RecycledCarrey RecycledCarrey komentáře u knih

Sex Pistols Sex Pistols Steve Parkhouse

Mám komixi ráda a ještě víc Sex Pistols, ale tohle mě nezaujalo. Víc informací o Pistols se dozvím i na wikipedii. Zpracování taky nic moc, chvilkama jsem ani nepoznala, kterej že z nich je Rotten.. Vím, že komixi mají rychlý dějový spád, ale nelíbilo se mi, že takhle odbili smrt Viciouse a Nancy. Tři hvězdičky.

04.06.2015 3 z 5

Kukuřičný město: Zápisky z konce světa Kukuřičný město: Zápisky z konce světa Andrew Smith

Autor má vážně zajímavý styl psaní. Nemůžu říct, že se mi kniha nelíbila, ale taky to nebyla žádná bomba. Na to, že jsem se na knihu těšila, mě docela zklamala. Ale na druhou stranu není špatné si přečíst něco nevšedního.:)

03.06.2015 3 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Moc dobrá kniha, ale nebyla tak tajemná, jak mám u detektivek ráda. Už někdy od poloviny knihy (ne-li dřív) jsem věděla, kdo je vrah. A mám pocit, že se to autorka nepokoušela ani moc skrývat. Dávám 4 hvězdičky a doufám, že v jejích dalších knihách vraha neodhalím.

31.03.2015 4 z 5

Nádherný zmatek Nádherný zmatek Kami Garcia

Kniha rozhodně byla lepší, jak ty předešlé - což jak koukám, si myslí většina. ALE - začátek knihy je opět rekapitulace toho, co se stalo v předešlých knihách - ne opravdu mě nebaví znovu číst něco, co už jsem četla, čtu novou knihu a ne, nečetla bych třetí díl, kdybych nečetla i ty předešlé dvě, takže takovéhle rozsáhlé rekapitulace jsou naprosto zbytečné. Opět je tam spoustu nepodstatných věcí, za mě bláboly, kterými se jen snaží vyplnit knihu, aby neměla tak o sto stránek méně. Ale jinak příběh už byl poutavý, bavil mě, takže nakonec i přes mínusy, které jsem musela vytknout dávám 4 hvězdičky.

01.03.2015 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Jak čtu, všem se kniha hrozně líbila, ale mě nijak neuchvátilo to, že hlavní hrdinka je v podstatě coura. Nefandím ani jednomu, doufám, že zůstane sama za to jaká je.

29.12.2014 3 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Geniální!

20.12.2014 5 z 5

Dveře do prázdnoty Dveře do prázdnoty Victoria Schwab

Úžasná kniha stejně jako první díl. Skvělé postavy, skvělý příběh, někde jsem se dokonce i zarazila a četla něco vícekrát, jak se mi to zalíbilo. A Wesley :3

17.12.2014 5 z 5

Prokletí Titánů Prokletí Titánů Rick Riordan

Další skvělé pokračování, prostě Percy nikdy nezklame.:) Za mě zatím nejlepší díl

30.11.2014 5 z 5

Do Poklidné modři Do Poklidné modři Veronica Rossi

Knížka byla docela dobrá, ale co mě zas zaráželo byly opět ty chyby. Ze začátku jsem je počítala, ale nakonec jsem se v tom ztratila. Ale vím jistě, že jich tam bylo kolem 50, což je až přespříliš. Ale na druhou stranu, kniha je dobře napsaná, líbila se mi, i když podle mě nechala zabít ty nesprávné postavy.. Nakonec ty tři hvězdičky ano, ale víc rozhodně nedám.:)

30.11.2014 3 z 5

Reset Reset Amy Tintera

Pěkná knížka, i když podle mě místy moc uspěchaný děj. Námět za to fantastický, oceňuji představivost autorky. Dávám 4 hvězdičky.:)

14.10.2014 4 z 5