Raislin Raislin komentáře u knih

Poslední dopis od milence Poslední dopis od milence Jojo Moyes

Jak už je zde napsané, ze začátku jsem byla trochu zmatená díky kapitolám, které nejsou označené alespoň rokem. To je ale jediné co bych knize vytka. Příběhy jsou dojemný a plné citu, mnohdy jsem měla slzu v oku. Za mě jednoznačně stojí za přečtení.

04.05.2022 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Líbí se mi příběh. Určitě nejsem cílová skupina, řekla bych, že kniha je určená pro mladší ročník a i tak jsem si jí užila. Byla to přesně ta kniha, kterou jsem si teď chtěla přečíst. Krásný romantický příběh na útěk od všedních starostí. Milá "pohádka" na dvě odpoledne. Určitě stojí za přečtení.

27.01.2022 5 z 5

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Za mě jedna z nejvíc emotivních knih, které jsem kdy četla. Slzy mi tekly proudem. Možná je to i proto, že mám stejnou zkušenost (autonehoda s alkoholem u druhého řidiče - mladého kluka, který si zničil život) je pro mě příběh tak silný, že mi nestačí hvězdičky. Kniha jednoznačně stojí za přečtení!

28.12.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Tak tohle byla vážně síla. Člověk vůbec neví čemu věřit. Četla jsem jedním dechem. Za mě to je jedna z nejlepších knih od autorky! Prosím vydejte mi další knihu od Colleen Hoover už teď mi chybí.

01.03.2021 5 z 5

Láska na hraně Láska na hraně Penelope Douglas

Tak to bylo vážně na hraně. Teda byla to jízda, ale já jsem si to užila. Taková “pohádka “ pro větší holky. Za mě rozhodně stojí za přečtení!

29.03.2024 5 z 5

Troufalá vášeň Troufalá vášeň Penelope Douglas

Velmi milá oddechovka. Krásně se čte. Příběh má jiskru, hlavní hrdinové jsou fajn. Já si knihu užila.

23.03.2024 5 z 5

Začína sa to nami Začína sa to nami Colleen Hoover

Námi to končí je jedna z nelepších knih a přečetla jsem si jí znova, abych přešla rovnou ke knížce Námi to začíná. Tento díl mě ale zas tak neoslovil. Ano, byl čtivý a Atlase jsem si zamilovala i když jsem takového muže (světce) v životě nepoznala, ale ty emoce z knihy zdaleka nedosahovaly při čtení do výšin na které jsme u Colleen zvyklá.

04.11.2023 4 z 5

Zvrácené království Zvrácené království Rina Kent

Ach jo. Dva díly opravdu hezké čtení, ale jako závěrečný díl tato slátanina, vážně? Aneb jak se stanou z vlků beránci a vše je zalité sluncem. Prostě zklamání.

26.10.2023 2 z 5

Rozhodně ne on Rozhodně ne on Whitney G. (p)

Moc hezký příběh. Autorku mám ráda a kniha mě moc bavila. Je to oddechovka na letní dny, když se chcete zasnít a začíst do pohádky pro dospělé.

15.09.2023 5 z 5

Nacistova snoubenka Nacistova snoubenka Barbara Wysoczańska

Nádherná kniha z druhé světové války. Hlavní hrdinové jsou neuvěřitelně silní. Obdivuji odvahu a těžký boj s vlastními morálními zásadami, rodinou, vlastenectvím a láskou. Mě kniha nadchla a řadím k oblíbeným.

16.05.2023 5 z 5

Tajemství mého otce Tajemství mého otce Rachel Givney

Tedy to bylo ale tajemství! Moc hezký příběh. Není to tak dlouho co jsem byla v Krakově. V knize jsem se tam opět vrátila i když v jiné době. Jsem ráda, že jsem si knihu přečetla.

26.04.2023 5 z 5

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

Taková nenáročná oddechovka. Příjemně se čte až na ty překlepy. Obdivuji Avu, jak se se vším dokázala vyrovnat! Pro mě celkem málo uvěřitelné, ale proč si nepřečíst romatickou "pohadku"....

08.02.2023 5 z 5

Aristokrat Aristokrat Penelope Ward

Tak tady je to sázka na jistotu. Opět skvělá kniha z pera této autorky. Byl to skvělý příběh od kterého se nešlo odtrhnout. Takže jednoznačně stojí za přečtení.

04.01.2023 5 z 5

Travis Travis Mia Sheridan

Příběh byl hezký a čtivý. Jen závěr knihy a "rada města" byla dle mého názoru přitažená za vlasy. Musím říct, že místo, abych byla dojatá, jsem se na celé kolo smála. Ale i tak kniha dle mého názoru stojí za přečtení.

22.12.2022 4 z 5

Fakt šílená jako já Fakt šílená jako já Jo Watson

Knihy od Jo Watson vám určitě zlepší náladu a vykouzlí úsměv na tváři. Moc ráda čtu její skvělé příběhy. Ze začátku, jak je zde napsáno, mě také trochu rozčilovat ten Facebook a instagram, ale do příběhu to patří. Za mě jednoznačně stojí za přečtení.

21.09.2022 5 z 5

Co když se utopíme Co když se utopíme Sarah Sprinz

To byl zase příběh! Hlavní hrdinové byli báječní a občas mi ukápla slza. Kniha byla čtivá. Takže za mě stojí za přečtení. Těším se na další díl.

02.08.2022 5 z 5

Anti-přítel Anti-přítel Penelope Ward

Tuto autorku mám moc ráda. Její knihy jsou neuvěřitelně čtivé a vždy je tam pěkný příběh, který má šťastný konec. I tato kniha není jiná. Takže rozhodně stojí za přečtení.

25.07.2022 4 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Jak jsem psala u prvního dílu, platí i na tento. Prostě taková "pohádka", která nemá s realitou nic společného, ale je hezky napsaná a čtivá. Na odreagování a zasnění úplně ideální.

19.05.2022 4 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Tato kniha ničím nepřekvapí, ale je hezky napsaná a milá. Takové nenáročné čtení, když máte svých starostí nad hlavu a chcete prostě snít!

15.05.2022 4 z 5

Knihkupectví na Riverside Drive Knihkupectví na Riverside Drive Frida Skybäck

Když jsem si kupovala knihu v knihkupectví, vůbec jsem nevěděla co od ní čekat. Přiznám se, že jsem si jí vybrala podle vzhledu a o to víc jsem příjemně překvapená. Kniha je hezky napsaná a příběh je moc milý. Hlavní hrdinové mi jsou sympatičtí a dýchlo na mě kouzlo malého knihkupectví. Četla jsem jedním dechem. Byl to příjemný výlet do Londýna od všedních starostí. Za mě jednoznačně stojí za přečtení.

04.04.2022 5 z 5