ren95
23.12.2021 4 z 5

Klasický, vtipný René Melichar, který nikdy nezklame

Knihomůrka7
19.08.2021 3 z 5

Je to vtipné, ale někde za půlkou (myslím, že to souviselo se střešním oknem) mě autorův humor najednou prostě přestal bavit... začla jsem být trochu přesycená..

Iki1
21.07.2021 4 z 5

Humorné situace, které přináší vzájemné soužití manželů jsou popsány vcelku svižně. Pohled muže je osvěžující, manželka vždy nakonec, jak je běžné prosadí svou. Hodně mě bavilo autorovo hraní se slovíčky.

alnahu
17.06.2021 4 z 5

Já jsem se skvěle u této knihy pobavila. Zákoník mé ženy je jasný .
Tvoje žena má Vždycky pravdu!-cha,cha.

Dixinka
03.05.2021 4 z 5

Čekala jsem více vtipných situací, ale nakonec, nebylo to nejhorší.