Peťulka3 Peťulka3 komentáře u knih

Spasitel Spasitel Andy Weir

Tak tohle byla naprostá pecka. Už dlouho se mi u knihy nestalo,že bych hned na první stránce chtěla vědět jak tohle dopadne. Opravdu super příběh a ten konec je prostě kouzelnej.

22.01.2023 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Co k tomu říct. Prostě paráda. Moje reakce při odhalení vraha "no to si děláš srandu" asi mluví za vše.

23.02.2021 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Zase super. Když člověk narazí na skvělého spisovatele, tak ani nic jiného neočekává.

10.09.2022 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Kam na ty vraždy ten člověk chodí?

22.09.2021 5 z 5

Je to prostě klasika. Film super, ale kniha je kniha.

26.01.2022 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Zase super. Bylo to napínavé, což je u Bryndzy normální a stránky došly příliš rychle. Těším se na další.

25.01.2021 5 z 5

Trošku jsem se bála, že to nebude záživné a že mi nepůjde se začíst. Naštěstí jsem se spletla a četlo se to dá se říct samo. Byl to zajímavý náhled do života někoho, kdo se jako dítě stal hvězdou a pak se s tím snaží nějak žít.

08.12.2023 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

K takovýmto spisovatelům není třeba něco dodávat. Prostě to umí a tohle byla další parádní knížka.

05.02.2023 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Paráda. Člověk do poslední chvíle netuší, kdo je vrah.

13.09.2021 5 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Dokonalá oddechovka. Knížku jsem si fakt užila. Žádný velký přemýšlení, prostě život.

28.02.2024 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Tohle byla bomba. Další bomba abych byla přesná. Člověk musí číst dál a dál, aby konečně zjistil proč. Dávalo to smysl,vlastně všechno.

25.02.2024 5 z 5

Zatmění Zatmění Jo Nesbø

Další kniha typu: no to si ze mě děláš srandu. Posledních 100 stránek bylo samé aha,dobře, cože, jo takhle,no to snad ne. Četlo se to samo. Harry nezklamal a sice nám už stárne,ale další díl určitě ještě bude. Aspoň v to doufám

10.02.2024 5 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Takový jednoduchý příběh. I když slovo jednoduchý knihu neprávem shazuje dolů. Moc se mi to líbilo. Četlo se to samo. Aleš je velký sympaťák, kterému jsem celou knihu fandila.

28.06.2023 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Myslím, že začátek další dobré série.

04.09.2021 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Začátek troufám si říct velmi dobré série.

06.04.2020 5 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Tak tohle. Tohle byla bomba. Musím říct,že mě to vůbec nenapadlo,jakože fakt vůbec. Takže tleskám za skvěle odvedenou práci.

03.06.2023 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Tentokrát jsem se bála o toho druhýho. A ten konec? Jsem zvědavá na další díl.

14.11.2021 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Už nevím co k tomu psát. Prostě super.

07.11.2021 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Zase super. Nic víc netřeba dodávat.

25.10.2021 5 z 5

Království Království Jo Nesbø

Ze začátku jsem si říkala, v čem je vlastně pointa příběhu. Pak to ale chytlo obvyklý grády a už to jelo. Ostatně jako vždy u Nesba.

16.02.2021 5 z 5