Blb na zahrádce přehled

Blb na zahrádce https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400806/bmid_blb-na-zahradce-9ai-400806.jpg 3 35 35

Humorně napsaná kniha o dnech všedních, obyčejných a na první pohled naprosto nezábavných. Ovšem každý obyčejný den v sobě umí ukrývat alespoň jednu malou kalamitu. Když se k ní přidá nešikovnost, puberťačka, malý kluk a černá díra galaxie jeho života, tedy manželka, je na katastrofu zaděláno. Autor se tentokrát vydává bruslit, bojovat se sršněm, ve svých pětačtyřiceti letech konečně pochopí, jak si zavázat tkaničku, dostane infarkt a novou zahrádku…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Blb na zahrádce. Přihlašte se a napište ho.

Marla
28.02.2023 2 z 5

Taková kniha kterou začnete číst s pochechtáváním, protože to vypadá, že to bude sranda. Po několika stránkách se přistihnete, že to není sranda, ale děsná nuda a zbytek knížky prolistujete, aby se jako neřeklo, že to člověk nedočetl. To se tedy stalo mně, vůbec se mi to nelíbilo, s díky vrátím - měla jsem půjčenou.

Pumpkin
11.07.2022 3 z 5

Potřebovala jsem oddechovku po Životicích, tento účel to splnilo dokonale.

Ren95
18.06.2022 4 z 5

Za mě je to nejslabší kniha autora, ale i tak jsem se pobavila a budu se těšit na nějakou další!

Knižní novinky (15. týden)

07.04.2019

Kniha Blb na zahrádce v seznamech

v Právě čtených3x

satira