Pravdomluvní sedmilháři přehled

Pravdomluvní sedmilháři https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/205826/mid_pravdomluvni-sedmilhari-wiL-205826.jpg 3 49 49

Nadějná fotografka Elizabeta Císařová a její muž, úspěšný politik Teodor Císař, prožívají po patnácti letech manželství zdánlivě klidný a spokojený rodinný život. Dojem dokonalého páru je však jen skořápkou, která zakrývá skutečné pocity a emoce dvou lidí, kteří se sami sobě až příliš vzdálili. Ve vztahu nešťastná a po citech toužící Eli se zaplétá s Tomášem, mladým umělcem, jenž jí dá vzpomenout na téměř zapomenuté pocity lásky a štěstí. Stejně tak Teodor, ač veden zcela odlišnou touhou, rozehrává milostnou hru s Lucií, atraktivní studentkou vysoké školy a současně jeho stážistkou...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pravdomluvní sedmilháři. Přihlašte se a napište ho.

sodmic
03.04.2022 odpad!

klasický příběh o nevěře, ovšem katastrofické zpracování odpovídající spíše amatérům by zabilo jakýkoliv příběh

Pechule
19.04.2021 3 z 5

A mně se docela zase líbila. Je to prostě jako kdybych s autorkou seděla v kavárně a probírala životní peripetie. Nenáročné obsahově, ale od tohoto typu knih ani umělecké dílo nečekám, takže na oddechové čtení za mě ano.

Sykorka10
29.01.2020 odpad!

Horší knížku jsem v životě nečetla. Nenašla jsem nic pozitivního a těch negativ by bylo tolik, že je raději ani nevypisuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pravdomluvní sedmilháři v seznamech

2011  56%13. komnata milenek