Prochajdaa Prochajdaa komentáře u knih

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Zajímavý děj, knížka se četla dobře. Konec překvapivý, i když od poloviny se dá očekávat, že to nebude tak, jak to vypadá. Na mě trošku moc vulgárních výrazů a zbytečných erotických pasáží.

09.11.2022 5 z 5

Cesta Cesta Cormac McCarthy

Knížku jsem dočetla asi jen z povinnosti. Příběh je ponurý, depresivní. Otec s chlapcem putují na jih k moři zničenou krajinou. V příběhu není popsáno, co se vlastně se světem stalo. Zajímavá na knize je snad jen obálka.

17.10.2022 2 z 5

Útočiště Útočiště Jérôme Loubry

Knížka byla v první polovině zajímavá, napínavá, v druhé polovině trošku moc překombinovaná. Na mě až moc tzv. útočišť. Ztrácela jsem se. Závěr nečekaný, zvláštní, divný.

24.01.2022 3 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

Pořádné psycho. Napínavé až do konce. Krátké kapitoly, knížka se čte sama. Děj mi přišel podobný jako u knížky Dětské zoubky. Určitě doporučuji.

08.01.2022 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Na tuhle knížku jsem se těšila, ale pro mě docela zklamání. Chybí napětí, příběh se odehrává ve dvou dnech. Konec předvídatelný. Výhodou byly krátké kapitoly, takže se knížka četla rychle.

27.11.2021 3 z 5

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

Krásná kniha, kde je perfektně popsán aspergerův syndrom. Těžký život pro samotného Jacoba i pro jeho rodinu. Chvílemi se mi zdála knížka zbytečně zdlouhavá, ale jinak super.

26.10.2021 5 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Knížka se četla moc dobře. Celou dobu jsem přemýšlela, jak to dopadne. Závěr mě ale zklamal, totální blbost.

26.10.2021 3 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Knížka byla zajímavá, konec pro mě překvapivý. Nenudila, určitě doporučuji.

12.08.2021 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Krásná a smutná knížka. Často jsem si kladla otázku, jak se můžou rodiče chovat tak rozdílně ke svým dětem. Dlouho mi ležela v hlavě.

06.08.2021 5 z 5