Zákoník mé ženy aneb Obyčejné dny přehled

Zákoník mé ženy aneb Obyčejné dny https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/462344/bmid_zakonik-me-zeny-aneb-obycejne-dny-jGi-462344.jpg 3 21 21

Kniha humorných příběhů z rodinného života autora, který se přestěhoval se ženou, dospívající dcerou a desetiletým synem do rodinného domku, což při jeho příslovečné nešikovnosti přináší celou řadu neobvyklých situací, do jejichž řešení se neváhá po hlavě a téměř vědecky vrhat. Obyčejná návštěva kina, divadla, ranní vstávání, sekání trávníku, kupování vánočního stromku či první covidová vlna se stávají dobrodružstvími, zvláště když se autorova nešikovnost střetne s pořádkumilovností jeho ženy, která má, jak autor píše, vždycky pravdu. A proto je také součástí knihy zákoník, vytvořený ze základních pouček, které milovaná žena vštěpuje svému muži.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zákoník mé ženy aneb Obyčejné dny. Přihlašte se a napište ho.

Buchtičkajani
16.04.2023 3 z 5

Vtipná odechovka.

maryzka
29.10.2022 3 z 5

No mám to jako dárek, ale takový druh humoru není nějak pro mě. Nevím proč, ale instinkt u mě nějak říká, že Švanderlík by to napsal nějak jinak a humorněji

Jancas.s
08.08.2022 2 z 5

Tento styl humoru mi bohužel není vlastní, takže jsem četla poměrně dlouho....chvílemi jsem tápala, o čem je vlastně řeč, a kapitola zasvěcená tématu "čí je krabička s jídlem" byla celkem trápení :D

Knižní novinky (11. týden)

14.03.2021

Kniha Zákoník mé ženy aneb Obyčejné dny v seznamech