RecycledCarrey RecycledCarrey komentáře u knih

Prokletí Titánů Prokletí Titánů Rick Riordan

Další skvělé pokračování, prostě Percy nikdy nezklame.:) Za mě zatím nejlepší díl

30.11.2014 5 z 5

Pád andělů Pád andělů Susan Ee

Po dlouhé době kniha, co mě absolutně uchvátila.:) Vtáhla mě do děje a za den a půl jsem ji přečetla. Téma super, zpracování super, slaďáctví tam sice pak bylo až moc, ale autorka to dovedla skvěle vykompenzovat a dobro a zlo skvěle vyvážila. Za mě 5 hvězdiček a knížku moc doporučuji

30.11.2014 5 z 5

Do Poklidné modři Do Poklidné modři Veronica Rossi

Knížka byla docela dobrá, ale co mě zas zaráželo byly opět ty chyby. Ze začátku jsem je počítala, ale nakonec jsem se v tom ztratila. Ale vím jistě, že jich tam bylo kolem 50, což je až přespříliš. Ale na druhou stranu, kniha je dobře napsaná, líbila se mi, i když podle mě nechala zabít ty nesprávné postavy.. Nakonec ty tři hvězdičky ano, ale víc rozhodně nedám.:)

30.11.2014 3 z 5

Nádherné bytosti Nádherné bytosti Kami Garcia

Kniha byla dobrá, ale nebylo to nic zvláštního, měla jsem pocit, jako bych všechno z knihy už četla nebo viděla někde jinde. Nebyla moc originální.:) Ale jinak dobře napsaná, nenudila jsem se a postavy mi byly sympatické.:) Dala bych 3,5 hvězdičky kdyby to šlo, ale nejde, tak se tedy nakonec přikloním ke 4 hvězdičkám..:)

27.10.2014 4 z 5

Reset Reset Amy Tintera

Pěkná knížka, i když podle mě místy moc uspěchaný děj. Námět za to fantastický, oceňuji představivost autorky. Dávám 4 hvězdičky.:)

14.10.2014 4 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Zatím nejlepší díl :) Nástroje smrti jsem si strašně zamilovala, do ničeho jsem se takhle nezažrala už po hodně dlouhou dobu.! A konečně už jsem viděla černé na bílém, jak je to s Clary a Jacem (i když mi to bylo jasné od začátku :))

07.10.2014 5 z 5

Komediant / Rorschach Komediant / Rorschach Brian Azzarello

Není co řešit, pět hvězdiček na stoprocent. Watchmen je pro mě ten nejlepší komix, co vznikl.:)

02.10.2014 5 z 5

Srdce v sázce Srdce v sázce Alyxandra Harvey

Po čtvrt hodině déjà vu mi došlo, že už jsem knížku jednou četla. Ale jelikož jsem si ji nepamatovala do detailů, přečetla jsem ji nakonec znovu. I když je na mě přehnaně přeslazená a moc zamilovaná - líbila se mi. Dávám 4 hvězdičky :)

28.09.2014 4 z 5

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Tak do poloviny knihy jsem se nedokázala rozhodnout, jestli se mi vůbec kniha líbí čí nikoliv. Chyby v textu mě absolutně odrovnaly a musela jsem se na ně celou knihu soustředit. Ale pokud mám hodnotit jen autorku knihy, tak se mi kniha líbila, až na to - jak už tu bylo řečeno - autorka moc málo popisuje věci i lidi a ze začátku jsem se moc ztrácela. Pokud mám hodnotit překladatelku knihy, tak doporučuji jít do důchodu a nebo si dát hodně dlouhou dovolenou - takové chyby v textu jsou nemyslitelné a zkazily mi celou knihu.:(

14.07.2014 4 z 5

Démonolog Démonolog Andrew Pyper

Zaujalo mě téma knihy - démoni. Ale čekala jsem něco jiného. Kniha se dala číst, ale mezi ty lepší, bych ji nezařadila. Každopádně za Miltona dávám palec hore.:) Konec bohužel mě nenadchnul vůbec (a to je pro mě hodně důležité.)

15.05.2014 3 z 5