propiska propiska komentáře u knih

Manekýna Manekýna Sofie Králová

Obyčejný příběh který se vejde na pár stránek. Kdo nic neočekává, nebude sklámany. Jako oddechovka celkem ujde. Přečteno za 2 dny

19.09.2019 odpad!

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Prenadherna kniha!
Čte se úplně sama. Velmi doporučuji , obzvlášť mladym maminkám.

27.01.2019 5 z 5

Pravdomluvní sedmilháři Pravdomluvní sedmilháři Sofie Králová

Velmi jednoduchý příběh, prečteno za 1 večer. Nenadchlo , me přijde, že autoři se vubec nesnažily , jen tak rychle vyplodily jaky si text a dali ho do knihy :-( Škoda...

21.02.2018 1 z 5

O smrti a umírání aneb přechod do jiné dimenze O smrti a umírání aneb přechod do jiné dimenze Zdenka Blechová

Mam z knihy takovy smišeny pocit, autorka nejvic popisuje svoji rodinu a uvadi je jako přiklad, což me přijde ne uplne duvěryhodne

17.10.2017 3 z 5

Ostrov Svobody Ostrov Svobody Tomáš Kristl

Knižka zajimava ale vešla by se do časopisu s přiběhy. Čteni na hodinku, da se řict o ničem. At tito autoři mam rada, tak u tehle knihy jsem mela pocit, že ji psal někdo jiny. Trochu zklamani, čekala jsem víc :-(

17.10.2017 2 z 5

Lovec v pasti Lovec v pasti Sofie Králová

Nadherna kniha. Dlouho nic podobneho jsem nečetla. Přečteno jednim dechem i slzička se objevila. Už ted se těšim na dalši.

03.10.2017 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Takova pohadka pro ženy. Velmi předvidatelne, určitě jsem viděla film, co se knize velmi podoba, ještě tak si vzpomenout nazev....

25.09.2017 5 z 5

Kniha kterou čtu opakovaně a pořad v ni nachazim neco noveho. Nejde čist jednim dechem , občas je potřeba přestat a vstřebat text

09.09.2017 5 z 5

Andělé v mých vlasech Andělé v mých vlasech Lorna Byrne

Zajimava kniha, možna jsem čekala vic ale čte se jednim dechem....

09.09.2017 5 z 5

Me uchvatila, krasna kniha