putpuda putpuda komentáře u knih

Temné lesy Temné lesy Harlan Coben

Moje pátá kniha od H.C. a pro mě tedy zatím nejlepší. Napínavé až do konce. Už se těším na další :). * bych dala i šest.

07.12.2015 5 z 5

Než jsme se poznali Než jsme se poznali Lucie Whitehouse

No psychothriller - trošku nadsázka, spíše takové drama pro ženy, mě se líbilo, jen chvílemi trochu zdlouhavé.

27.11.2015 4 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Opravdu dobrá kniha (a to nečtu české - jen sem tam nějakou), skvěle se četla, určitě si půjčím další.

19.11.2015 5 z 5

Druhá šance Druhá šance Marc Levy

Nic extra, ale dalo se to, čte se dobře.

19.11.2015 4 z 5

Nikomu ani slovo Nikomu ani slovo Harlan Coben

Naprosto skvělé! Měla jsem nutkání přeskakovat věty, jen abych se už dostala dál :D

07.11.2015 5 z 5

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

Já zatím hodnotit nebudu, knížku mám rozečtenou už týden a né a né se začíst. Takže ji zatím asi odložím na jindy. Občas se mi to stane, že se nemůžu začíst, ale u S.B. se mi to tedy ještě nestalo :(.

02.11.2015 3 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Líbila se mi víc než Manželovo tajemství a Alice, skvěle napsané, čtivé, ze života, dávám *****, ale přesto bych našla spoustu lepších knih, které by si zasloužily být v edici Světového bestselleru.
Ale i tak skvělé počteníčko a rozhodně se těším na další :)
Skvělá obálka.

27.10.2015 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Tak trochu "Zoufalé manželky" a "Stepfordské paničky" dohromady ...... :D. Ještě nejsem u konce, ale zatím dobré.

22.10.2015 5 z 5

Drž se Drž se Harlan Coben

Dobrá zápletka, stále aktuální téma - rodiče vs. děti, drogy, alkohol...... mě se četla hodně dobře, druhou polovinu knihy jsem doslova zhltla :)

15.10.2015 5 z 5

Osudná třináctka Osudná třináctka James Patterson

Souhlasím s Hellou :), hodně dobrý díl. Už se těším na "14" .

08.10.2015 5 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

Toto byla moje první kniha od H. Cobena. A byla skvělá, výborně se četla, rychle. Jsem ráda, že jsem objevila (pro mě) nového spisovatele. Už jsem si zamluvila v knihovně další dílko a už se na něj těším :D

29.09.2015 5 z 5

Pravda o tobě Pravda o tobě Susan Lewis

Já tedy dlouho nečetla tak nudnou knihu. A to jsem se moc těšila. Od S. Lewisové jsem četla všechny a byly naprosto úžasné. Tato je naprostý opak. Usínala jsem u ní a vůbec mě netáhlo nic, abych četla dál. Přirovnala bych ji k průměrnému tv filmu na nedělní odpoledne. Žádné drama, určitě se z toho dalo vyždímat mnohem víc a byla by to moc pěkná kniha. Škoda :(

09.09.2015 3 z 5

Náhoda Náhoda Zoë Barnes

Mám tuto knížku v knihovničce, koupila jsem si ji kdysi v nějském výprodeji a je to snad jediná humorná knížka, kterou jsem četla, nemám "vtipné" romány ráda.( S vyjímkou druhé knihy Zádrhel, od Zoe B.) A naprosto bezvadná ;D. Doporučuji všem nastávajícím maminám ;)

30.08.2015 5 z 5

Pod Jižním křížem Pod Jižním křížem Barbara Bickmore

Tato kniha patří k nejlepším, co jsem četla. Četla jsem ji už hodně dávno, ale často si zrovna na tuhle knížku vzpomenu, mám moc ráda "australské" knihy. Škoda jen, že na jinou knihu od této spisovatelky jsem nikde nenarazila.

30.08.2015 5 z 5

Posedlost Posedlost James Patterson

Jedna z nejlepších z celé série. Jsem zvědavá na další pokračování ;)

23.08.2015 5 z 5

Stíny minulosti Stíny minulosti Amanda Quick (p)

Tak, dnes jsem se prokousala do konce, no nevím, pro mě až moc "slaďárna". Chtěla jsem ji odložit, (v každé druhé větě je někdo čarodějnice nebo čaroděj :o), pak jsem si to rozmyslela..... když už jsem začala, tak ji dočtu, ale přišlo mi to spíše jako dívčí román. No třeba mi zrovna nesedla tahle kniha, byla to má první od Amandy. Tak zkusím ještě jinou a uvidíme, buď mě to chytne nebo ne.....

16.08.2015 3 z 5

Šance Šance Jackie Collins

Poprvé jsem ji četla v 16 letech (a to mi babička nadávala, že to není nic pro mě, tak jsem ji schovávala pod učením :D) a je jedna z mých nejoblíbenějších vůbec, co jsem kdy četla.

16.08.2015

Už neplač Už neplač Linda S. Howington

Už neplač jsem četla kdysi dávno, četla jsem od L.H. všechny, ale tahle pro mě byla nejlepší :)

11.08.2015 5 z 5

Poslední nádech Poslední nádech Lucy Clarke

Včera jsem dočetla a naprosto úžasná! Žádná omáčka kolem, prostě skvělé vykreslení pocitů.... úplně jsem ji zhltla a měla děsné nutkání kouknout jak to dopadne... Musím si dát pár dní pauzu, abych ji pořádně vstřebala, než se vrhnu na další "potravu". Už se moc těším na další knihu od této autorky a doufám, že bude také tak skvělá ;)

06.08.2015 5 z 5

Mise zapomnění Mise zapomnění María Dueñas

Příběh pěkný. Zvláštní kniha, ale tak nějak příjemně.....

02.08.2015 4 z 5