Ren95 Ren95 komentáře u knih

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Druhý díl této série byl ještě lepší než ten první. Neskutečně mě bavil! A byla to po dlouhé době kniha, u které jsem se musela nahlas smát! Těším se na další pokračování!

Deník zoufalé třicítky Deník zoufalé třicítky Martina Boučková

Vtipná knížka, která se příjemně a svižně čte. Psaná hezky z každodenního života.

07.08.2022 4 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Tak tohle byla naprosto boží kniha! Konečně pořádný román! Cam je neodolatelný! :-) musím říct, ze tato kniha je za mě lepší než první díl této série!

02.01.2022 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

První a nejoblíbenější díl Harryho Pottera, přečteno znovu díky čtenářské výzvě.

09.03.2022 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Tak tohle byl super vtipný příběh, který krásně plyne a ani chvilku jsem se u něj nenudila :-)

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Příjemná oddechovka, která se četla sama a ráda se k ní vrátím.

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Po přečtení recenzí zde se mi upřímně do čtení této knihy nechtělo, ale nakonec jsem ráda, že jsem se do ní pustila. Příjemné oddechové čtení vhodné na letní dovolenou od kterého nic kromě happy endu nečekáte.

24.06.2022 4 z 5

Panda a dráček Panda a dráček James Norbury

Nádherná knížka! Ještě krásnější ilustrace! Citáty, u kterých se zamyslíte. Musím říct, že pro mě to byl jeden z nejkrásnějších dárků k narozeninám a těší mě tou krásou jen tak pro radost listovat.

12.06.2022 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Vtipný, osvěžující příběh, který velmi rychle plynul a najednou byl konec. Ráda se k němu vrátím.

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

První polovinu knihy jsem si říkala, ze i tato autorka sklouzla pouze k románu o sexu, ale ta druha polovina to vytáhla o několik levelů výš, než jsem čekala!

02.08.2022 5 z 5

Bouřlivá noc Bouřlivá noc Elle Kennedy

Za mě byl třetí díl tím nejlepším! Nebylo to uspěchané, příběh příjemně plynul a rozhodně jsem se pobavila!

23.06.2022 5 z 5

Mluví k vám kapitán Mluví k vám kapitán Martin Moravec

Kniha je naprosto skvělá! Čte se naprosto sama, je plná velkého množství zajímavých informací, které vás opravdu překvapí!

02.06.2022 5 z 5

Poslední let Poslední let Julie Clark

Poslední let je za mě naprosto skvělou knihou! Příběh byl příjemně napínavý od začátku až do konce, líbilo se mi, že postupně byla odkryta všechna tajemství a člověk pak nemusí přemýšlet co asi jak mělo být.

17.02.2022 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Moc milý příběh odehrávající se v horách, jsem zvědavá, zda bude mít v budoucnu pokračování.

18.01.2022 4 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Prima příběh, který bavil, měl spád, byl vtipný a měl spoustu zvratu! Těším se na další knihu této autorky!

21.08.2022 5 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Nádherná letní kniha s klasickým happy endem! K vodě jak dělaná!

23.07.2022 5 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Musím říct, ze knihy od Jo Watson mě opravdu baví! Romantická zápletka, která má ale přeci jen něco navíc oproti dnešním romantickým knihám.

15.01.2022 5 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Knihy od Whitney G miluji, ale tato je u mě trošku zklamání.. Ani nevím proč, ale začátek mě rozčiloval..

28.11.2021 3 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

I tento díl Milesova klubu stál za to! Krásná romanťárna, milý příběh! Jen to cestování mohlo být trosku blíže popsáno a ne pouze tím, ze tam byly vyjmenované jednotlivé země. Ale jedno vím jistě, k celé sérii se rozhodně znovu vrátím!

29.02.2024 5 z 5

Syndrom hodné holky Syndrom hodné holky Elle Kennedy

Knížka se mi moc líbila, příjemná letní oddechovka! Akorát ten konec byl hodně uspěchaný, těším se na pokračování série!

27.06.2023 5 z 5